Jonavos „Triobet“ namie susitiko su Pakruojo „Merestos“ ekipa. Paskutinę rudens dieną jonaviečiai palydėjo šventiškai – po įdomios ir atkaklios kovos svečiai krito po „Triobet“ kojomis. Rungtynių rezultatas – 92:83 (22:22, 23:23, 24:15, 23:23).

Sakyti, jog rungtynės vyko atkakliai būtų per mažai. Viską parodo tas faktas, jog net tris kėlinius komandos sužaidė absoliučiai lygiai. Mačas prasidėjo Vytauto Kružiko taikliu baudos metimu. Tačiau Pakruojo komandos žaidėjai greitai įgijo iniciatyvą. Deivido Keburio dėka skirtumas greitai tapo bauginantis – 3:12. Vis dėlto „Triobet“ žaidėjai susiėmė ir rungtynės pradėjo vykti taškas į tašką. Nors didžiąją kėlinio dalį „Meresta“ visgi pirmavo, likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes Henrikas Vorotnikovas dvitaškiu su pražanga išlygino ir persvėrė rezultatą – 17:16. „Meresta“ vėl atstatė sau trapią persvarą, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis tikslus Artūro Lencevičiaus tritaškis sugrąžino komandas į startines pozicijas. Po pirmojo kėlinio – 22:22.

Antroji rungtynių dalis buvo tarsi pirmojo kėlinio kopija. Tik šįkart į priekį šovė „Triobet“ žaidėjai, įgydami devynių taškų persvarą. Tačiau savalaikė varžovų trenerio Dainiaus Bertulio minutės pertraukėlė lėmė tai, jog „Meresta“ vėl pradėjo minti jonaviečiams ant kulnų, o galiausiai ir atstatė mačo pusiausvyrą. Jeigu kas nors norėjo lažintis dėl šių rungtynių laimėtojo, tai po dviejų kėlinių tai daryti dar būtų buvę per anksti – 45:45.

Trečiasis kėlinys taip pat nežadėjo audros. Tačiau Jonavos ekipos atstovai kantriai ir po truputį pradėjo tolti nuo svečių. Martynas Linkevičius ir Tadas Sebežiovas puikiai dirbo darbą puolime, o gynyboje varžovus iš vėžių išmušė pasikeitusi ir pagerėjusi gynyba. Leidusi per kėlinį „Merestai“ įmesti tik 15 taškų, prie ketvirtąjį kėlinį „Triobet“ komanda jau galėjo pagalvoti apie pergalingą rungtynių baigtį – 69:60.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Pakruojo darė viską, kad perlaužtų mačo eigą. Realiausią galimybę jie turėjo likus dviem minutėms, kai T.Gaidamavičiaus baudos metimai ištirpdė skirtumą iki penkių taškų. Tačiau „Triobet“ nieko daugiau padaryti varžovams neleido. Užtikrintai sužaidę mačo pabaigą jie nudžiugino savus aistruolius pergale devynių taškų skirtumu.

„Triobet“: Tadas Sebežiovas 20, Martynas Linkevičius 17 (11 atk.kam.), Tomas Milinskas 14.

„Meresta“: Tomas Gaidamavičius 22 (10 klaidų), Liudas Radavičius ir Agnius Gurklys (13 atk.kam.) po 16, Ignas Vaitkus 15.