„Golden State Warriors“ ekipos krepšininkai triumfuoja – jie išsivežė pergalę iš Majamio
Nuotr. AFP-Scanpix
Skaudžią nesėkmę paskutinėmis rungtynių sekundėmis savo aikštėje patyrė Majamio „Heat“ (14-6) krepšininkai. Čempiono titulą ginantis Floridos klubas praleido taškus iki rungtynių pabaigos likus žaisti 0,9 sekundės ir 95:97 (28:29, 24:24, 22:24, 21:20) nusileido „Golden State Warriors“ (15-7) ekipai.

„Heat“ krepšininkams svarbiausios mačo minutės susiklostė itin prastai. Per paskutines 3 min. ir 18 sek. jie nepelnė nė taško ir turėjo galimybę žaisti pratęsimą.

Vis dėlto prieš pat finalinę mačo sireną lengvus taškus iš po krepšio po itin staigaus Jarretto Jacko perdavimo pelnęs Draymondas Greenas šioms šeimininkų viltims išsipildyti neleido.

Iškovoti pergalę „Heat“ krepšininkams sutrukdė ir didelis klaidų skaičius. Majamio ekipa prarado 18 kamuolių, o Ouklendo klubas juos pavertė 19 taškų.

Itin atkakliai vykusiame mače pirmaujanti komanda keitėsi net 14 kartų, o 12 sykių rezultatas buvo lygus.

„Varžovų komanda yra geriausia visoje NBA, todėl išvykti iš čia su pergale galėjome tik pademonstravę geriausią komandinį žaidimą. Mūsų lyderiai buvo kiek pavargę, tačiau jiems puikiai talkino kiti vyrukai“, – po mačo džiaugėsi „Warriors“ strategas Markas Jacksonas.

Jo auklėtiniai iškovojo penktąją pergalę išvykoje paeiliui ir pakartojo nuo 1978 metų gyvuojantį komandos visų laikų rekordą.

Tuo tarpu Majamio ekipa namie suklupo antrą kartą per šią savaitę. Gruodžio 7 d. ji turėjo pripažinti ir Niujorko „Knicks“ pranašumą.

„Heat“: LeBronas Jamesas 31, Chrisas Boshas 21 (13 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 14, Ray Allenas 14.

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (7 atk. kam.), Davidas Lee 22 (13 atk. kam.), Jarrettas Jackas 20.

Lemiama „Warriors“ ataka:

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visų rungtynių rezultatai:

Toronto Raptors  Brooklyn Nets 88-94   stat »
 Orlando Magic  Atlanta Hawks 80-86   stat »
 Indiana Pacers  Cleveland Cavaliers 96-81   stat »
 Philadelphia 76ers  Chicago Bulls 89-96   stat »
 Charlotte Bobcats  Los Angeles Clippers 94-100   stat »
 Miami Heat  Golden State Warriors 95-97   stat »
 Boston Celtics  Dallas Mavericks 117-115   stat »
 Milwaukee Bucks  Sacramento Kings 98-85   stat »
 Houston Rockets  Washington Wizards 99-93   stat »
 Oklahoma Thunder  New Orleans Hornets 92-88   stat »
 Minnesota Timberwolves  Denver Nuggets 108-105   stat »
 Phoenix Suns  Memphis Grizzlies 82-80   stat »
 Utah Jazz  San Antonio Spurs 99-96   stat »
Atrinkti (1) Visi (21)
Aš mačiau rungtynes, ir airball'as buvo ties 3-jom minutėms iki 4-kėlinio galo. Plius aš neminėjau, jog jisai visiškai skandino Heat'ą. Jisai labai gerai žaidė, pataikė tritaškį, po to dvitaški, o po to jisai pavieniais veiksmais bandė gelbėti, ir kelios atakos jo lėmė GSW greitasias atakas ir jų pergalę.

O Jack'o perdavimas buvo kažkas nerealaus, kaip pirmą kart pamačiau, bet Green'as nuostabiai pasinaudojo Thompson'u. Smagu matyt GSW laiminčią.
2012-12-14
-1
Gsw batai kokie lediniai, pzd

--
2012-12-13
-7
AnonimasLebronas kaip ir paskandino komanda gale, su savo nesąmoningais metimais. Airball tritaškis, metimas po verpstės iš beveik tritaškio zonos ir tt. Reikėjo labiau per Boshą žaisti, kurio pataikymas tame kėlinyje buvo 4/4.

