Vloclaveko "Anwil" pergalingai pradėjo Lenkijos čempionato pusfinalį. Ketvirtadienį pirmose serijos iki 4 pergalių rungtynėse tris lietuvius turinti "Anwil" namuose 90:75 (20:21, 27:14, 22:18, 21:22) nugalėjo Varšuvos "Polonia Warbud" krepšininkus.

Lemiamą persvarą šeimininkai susikrovė per antrąjį kėlinį. Laimėję ketvirtį 13 taškų skirtumu, Vloclaveko krepšininkai neišleido iniciatyvos iš rankų.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Gintaras Kadžiulis. Gynėjas per 28 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/7 baudų metimų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius.

Tomas Nagys per 9 minutes surinko 3 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 baudų metimų), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 5 sykius prasižengė.

Kęstutis Marčiulionis, rungtyniavęs 2 minutes, pasižymėti nespėjo.

Pralaimėtojams 21 tašką pelnė buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" žaidėjas Ericas Elliotas. Nė minutės nesiilsėjęs Lenkijos pilietybę turintis amerikietis atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį taip pat Vloclaveke. Tuo tarpu penktadienį pusfinalio seriją pradės kita tris lietuvius turinti ekipa – Sopoto "Prokom Trefl". Ji žais prieš Zgorzelačo "Turow" krepšininkus.