Osvaldas Matulionis žaidė naudingai
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Bagdonas
Baltijos krepšinio lygos (BBL) D grupės rungtynėse pralaimėjimą patyrė „Parnu“ (2-4) komanda, kurios garbę gina Osvaldas Matulionis ir Augustas Pečiukevičius. Lietuvių ekipa namuose 60:73 (18:19, 21:9, 10:25, 11:20) turėjo pripažinti Talino „Kalev/Cramo“ (5-2) krepšininkų pranašumą.

Matulionis per 36 minutes pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Pečiukevičius ant parketo praleido 35 minutes, pelnė 2 taškus (0/5 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo bloką, blokavo 2 metimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko -1 naudingumo balą.

„Parnu“: Rainas Raadikas 19 (15 atk. kam.), Rannaras Raapas 17, Osvaldas Matulionis 8.

„Kalev/Cramo“: Bamba Fallas 17 (11 atk. kam.), Gary Wilkinsonas 16 (6 atk.kam.), Tanelis Sokkas 14 (8 rez. perd.), Armandas Škelė 9.