Kobe Bryantas žais kiek arčiau krepšio
Kobe Bryantas žais kiek arčiau krepšio
Nuotr. AP-Scanpix
Los Andželo „Lakers“ vyriausiasis treneris Mike‘as D‘Antoni sugalvojo į komandos starto penketą įtraukti 25 metų 193 cm ūgio gynėją Jodie Meeksą.

Tai reiškia, kad atakuojančio gynėjo pozicijoje rungtyniavęs Kobe Bryantas nuo šiol žais lengvojo krašto puolėjo pozicijoje.

Taip D‘Antoni siekia, kad Meeksas dažniau atakuotų krepšį.

Mače su Šarlotės „Bobcats“ vietą starto penkete prarado Metta World Peace. Jį pakeitė Devinas Ebanksas

„Lakers“ strategas siekia sustiprinti atsarginių suolelį ir leisti World Peace daugiau minučių žaisti sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (46)
ziuriu cia dauguma praeitimi gyvena...

Kada KG ir Duncan matete PF pozicijoje paskutini kart?? nekalbu apie 5min. ....
2012-12-22
+1
Atsakyti
KareemNenoriu vėl kritikuot D'Antoni, bet Kobę leist žaisti į Shooting Forward yra nesąmonė. Kobė šį sezoną jau prasileido gamewinner'į nuo Guardo, jis nebe toks greitas, čia faktas. Tai gal tai būtų iš vienos pusės ir logiškas sprendimas, nes SF letesni ir jis galėtų juos sugaudyti gynyboj, bet visų pirmą gynyboj Kobę visi lygos SG stumdytų žaisdami nugara į krepšį, nes tokį žaidėją nesunku nustumti, visų antra, Kobė su 198 cm niekaip neapsigintų nuo LeBrono, Duranto, Pierce'o, Anthony, Gay, Gerald Wallace, Dengo, Galinari, Iguodalos ir kitų jumpshotų, nes jie auktesni, kai išlys iš už užtvarų galės mėtyt praktiškai laisvi. Puolime viskas truputį keičiasi. Kobei bus daug sunkiau mėtyti fadeaway'us, bet jis gali dažniau veržtis. Taigi sudėjus viską į bendrą visumą tokia sistema yra prastesnė nei esama. Toliau - Artestas PF. Net nereikia vardint KG, Duncano, Ibakos, Grffino, Love'o, Bosho, kad suprastum, kad šitiem PF Mettą sudorot bus vieni juokai. Vėlgi, puolime World Peace galės daugiau veržtis, apibėgt tuos PF. Man asmeniškai tokie pokyčiai ne prie širdies, bet reikia palaukt komandos rezultatų.


Stop stop stop..... KG ir Duncan nelosia PF jau kelinti metai...kalbi kaip is praeities grizes....;)
2012-12-22
Atsakyti
TDaY. Jeigu tu pateisini imkim Peace Of Shitt'o alkūne Harden'ui, tada aš pateisinu D.Wade kad sulaužė Kobei nosį per žvaigždžių rungtynes. Taip, krepšinis yra vyrų žaidimas, bet reikia turėti ribas.
2012-12-21
-1
Atsakyti
Nesutinku dėl šuolio. Jis tikrai padeda ne vien ant FB. Imkim jei komanda turi aukšto lygio PG(ne tokio tipo "PG", kaip Rose, Westbrook ir t.t..), tai tas šuolis gali virsti tikra puolimo bomba. Paprastas PnR.

http://www.youtube.com/watch?v=jFTsXII07...

Griffin'as pastatė sienele, Paul'as pritraukė abu varžovus ir įkišo perdavimą ir tiesiai per stovint žmogų įgrūda kamuolį. Neįsivaizduoju Mettos tokioje situacijoje. Nebent leistu Paulus pelnyti lengvus taškus.
2012-12-21
-6
Atsakyti
KaroliszNet nesiginčysiu, kad yra geresnis žaidėjas už Griffiną ir žinau, kad sulaukęs panašaus amžiaus kaip Carteris jis nieko gero nebepadarys. Suprantu aš, kad tu tą komandą dievini, bet nereikia įsikibti į tuos žaidėjus tiek smarkiai. Tarkim Artestas būna išmainytas į kitą komandą ir tada paleidžia iš alkūnės Kobei, tai manau tu pradėtum ant jo varyti, ne ? Paprasčiausiai reikia kartais ir pripažinti kitų tiesą, o ne tik sėdėti prie savosios ir toliau mėtyti gana nereikšmingus argumentus. Taip, gal būt tiek labai nepalūžo tada, bet tikrai kažkoks poveikis buvo ir dabar jau nebe tie jam jau metai, kad galėtų viską taip lengvai tokius dalykus užgydyti :) Pats pagalvok. Priprato žmogus prie 'žvaigždės' duonos ir dabar staigiai būtų nuleistas žemyn, tai čia savaime aišku, kad paveiktų psichologiją gerai.


Nu blet gi kartoju kelintą kartą, jis aną sezoną 20 rungtynių nuo suolo pradėjo. Kažkaip nesiskundė.

Nepradėčiau, kodėl turėčiau? Krepšinis yra vyrų žaidimas, alkūnės yra jo dalis ir neatsiejama dalis.
2012-12-21
-3
Atsakyti
Net nesiginčysiu, kad yra geresnis žaidėjas už Griffiną ir žinau, kad sulaukęs panašaus amžiaus kaip Carteris jis nieko gero nebepadarys. Suprantu aš, kad tu tą komandą dievini, bet nereikia įsikibti į tuos žaidėjus tiek smarkiai. Tarkim Artestas būna išmainytas į kitą komandą ir tada paleidžia iš alkūnės Kobei, tai manau tu pradėtum ant jo varyti, ne ? Paprasčiausiai reikia kartais ir pripažinti kitų tiesą, o ne tik sėdėti prie savosios ir toliau mėtyti gana nereikšmingus argumentus. Taip, gal būt tiek labai nepalūžo tada, bet tikrai kažkoks poveikis buvo ir dabar jau nebe tie jam jau metai, kad galėtų viską taip lengvai tokius dalykus užgydyti :) Pats pagalvok. Priprato žmogus prie 'žvaigždės' duonos ir dabar staigiai būtų nuleistas žemyn, tai čia savaime aišku, kad paveiktų psichologiją gerai.
2012-12-21
+1
Atsakyti
KaroliszTday,Tavo argumentai gal ir stiprūs ir turi daug tiesos, bet nereikia įsijausti ir pradėti kalbėti vejų. Taip, turi Artestas tos jėgos, bet už jį didžioji dalis PF'ų turi didesnį ūgį, bei šuolį ir tai mielasis yra labai didelis pliusas, nes galima laisvai taškus pelnyti ir nesinaudojant pagrinde fizine jėga.Artestas jo yra bad-ass'as ir dažnai įsivelia į tokius konfliktus, bet jau tik nereikia perdėti ir sakyti, kad jis išjungs tą ir aną. Tavo manymų jis po kiekvieno karto, kai per jį įdės ar dar ką iškart pradės smūgiuotis ? Deja, bet taip nebus, nes jam tiek finansiškai, tiek žaidybiškai bus nepalanku. Pagalvok pats, išjungia vieną kartą - gauna suspendavimą keliems mačams, išjungia antrą - daugiau ir taip gali dasivažiuoti, kad visą sezoną sėdės be rungtynių. Arba treneris matys, kad labai jau jis blogos naudos atlieka komandoje ir užlaikys dar ilgiau ant suolo ir taip jis palūš psichologiškai (tas pats galioja jeigu suspenduotu visą sezoną).


Aš nekalbu apie tokias alkūnes kaip Hardenui, nors jei nusipelnys ir tokią pasigaus.

Visi rimtesni žaidėjai alkūnes šaudo, kad pasitrauktų aktyvi gynyba nuo jų. Tiesiog jos nėra tokios akivaizdžios ir retai pamato teisėjai.

