LaMarcusas Aldirdge'as surinko 37 naudingumo balus
Nuotr. AFP-Scanpix
LaMarcusas Aldridge‘as pelnė 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, o Nicolas Batumas per pratęsimą pelnė savo 5 taškus iš 17.

Puolėjai vedė į pergalę Portlando „Trail Blazers“ (8-10) ekipą prieš Šarlotės „Bobcats“ (7-9) komandą – 118:112 (26:34, 25:20, 19:21, 32:27, 16:10).

Namie žaidusios „Bobcats“ neišgelbėjo net 29 taškus surinkęs Benas Gordonas. Antradienio naktį gynėjas peržengė 10 tūkst. taškų ribą.

Portlando komandai pratęsimą (102:102) išplėšė Luke‘as Babbittas. Po jo tritaškio šeimininkams liko 22 sekundės, tačiau sėkmingos atakos suregzti nepavyko.

Prieš tai Šarlotės ekipa pirmavo 97:79, bet per paskutinio kėlinio likusias 5 minutes „Trail Blazers“ spurtavo net 23:5.

Rungtynių naudingiausiu žaidėju tapęs Aldridge‘as pergalės priežastimi įvardijo lemiamomis akimirkomis pademonstruotą patikimą žaidimą ginantis.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge‘as 25 (13 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blk.), Damianas Lillardas 24 (1/8 tritaškių, 11/14 baudų, 9 rez. perd.), Wesley Matthewsas 19, Nicolas Batumas 17 (13 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Bobcats“: Benas Gordonas 29 (8/12 tritaškių), Kemba Walkeris 22 (7 rez. perd.), Byronas Mullensas 12 (12 atk. kam.), Ramonas Sessionsas 11 (9 rez. perd.), Jeffery Tayloras 11.