Bolonijos "Climamio" krepšininkai įtikinama pergale pradėjo Italijos pirmenybių pusfinalį. Ketvirtadienį "Climamio" savo aikštėje 78:64 (26:17, 16:25, 21:9, 15:13) įveikė Romos "Lottomatica".

Po Davido Hawkinso taiklaus dvitaškio 27-ąją minutę "Lottomatica" priartėjo iki trijų taškų – 51:54. Tačiau per kitas septynias minutes Romos klubas nepelnė nė taško.

Gynyboje aklinai varžovus uždarę "Climamio" krepšininkai pelnė 15 taškų be atsako. Po Stefano Mancinelli tritaškio 34-ąją mačo minutę Bolonijos klubo persvara pasiekė 18 taškų – 69:51.

"Climamio": Gianluca Basile 23 taškai (6/15 tritaškių), Stefano Mancinelli ir Daliboras bagaričius (7 atkovoti kamuoliai) po 11, Marco Belinelli ir Rubenas Douglasas po 9, Matjazas Smodišas 6.

"Lottomatica": Tyusas Edney 14, Davidas Hawkinsas 12, Tomas Van Den Spiegelis 9, Alexas Righetti 7.

Kitoje pusfinalio serijoje 1-0 pirmauja Ramūno Šiškausko Trevizo "Benetton". Ji antras rungtynes prieš Milano "Armani Jeans" žais šeštadienį. Sekmadienį vyks antras mačas tarp "Climamio" bei "Lottomatica" klubų.

2005-05-27 20:55