Vladimiras Romanovas abejoja Rimanto Kaukėno noru žaisti „Žalgirio“ komandoje
Vladimiras Romanovas abejoja Rimanto Kaukėno noru žaisti „Žalgirio“ komandoje
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Vladimiras Romanovas toliau visiems įrodinėja, jog rimtai užsibrėžė dalį Kauno „Žalgirio“ klubo biudžeto surinkti iš sirgalių piniginės. Kalbėdamas laidai „Krepšinio pasaulyje“ verslininkas dar kartą priminė apie šią savo idėją.

„Man iš dangaus pinigai nekrenta, o mūsų („Žalgirio“ – red. past.) biudžetas dvigubai mažesnis, nei turėtų būti. „Žalgirio“ nebus, kol nesudarysime sistemos, jog jį finansuotų visi Lietuvos žmonės. Reikia prisidėti visai Lietuvai“, – tvirtino Romanovas.

Klubo savininkas taip pat buvo nepatenkintas, jog Kauno savivaldybė neskiria sutartų pinigų komandai, nors „Žalgirio“ arenoje vyksta įvairūs renginiai.

„Ar Rimantas Kaukėnas nori išeiti? Čia jau reikia jo klausti, – pareiškė Romanovas. – Jeigu jo mintys jau kitur, tai geriau pasiimsiu jauną žaidėją. Taip pat mano ir treneris Joanas Plaza, dėl to jis man ir patinka.“

Romanovas taip pat kalbėjo apie artėjančius Naujuosius metus, komandos komplektaciją, klubo biudžetą ir kt.

Visas Romanovo interviu (2 dalys):


Rodyti komentarus
Atrinkti (1) Visi (80)
Glenn Baker
Aš esu Glenn Baker iš JAV. Aš galėjau gauti paskolą iš šios firmos, priklausančios p. Teodorui Jamesonui, kai aš perskaičiau svarbią informaciją apie jų paskolų programas internete, tada nusprendžiau su jais susisiekti, ir man buvo skirta 462 000 JAV dolerių be daug laiko. Ar jums buvo atsisakyta suteikti paskolą iš savo banko ar kitos organizacijos, tada aš patarčiau kreiptis į Theodore el. Pašto adresą (theodorejamesonfinance@gmail.com), jei jums reikia bet kokių paskolų, pavyzdžiui: asmeninių paskolų, verslo paskolos ar telefono numeris: +1 (321) 270-1063
2018-12-07
+1
Atsakyti
Kaunietis
Pagarba Romkai, bet ji suprast sunku, bet uz Zalgiri aciu ! Sunku suprast, bet sneka teisingai !
2012-12-27
+1
Atsakyti
To maciulis
I Maciuly paziurejus vemti norisi su tokiu siknos laizymu Romanovui!
2012-12-26
Atsakyti
supermenasMatosikad buratinas jau nusprendes parduoti Kaukena. Zasinas!Laiku atlyginimų negaunantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai klubo vadovui Vladimirui Romanovui pateikė ultimatumą.Itin patikimi Krepsinis.net šaltiniai teigia, kad žaidėjai skyrė 10 dienų terminą, per kurį reikalauja išmokėti atlyginimus, kitaip pradės ieškoti naujų komandų.Finansinių klubo problemų neslepia ir pats V.Romanovas, kuris šią savaitę atskleidė, jog „Žalgirio“ biudžetas yra 37 milijonai litų, tačiau reikia dar 10 mln. Lt jeigu norima siekti aukščiausių tikslų Eurolygoje, kitaip teks pradėti pardavinėti krepšininkus.V.Romanovas nori, kad 10 mln. Lt surinktų „Žalgirio“ sirgaliai, aukodami trumposiomis SMS žinutėmis arba pervesdami pinigus tiesiogiai į sąskaitą.Praėjusią savaitę buvo pasirodę pranešimai, kad Stambulo „Fenerbahce Ulker“ nori įsigyti Rimantą Kaukėną, tačiau gynėjas liko Kaune. Turkijos žiniasklaida teigia, kad „Žalgirio“ prašyta išpirka (500 tūkst eurų) buvo pernelyg didelė, todėl buvo nuspręsta įsigyti Urošą Tripkovičių.Krepsinis.net primena, kad „Žalgirio“ skola vien „Sodrai“ jau pasiekė beveik 1 mln. litų.


Be žiūriu yra durnelių kurie tiki tokia nesąmone :DD . Išvis šita naujiena yra ''antis'' ir dar kad šią naujieną parašė nedaugiau kas kitas , o K.net ir LRytas .. Nenustebčiau jei tuos abu portalus valdo vienas ir tas pats žmogus . Dar vienas įrodymas yra ,kad ši naujiena yra gryniausias briedas , nes neseniai K.net pakeitė pavadinimą į tokį : V.Romanovui – „Žalgirio“ krepšininkų agentų ultimatumas :DDDDDD. Tai jau agentams , juk neseniai rašė , kad žaidėjai kelia ultimatumą , tai gal kitą kartą parašys ,kad žaidėjai jau už savus pinigus važiuoja į išvykos rungtynes ? Kai pamačiau šią naujieną , tai nei vienu žodžiu netikėjau ir neseniai pats Kaukėnas sakė ,kad su algoms yra viskas gerai , tai va ... Jei tikėsit tokiu briedu ,tai gyvenime jus visi apgaudinės / apvogs ..

P.S Žalgiris ''Sodrai'' jau sumokėjo pinigus (na gerai ,gerai turi 1,5 LT skoloj) ,tai dar vienas čia briedas.
2012-12-26
+2
Atsakyti
Matosikad buratinas jau nusprendes parduoti Kaukena. Zasinas!


Laiku atlyginimų negaunantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai klubo vadovui Vladimirui Romanovui pateikė ultimatumą.

Itin patikimi Krepsinis.net šaltiniai teigia, kad žaidėjai skyrė 10 dienų terminą, per kurį reikalauja išmokėti atlyginimus, kitaip pradės ieškoti naujų komandų.

Finansinių klubo problemų neslepia ir pats V.Romanovas, kuris šią savaitę atskleidė, jog „Žalgirio“ biudžetas yra 37 milijonai litų, tačiau reikia dar 10 mln. Lt jeigu norima siekti aukščiausių tikslų Eurolygoje, kitaip teks pradėti pardavinėti krepšininkus.

V.Romanovas nori, kad 10 mln. Lt surinktų „Žalgirio“ sirgaliai, aukodami trumposiomis SMS žinutėmis arba pervesdami pinigus tiesiogiai į sąskaitą.

Praėjusią savaitę buvo pasirodę pranešimai, kad Stambulo „Fenerbahce Ulker“ nori įsigyti Rimantą Kaukėną, tačiau gynėjas liko Kaune. Turkijos žiniasklaida teigia, kad „Žalgirio“ prašyta išpirka (500 tūkst eurų) buvo pernelyg didelė, todėl buvo nuspręsta įsigyti Urošą Tripkovičių.

Krepsinis.net primena, kad „Žalgirio“ skola vien „Sodrai“ jau pasiekė beveik 1 mln. litų.
2012-12-26
Atsakyti
Matosi
kad buratinas jau nusprendes parduoti Kaukena. Zasinas!
2012-12-25
Atsakyti
Jonas to Test
Patiko jūsų komentaras. Taikliai žodžiais pasakyta apie tai, ką pats galvoju, bet tokios dovanos taip tiesiai durt neturiu. Bravo jums!
2012-12-25
-2
Atsakyti
Marius
Ei, jūs, Romanovo kritikai, pažiūrėsime, kas rems jūsų žalgirį, kai jam nusibos savo milijonus krepšininkams kišt. Beje man, gyvenančiam Vilniuje ir buvusiam Ryto fanui (to atsisakiau, nes žaidžia jie nwkaip0, bet Mačiulio interviu su Romka tikrai patiko, štai ką reiškia profesionalas, neįsivaizduoju, kaip tas jaunimėlis, net su klaidomis komentarus rašantis, su Romanovu "pakvailiotų"?
2012-12-25
-2
Atsakyti
Anonimas
Geda net skaityti dauguma komentaru,matosi, kad daugumos vertybes yra nulines. bent neterstumet krepsinio vardo savo komentarais.
2012-12-25
-3
Atsakyti
perziurejau 4 min-toliau nebesubegejau ziuret kaip Maciulis jam lenda gylin... eina jie nx-abu..
2012-12-25
-6
Atsakyti
simba
Tik visiški glušai gali savo bapkes kišti į krepšinį... Džiugu bent tiek, kad tokių mažuma.
2012-12-24
-1
Atsakyti
aurimas
Skurstantiems padet reikia o ne romkai :D
2012-12-24
-4
Atsakyti
TestNeseniai teko matyti interviu su cecenu teroristu Shamilu Basajevu ir jaunu zurnalistu. Basajevas buvo atsakingas uz Beslano mokyklos tragedija (zuvo virs 300 vaiku tokiu kaip jus). Interviu vyko sukileliu stovykloje kazkur miske, kur galioja tik sukileliu istatymai. Jaunas korespondentas nesinervino ir uzdavinejo idomius gerus klausimus, vietomis net protingai papriestaravo teroristu vadui. Dabar galvoju, kaip jo vietoje elgtusi maciulis?Po sio interviu supratau, kad maciulis yra vienas is neprofesionaliausiu zurnalistu ir netgi zemina sios profesijos varda. Gyvenime nesu mates tokio "intetviu". Sunki stokholmo sindromo forma - kitaip nepavadinsi. Toks ispudis, kad maciulis jaucia baime uzduodamas kiekviena klausima, nes nezino kaip reaguos romanovas. Nuolat pritaria savo pasnekovui ir reiskia perdetas emocijas ir simpatijas. Galima daryti isvada, kad maciulis yra silpna patetiska asmenybe, bijanti reiksti savo nuomone, i kai kurias romanovo banalybes reaguojanti su nesveiku entuziazmu. Tikrai slykstu matyti, kaip suauges zmogus, tokios profesijos atstovas pirma karta isgirsta 8 klases lygio filosofine citata ir krykstauja kaip vaikas gaves dovanu kelione i disney landa.. Romanovo irgi slykstu klausyti, galetu daryti interviu rusiskai, gal nors skambetu protingiau. Sita interviu galetu rodyti universitete busimiems zurnalistams, kad pajustu kur yra profesinis dugnas. Idomu, ar maciulis, kaip ir kiti romanovo duchai, gavo pinigu uz gyrima? Jeigu taip, tai po tokio video turbut uzsidirbo namui.