Buvo suspenduotas jau visam sezonui, nepalūžo kažkaip.

Šuolis nelabai vertingas dalykas aukštaūgiui, ant fastbreako alley-oopą gal ir įdės gražų, bet čia vienintelis dalykas kame šuolis jam padeda, Randolphas per laikraštį neperšoktų, bet yra DAUG geresnis žaidėjas už griffiną.
2012-12-21
-5
Atsakyti
Tday,

Tavo argumentai gal ir stiprūs ir turi daug tiesos, bet nereikia įsijausti ir pradėti kalbėti vejų. Taip, turi Artestas tos jėgos, bet už jį didžioji dalis PF'ų turi didesnį ūgį, bei šuolį ir tai mielasis yra labai didelis pliusas, nes galima laisvai taškus pelnyti ir nesinaudojant pagrinde fizine jėga.

Artestas jo yra bad-ass'as ir dažnai įsivelia į tokius konfliktus, bet jau tik nereikia perdėti ir sakyti, kad jis išjungs tą ir aną. Tavo manymų jis po kiekvieno karto, kai per jį įdės ar dar ką iškart pradės smūgiuotis ? Deja, bet taip nebus, nes jam tiek finansiškai, tiek žaidybiškai bus nepalanku. Pagalvok pats, išjungia vieną kartą - gauna suspendavimą keliems mačams, išjungia antrą - daugiau ir taip gali dasivažiuoti, kad visą sezoną sėdės be rungtynių. Arba treneris matys, kad labai jau jis blogos naudos atlieka komandoje ir užlaikys dar ilgiau ant suolo ir taip jis palūš psichologiškai (tas pats galioja jeigu suspenduotu visą sezoną).
2012-12-20
+2
Atsakyti
ImprovTday,Pagal tai ką išdėstei,kokie galingi LAL atskirų pozicijų žaidėjai man pasidarė labai įdomu kodėl dabar anie sėdi su neigiamu win/lost ir stengiasi išsikapstyt iš dugno?Šiaip pagarba Antanui,kad nesėdi vietoje ir daro kažkokius sprendimus,tikuosi atsigaus Pau ir Meeksas parodys,kad yra vienas geriausių lygos snaiperių,nes toks buvo ir yra.


Čia viena iš pasaulio paslapčių, jie statistiškai žaidžia geriau negu pagal rec'ą savo, vienintelis logiškas dalykas ką galiu paaiškint, kad nesusižaidę, bet čia dar iki all-starų jie nebus net padoriai susižaidę.

Ždž bus kokie 5ti konferencijoj
2012-12-20
-2
Atsakyti
Tday,

Pagal tai ką išdėstei,kokie galingi LAL atskirų pozicijų žaidėjai man pasidarė labai įdomu kodėl dabar anie sėdi su neigiamu win/lost ir stengiasi išsikapstyt iš dugno?

Šiaip pagarba Antanui,kad nesėdi vietoje ir daro kažkokius sprendimus,tikuosi atsigaus Pau ir Meeksas parodys,kad yra vienas geriausių lygos snaiperių,nes toks buvo ir yra.
2012-12-20
Atsakyti
min
tai ka, meeks i starta, ebanks i starta, dal lieka kobe, pau, howard ir pg. tai kiek tam starte?
2012-12-20
Atsakyti
MIRKA3


nu ir kas? čia tokį dėjimą jis būtų per bet ką įdėjęs.

http://www.youtube.com/watch?v=QxfvzzK-K...

