Vaidoto Volkaus indėlio nepakako „Planasos“ pergalei
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergalę antrame Ispanijos divizione iškovojo Dariaus Pakamanio atstovaujama Melilos „Baloncesto“ (3-9) komanda. Ji namuose 88:73 (27:15, 15:18, 29:11, 17:29) įveikė Navaros „Planasa“ (5-7) ekipą, kurios garbę gina Vaidotas Volkus.

Pakamanis per 9 minutes pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvitaškių), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 2 naudingumo balus.

Volkus ant parketo praleido 24 minutes, pelnė 19 taškų (5/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Dramatišką pergalę pasiekė Hueskos „Lobe“ (5-7) komanda su Deividu Pukiu. Lietuvio klubas namuose 66:63 (12:16, 13:15, 17:16, 24:16) palaužė Logronjo „Clavijo“ (5-7) žaidėjus.

Pukis aikštelėje praleido 9 minutes, taškų nepelnė (0/3 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko -1 naudingumo balą.

Deividas Bušma pralaimėjusiems per 25 minutes pelnė 7 taškus (3/8 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, užsidirbo 1 bloką, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Sunkią pergalę iškovojo Lugo „Breogan“ (7-5) komanda. Ji savo žiūrovų palaikoma 69:64 (15:10, 9:26, 22:9, 23:19) palaužė Kasereso „Patrimonio De la Humanidad“ (4-8) žaidėjus.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Gintaras Leonavičius nugalėtojams pelnė 16 taškų (7/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 3 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.