Gal rungtyniu nematei, kad tokias pievas rasai?? James paskandino Heat?? Jei ne James tai Heta net nebutu tureja galimybiu laimet.. 4 keliny James trauke komanda, beje apie koky tu airball sneki, jei tokio nebuvo, paskutine ataka heat renge ant Allen, bet uzdare jy tai James turejo mest tokia lempa uzdengtas, bet pries tai trauke komanda, 2 su prazanga, tada 3, tada dar dvitaskis, atkovotas kamuolys puolime ir perdavimas Wade kuris pelne 2 su bauda.. James gekbejo komanda, bet gale Allen laisvas nepataike 2 kartus is tritaskio, tada Wade pamete kamuoly, Bosh prarado dar karta..
2012-12-13
+2
pralošė tai pralošė nieko nepadarysi.mane šį sezoną stebina GSW žaidimas,bus šio sezono juodasis arkliukas.niekas apie šia komanda nešneka bet ji kolkas tarp vakarų lyderių,nuo to tik įdomiau:)
2012-12-13
+13
D. Rose #1CesarMiles"Reikėjo duoti LeBronui bent 3 atakas vienam, bent jau būtu pergalė..."turbut geriausais siemet skaitytas anekdotas :DDDo girddejai toky anekdota, kad Lakers gali nepatekt y atkrintamasias?

tas daug geresnis anekdotas:DD
2012-12-13
+4
CesarMiles"Reikėjo duoti LeBronui bent 3 atakas vienam, bent jau būtu pergalė..."turbut geriausais siemet skaitytas anekdotas :DDD

o girddejai toky anekdota, kad Lakers gali nepatekt y atkrintamasias?
2012-12-13
+2
2012-12-13
-1
to cesarmiles. tavo tai isvis kiekvienas komentaras anekdotas apie kobe. LeBronas daznai normaliai sulose pabaigose. o kad tris atakas tai ir durniui aisku, kad tokio lygio zaidejas bent dvi is ju paverstu taskais.

--
2012-12-13
-4
"Reikėjo duoti LeBronui bent 3 atakas vienam, bent jau būtu pergalė..."

turbut geriausais siemet skaitytas anekdotas :DDD
2012-12-13
-5
rnoriu kad ellis po sio sezono dar gristu

Klay Thompsono tikrai užtenka, šį sezoną jis dar geresnis nei pernai ir žaidžia gan stabiliai.
-1
Elementariai neatsirado Heat leaderio paskutinėm rungtyniu minutėm. Žiūrėjau šitas varžybas

tik nuo 4 kėlinio, tai nežinau kaip Miamis žaidė anksčiau, bet ketvirto kėlinio antra dali tikrai labai prastai. Tiesiog reikėjo tik to, kad sužaistu gerai nors vienas žaidėjas, kas nors įmestu tašku, bet tai nepavyko. Reikėjo duoti LeBronui bent 3 atakas vienam, bent jau būtu pergalė...

--
2012-12-13
+5
Gaila kad Heat gavo, nuplauke ir pinigai mano .. Bet geros rungtynes buvo, Allen 2 kartus galejo nulemti viska Heat naudai, pradioje kai buvo 95-91 laisvas nepataike is 3, paskui kai 95-95 dar karta neoataike laisvas is 3, o paskutine ataka Battier sugrybavo, paliko savo dengiama zmogu..
2012-12-13
+3
Spree
Tai as neturiu omeny statistika viso sezono. Paziurek last 5 games zaidimo laika ir kas zaidzia 4 kelini. O stat su laiku susivienodins esant tokiai situacijai. Sezono pradzioj Greenas buvo 3 SF po barneso ir jefersono. Dabar patapo vos ne pagrindinis... Bet siaip abu geri, ugiai, sudejimai, gynyba, puolimas kaip naujokams auksta klase. Aisq yra naujoku su geresnem statistikom, bet jie visi zaidzia sudinose komandose. Kas dar patiko, kad Greenas dave atkirti Broniui trash talk...uztai gavo respecta po rungtyniu pabaigos is pastoriojo.
2012-12-13
-2
romas
Spree, green si sezona pelno po 2 taskus!! Kai Barnes 10 taskeliu. Siame sezone sis buzeris ryskiausia ka jis padare ir padarys.

--
2012-12-13
+3
Spree
Kas idomiasia tai Greenas antro rato saukimas deda i pavesi Barnes 8 picka... nors abu geri ir perspektyvus
2012-12-13
-5
Gražu. Šaunuoliai GSW. Dar Bogutas rezerve yra. Svarbiausia, kad Curry traumų negautų ir Lee tokį patį gerą žaidimą rodytų.

--
2012-12-13
-9
Išmoko pagaliau "Warriors" rungtynių pabaigas žaisti, praeituose sezonuose , kiek rungtynių pralaimėdavo pačiame gale, o dabar visai kitas vaizdas, šaunuoliai (: