Lietuvės draugiškose rungtynėse nugalėjo kaimynes

2006-07-31 23:35
Tomas Miklovas, „BasketNews.lt“

Pasirengimą pasaulio moterų čempionatui tęsianti Lietuvos rinktinė pirmadienį (07.31) per Arvydo Sabonio sporto centre vykusias draugiškas rungtynes 71:63 (24:9, 16:23, 17:13, 14:18) įveikė Lenkijos rinktinę.

Susitikimą lietuvės pradėjo spurtu 8:0, o pirmuosius taškus Lenkijos rinktinė pelnė tik penktąją žaidimo minutę. Po pirmojo ketvirčio Lietuvos rinktinė turėjo jau 15 taškų pranašumą, o lenkių žaidimas buvo visiškai pakrikęs.

Vis dėlto antrajame kėlinyje krepšys atsirišo ir lenkėms. Jos sėkmingiau žaidė tiek po savo, tiek po Lietuvos rinktinės krepšiu ir sušvelnino skirtumą.

Po ilgosios pertraukos tiksliau už varžoves žaidusios lietuvės privertė lenkaites aikštelę palikti pralaimėjusias.

Lietuvos rinktinės gretose rezultatyviausia buvo Eglė Šulčiūtė, pelniusi 22 taškus. Ligita Kinkevičienė surinko 14, Vita Kuktienė – 9, Aušra Bimbaitė – 8 taškus.

„Tai tik antrosios mūsų varžybos. Dar nespėjome susižaisti“, – tarsi atsiprašinėjo Lietuvos moterų rinktinės treneris Algirdas Paulauskas.

Paklaustas apie Lietuvos moterų rinktinės siekius pasaulio čempionate, treneris buvo atsargus: „Dar labai anksti apie tai kalbėti. Visgi patekti tarp aštuonių stipriausiųjų privalome“.

Nors komanda rengiama žaisti be Lietuvos pilietybės siekiančios Katie Douglas, treneris prisipažino dar tikintis, kad viena pajėgiausių pasaulio krepšininkių prisijungs prie rinktinės.

Tai cia per apsilima :) O jei rimtai tai jeigu ka tai Sulciute cia tuos 22 taskus sumete :)