Alytaus krepšinio arenoje vykusios paskutinės dvidešimtojo NKL turo rungtynės tarp „Dzūkijos“ ir Vilniaus „Š. Marčiuliono KA–Twomeno“ pasibaigė įtikinama šeimininkų pergale. Vilniečiai sėkmingai žaidė tris pirmuosius kėlinius, tačiau suklupo paskutiniajame ir pergalę atidavė alytiškiams rezultatu 94:85 (21:23; 28:22; 15:21; 30:19).

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai ir tik dvidešimtą minutę po Bryano Harrisono tritaškio („Dzūkija“) šeimininkams nuo varžovų pavyko nutolti 4 taškais (49:45).

Trečiajame ketvirtyje „marčiulioniukai“ paspaudė į priekį – laimėjo atkarpą ir prieš paskutinįjį kėlinį buvo pranašesnis dviem taškais (64:66). Ketvirtajame kėlinyje žaidimo kontrolę susigrąžino „Dzūkija“. Trisdešimt ketvirtą minutę šeimininkai priekyje buvo 8 taškais (78:70). Rungtynės baigėsi didžiausiu – 11 taškų – šeimininkų atotrūkiu (94:85).

Po šio susitikimo Alytaus komanda (15-5) pakilo į antrą NKL turnyrinės lentelės poziciją, o „Š. Marčiulionio KA–Twomenas“ kartu su Pakruojo „Meresta“ (10-10) dalijasi dešimta vieta.

„Dzūkija“: Cezary Trybanskis 21 (8 atk. kam.), Povilas Šakinis (9 atk. kam.) ir Mindaugas Reminas po 19.

„Š. Marčiulionio KA–Twomenas“: Marius Pociukonis 18, Evaldas Baniulis ir Giedrius Staniulis po 14. Robertas Bitinas 13.

Atrinkti (0) Visi (7)
Šarūno marčiulionio komanda stipri
2014-02-20
tiesa
Šiemet NKL lygis gana aukštas , jei tokia komanda kaip TWOMAN yra NKL turnyrinės lentelės viduryje . Nemažai NKL komandų galėtų pakovoti dėl vietos LKL su Palanga , Baltais ar Sakalais . Alytaus Dzūkijai reikia bent 1 aukšto puolėjo [ 4 nr] . Kai buvo atleistas N.Karlikanovas ,tikėjausi pamainos .Jei galvojama apie LKL reikėtų stiprintis , nes kitos komandos nesnaudžia .
2012-12-17
-1
"Rungtynės baigėsi didžiausiu – 11 taškų – šeimininkų atotrūkiu (94:85)." Tai bnews.lt, sakot 94-85=11?.. Dyvu dyvai, nauji matematikos desniai...