Derrickas Brownas surinko 39 naudingumo balus
Nuotr. RIA Novosti-Scanpix
Krasnodaro „Lokomotiv“ puolėjas Derrickas Brownas tapo naudingiausiu Europos taurės turnyro šeštojo turo krepšininku. 25 metų 203 cm ūgio amerikietis surinko 39 naudingumo balus.

Rungtynes su Sopoto „Trefl“ starto penkete pradėjęs Brownas ant parketo praleido 38 minutes, pelnė 34 taškus (11/14 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 1 bloką, 1 sykį prasižengė ir atvedė „Lokomotiv“ į pergalę 87:70.

Vienas geriausių rungtynių sužaidęs Šarlerua „Spirou“ amerikietis Mattas Walshas surinko net 43 naudingumo balus, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė skaudų pralaimėjimą 84:85 Bilbao „Gescrap Bizkaia“ ekipai.

30 metų 198 cm ūgio Walshas per 39 minutes pasižymėjo 27 taškais (5/8 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 11/13 baudų), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 1 bloką, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.