visai kas kitą, kai žaidžiama 1 prieš 1.
2012-12-20
Atsakyti
Vanmartin
eurobasket turi vycka, o basketnews Tday, kaip matau po kiekvieno komentaro atsakas, manau gal dirbi komentatorium? O del LAL pagaliau zvaigzdem nesiseka, taip jiem ir reikia ju niekada nemegau su pasiputusiu Bryant'u
2012-12-20
-4
Atsakyti
KarolisGal esu rases komentara sitam saite, gal ne, bet parasysiu dabar. :) Perskaitau su naujienom NBA ir komentarus ir vat kaip juk sitas ,,TDay" yra Ultimate trolis :) Arba tiktu darbui su paslaugom, pardavimkais, politikavimu.Sugeba is visai sh daikto, minusu, mums irodyti faktiskai apie jo teigiamas savybes, itikineti, jog objektas yra superinis, nusvert daug daug minusu i pliusus. :) Nezinau nezinau. Gi tie Lakersai dabar duobeje yra, tokie pinigai, tokie zaidejai, o nepazaidzia visiskai. O jisai vistiek pliusus rodo. Tikiuos gyvenime nesi toks isikabinantis uz vieno daikto ir jo aklai nepaleidziantis :D


Ultimate net iš didžiosios raidės :O

Aš LAL fanas, matau potencialą ir matau sprendimo būdus dabartinėms problemoms, statistika, logika, realiai viskas šitoj diskusijoj mano pusėj, nematau kaip kas nors galėtų pagalvot, kad aš čia trollinu bet whatever...

Antoniui bravo, kad daro ką nors, nes ankstesnėse komandose nedarydavo nieko
2012-12-20
+3
Atsakyti
Karolis
Gal esu rases komentara sitam saite, gal ne, bet parasysiu dabar. :) Perskaitau su naujienom NBA ir komentarus ir vat kaip juk sitas ,,TDay" yra Ultimate trolis :) Arba tiktu darbui su paslaugom, pardavimkais, politikavimu.Sugeba is visai sh daikto, minusu, mums irodyti faktiskai apie jo teigiamas savybes, itikineti, jog objektas yra superinis, nusvert daug daug minusu i pliusus. :) Nezinau nezinau. Gi tie Lakersai dabar duobeje yra, tokie pinigai, tokie zaidejai, o nepazaidzia visiskai. O jisai vistiek pliusus rodo. Tikiuos gyvenime nesi toks isikabinantis uz vieno daikto ir jo aklai nepaleidziantis :D
2012-12-20
+1
Atsakyti
KareivuxxxČiulp B*** Treneri Tday :DDD


KareivuxxxKokie dar bryantai ar james? Ateičiau aš ir visus aploščiau, Dar ne prieš tokius teko žaist :DGerai paka šūdai :D


Nu va, išvalė šiukšles, o viena vis tiek liko
2012-12-20
-2
Atsakyti
BenasIš kur tu tokius procentus gauni gal išduosi? Peace of Shitt'as yra arogantiškas, begalvis žaidėjas, kuris puikiai žaidžianti J.Harden'a paniekino, kad jis žaidžia nuo suolo. Jam nieko nereikš būti „atsarginiu“?Blake Griffin sugebėdavo įkrauti per Perkins'a, Gasolį 2.11 ūgio. Galvoji 2.01cm ir be šuolio žaidėjas sustabdys jį? Būtu įdomu pamatyti.


82games.com

Hardeną jis niekino, nes nemėgsta kaip žmogaus, kadangi hardenas pastoviai į jo kelią bando įlyst, už ką ir alkūnę pasigavo.

Jis 19 rungtynių anais metais nuo suolo pradėjo ir visiškai nesiskundė ir jam net patiko tai, jam visiškai dzin nuo kur pradės rungtynes.

Koks skirtumas, kad kartą įkrovė, gasolis pastoviai jį išjungia, perkinsas irgi panašiai. Jei įkraus per metta, bet metta išjungs, tai tik geras dalykas.

Artesto jėga ir greitis yra esminis dalykas kodėl jis galės gintis prieš dauguma PF, Rodmanas 198, gal ir šitas "negalėjo gintis, nes 10 cm kažkas aukštesnis"?
2012-12-20
-5
Atsakyti
Kokie dar bryantai ar james? Ateičiau aš ir visus aploščiau, Dar ne prieš tokius teko žaist :D

Gerai paka šūdai :D
2012-12-20
-5
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 46

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.