Pirmąją pergalę Europos jaunių (iki 18 metų) merginų čempionato antrajame etape šventė Lietuvos krepšininkės. Gintarės Petronytės vedamos lietuvės 80:63 (14:9, 26:12, 23:18, 17:24) nugalėjo bulgares ir išsaugojo galimybes kovoti dėl medalių.

Po pirmojo kėlinio lietuvės turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau antrojo ketvirčio viduryje bulgarės priartėjo iki 16:18. Tuomet įvyko lemiamas rungtynių lūžis. Lietuvos krepšininkės laimėjo atkarpą 17:1 ir besibaigiant antrajam kėliniui pirmavo 35:17.

Nuolat augęs skirtumas trečiajame kėlinyje pasiekė triuškinančią ribą. Po Petronytės dvitaškio lietuvės atitrūko 28 taškų skirtumu (54:26). Per likusį laiką bulgarės tik šiek tiek sumažino atsilikimą.

Lietuva: Gintarė Petronytė 22 (11/13 dvitaškių, 14 atk. kam.), Laima Rickevičiūtė 14, Eglė Sarapaitė 13, Indrė Dudėnaitė ir Aurimė Rinkevičiūtė po 8.

Bulgarija: Jaklina Zlatanova 18.

Per dvejas antrojo etapo rungtynes kartą laimėjusios lietuvės dėl vietos pusfinalyje kovos rytoj, kai susikaus su serbėmis. Jos, kaip ir šio vakaro serbių varžovės švedės, laimėjo vieninteles žaistas rungtynes, o abu kartus suklupusios bulgarės neteko galimybių žaisti pusfinalyje.