As net negalejau klausytis....perskaiciau.
2012-12-24
+1
Atsakyti
tomas
jai nesugeba islaikyt tai tegu parduoda zliumbia cia savo nesamonem ,
2012-12-24
+1
Atsakyti
Neseniai teko matyti interviu su cecenu teroristu Shamilu Basajevu ir jaunu zurnalistu. Basajevas buvo atsakingas uz Beslano mokyklos tragedija (zuvo virs 300 vaiku tokiu kaip jus). Interviu vyko sukileliu stovykloje kazkur miske, kur galioja tik sukileliu istatymai. Jaunas korespondentas nesinervino ir uzdavinejo idomius gerus klausimus, vietomis net protingai papriestaravo teroristu vadui. Dabar galvoju, kaip jo vietoje elgtusi maciulis?

Po sio interviu supratau, kad maciulis yra vienas is neprofesionaliausiu zurnalistu ir netgi zemina sios profesijos varda. Gyvenime nesu mates tokio "intetviu". Sunki stokholmo sindromo forma - kitaip nepavadinsi. Toks ispudis, kad maciulis jaucia baime uzduodamas kiekviena klausima, nes nezino kaip reaguos romanovas. Nuolat pritaria savo pasnekovui ir reiskia perdetas emocijas ir simpatijas. Galima daryti isvada, kad maciulis yra silpna patetiska asmenybe, bijanti reiksti savo nuomone, i kai kurias romanovo banalybes reaguojanti su nesveiku entuziazmu. Tikrai slykstu matyti, kaip suauges zmogus, tokios profesijos atstovas pirma karta isgirsta 8 klases lygio filosofine citata ir krykstauja kaip vaikas gaves dovanu kelione i disney landa.. Romanovo irgi slykstu klausyti, galetu daryti interviu rusiskai, gal nors skambetu protingiau. Sita interviu galetu rodyti universitete busimiems zurnalistams, kad pajustu kur yra profesinis dugnas. Idomu, ar maciulis, kaip ir kiti romanovo duchai, gavo pinigu uz gyrima? Jeigu taip, tai po tokio video turbut uzsidirbo namui.
2012-12-24
-1
Atsakyti
mario G
nu normaliai sneka Romka, ko jus cia kliedit
2012-12-24
-6
Atsakyti
to Zilvis
Nieks su arijum nenori tureti jokiu reikalu...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-12-24
+2
Atsakyti
Jurga
Pagaliau internautai išmoko kultūringiau rašyti. Gal tas fainas žurnalistas Mačiulis su tikrai pirmąkart tokiu atviru ir paprastu Romanovu padėjo? AČIŪ jiems už viską Žalgirį ir Krepšinio pasauly
2012-12-24
-2
Atsakyti
Almo,verslininke ;) suprantu ka nori pasakyt,bet negundyk zmoniu,tikrai dar kris perskaites sumanys paaukot ...:)

Zmones,aukoti reikia skurstantiems,o ne maziau milijonu beturintiems nei anksciau...
2012-12-24
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 80

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.