Iš visų lietuvių naudingiausiai žaidė Deividas Pukis
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Lietuvių komandų dvikovą antrame Ispanijos divizione laimėjo Vaidoto Volkaus atstovaujama Navaros „Planasa“ (4-6) ekipa, išvykoje 78:76 (19:24, 21:21, 22:17, 16:14) palaužusi Lugo „Breogan“ (6-4) klubą su Gintaru Leonavičiumi.

Nugalėtojams Volkus per 15 minučių pelnė 7 taškus (2/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Leonavičius aikštelėje praleido 15 minučių, pasižymėjo 7 taškais (2/3 tritaškių, 1/2 baudų), išprovokavo 2 pražangas, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Dramatišką pergalę taip pat pasiekė Hueskos „Lobe“ (4-6) komanda, kurios garbę gina Deividas Pukis. Ji savo aikštėje 82:80 (24:17, 17:23, 19:22, 22:18) parklupdė Palensijos „Baloncesto“ (6-4) krepšininkus.

Pukis per 18 minučių surinko 6 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 1/1 baudos), išprovokavo 2 pražangas, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį pats prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Pergalę po ilgos pertraukos įsirašyti pavyko ir Melilos „Baloncesto“ (2-8) ekipai su Dariumi Pakamaniu. Lietuvio komanda namuose 76:75 (23:25, 13:21, 21:17, 19:12) nugalėjo Orensės „Baloncesto Sad“ (2-8) žaidėjus.

Pakamanis ant parketo praleido 9 minutes, taškais nepasižymėjo (0/1 tritaškio), 1 sykį prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.