Tris krepšininkus iš Lietuvos turinti Liepojos "Livu alus" komanda pralaimėjo pirmąsias Latvijos čempionato ketvirtfinalio rungtynes. Ketvirtadienį Raimundo Kairio vadovaujama ekipa namuose 86:97 (17:28, 27:14, 19:20, 18:19, 5:16) po pratęsimo nusileido Gulbenės "Bumerangs".

Nors per pirmąjį kėlinį svečiai įgijo dviženklį pranašumą, antrajame sąlygas jau diktavo Liepojos komanda. Keturių kėlinių nugalėtojui išaiškinti nepakako. Pratęsime pranašesni jau buvo svečiai iš Gulbenės.

Nerijus Lisauskas aikštėje praleido 37 minutes ir per jas surinko 14 taškų (4/6 dvitaškių, 6/6 baudų), atkovojo 9 kamuolius bei 6 kartus privertė prasižengti varžovus.

Tuo tarpu Valdas Dabkus rungtyniavo 17 minučių ir pelnė 11 taškų (5/10 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/3 baudų), o Valdemaras Savostjanovas per 24 minutes įmetė 9 (0/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/4 baudų) bei atkovojo 5 kamuolius.

Rezultatyviausias Liepojos komandoje buvo amerikietis Benas Walkeris. Jis į savo sąskaitą įsirašė 24 taškus, 8 atkovotus kamuolius, bet suklydo 6 sykius.

Gulbenės "Bumerangs" klubui 23 taškus surinko R.Fieldmanis.

Antrosios šios poros rungtynės šeštadienį vyks Gulbenėje. Kitoje ketvirtfinalio poroje Rygos "Barons-LU" su Mariumi Janišiumi 1-0 pirmauja prieš "Riga" komandą. Pusfinalyje prie šių porų laimėtojų prisidės "Ventspils" bei "Valmieras piens".