Puikią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Vilniaus „Perlo-MRU“ (9-10) krepšininkai, svečiuose 108:79 (32:18, 31:21, 25:25, 20:15) sutriuškinę Jonavos „Triobet“ (11-8) klubą.

Eriko Kučiausko auklėtiniams tai buvo devintoji pergalė per devyniolika rungtynių. Šeštadienį „Perlas-MRU“ namuose priims čempionato lyderį „Mažeikius“

Vilniečiai Jonavoje pirmąją trijų minučių atkarpą laimėjo net 15:2. Varžovai sutriko po įspūdingos „Perlo-MRU“ mačo pradžios ir nepajėgė sumažinti skirtumo bent iki vienženklio. Savo ruožtu užtikrintai žaidusi Kučiausko komanda vis didino skirtumą ir įpusėjus antrajam kėlinukui pirmavo 54:31.

Po pertraukos „Perlo-MRU“ traukinys nestojo – svečiai pasiekė ir 30 taškų pranašumą (73:43). Per likusį laiką sostinės krepšininkai tiesiog mėgavosi žaidimu ir iškovojo pergalę.

„Perlas-MRU“: Žydrūnas Kelys (10 rez. perd., 6/7 dvit., 3/3 trit., 31 naud. bal.) ir Jonas Elvikis (7/9 dvit.) po 21, Žydrūnas Stankus 15 (6/7 dvit.), Augustinas Vitas 13 (6 atk. kam., 6/7 dvit.), Antanas Udras 11, Vytautas Buzas 10, Mantas Virbalas 9 (11 atk. kam.), Edgaras Pundzius 5, Dominykas Domarkas 3.

„Triobet“: Tomas Milinskas 17, Henrikas Vorotnikovas 13.