Septintąją pergalę LMKL čempionate iškovojo „Sūduva-Mantinga“ namuose 84:56 (22:13, 27:10, 22:15, 13:18) nepalikusi jokių vilčių Utenos „Utenai“. Utenos komandai tai buvo 9-oji nesėkmė čempionate, o „Sūduvos-Mantingos“ komanda su septyniomis pergalėmis toliau žengia koja kojon su „Fortūna“.

Šeimininkės jau nuo pirmųjų minučių demonstravo, kad yra nenusiteikusios juokauti. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Sūduva-Mantinga“ galingai spurtavo (18:4) ir pavojingai atitolo. Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkių persvara siekė jau 26 taškus (49:23) ir abejonių, kas laimės rungtynes, nebeliko. Antrojoje rungtynių pusėje daugiau laiko aikštelėje gavo pasireikšti iki tol mažiau žaidusios krepšininkės.

„Sūduvos-Mantingos“ komandoje išsiskyrė Sabina Dukate ir Laima Rickevičiutė, pelniusios atitinkamai 21 ir 14 taškų.

„Utenos“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Rita Milieškienė, pelniusi 22 taškus.