Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“ iškovojo sunkią pergalę
Nuotr. A.Didžgalvis
Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ (12-1) krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygoje iškovojo dvyliktą pergalę, tačiau dėl jos reikėjo gerokai paplušėti. Sostinės klubo merginos tik po atkaklios kovos 66:65 (13:13, 9:16, 21:9, 23:27) palaužė Kauno „Aistes-LSU“ (4-9) ir 2012 metus baigs pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkės, tačiau jos dominavo tik pirmas penkias mačo minutes. Antroje pirmo ketvirčio dalyje žaidimas išsilygino, o per antrą kėlinį jau sėkmingiau žaidė „Aistės“, kurios buvo nutolusios 9 taškais.

Trečiajame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkės pradėjo žaisti agresyviau ir panaikino deficitą, o viskas sprendėsi per paskutines dešimt minučių. Tačiau labiausiai patyrusių Vilniaus klubo žaidėjų Vitos Kuktienės ir Rimos Valentienės pastangomis sostinės ekipa išlaikė savo persvarą, o paskutinėje atakoje kaunietės pasirinko ne galimybę mėginti išlyginti rezultatą, o lengvus du taškus.

„Žaidėme blogai, žinoma, iškovojo pergalę, tačiau aš komandos pasirodymu nesu patenkintas, – po mačo teigė „Kibirkšties-VIČI-IKI“  komandos vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius. – Nenusiteikėme kovai, gal merginos jau galvojo apie šventes. Negalima taip klysti elementariose vietoje, praradome daug kamuolių. Dabar iki sausio mėnesio 4 dienos turėsime pertrauką, dirbsime ir gerinsime savo žaidimą“.

„Kibirkštis-VIČI-IKI“: Mantė Kvedaravičiūtė 19 (6 kld.), Vita Kuktienė 16 (9 atk. kam.), Rima Valentienė 11 (6 atk. kam.).

„Aistės-LSU“: Laura Svarytė 24 (14 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 16, Jolanta Marmienė 11.