„Mavericks“ žaidėjas Dahntay Jonesas bando sulaikyti „Thunder“ lyderį Keviną Durantą
Nuotr. Reuters-Scanpix
Kevinas Durantas pelnė 40 taškų, Russellas Westbrookas per pratęsimą surinko 8 taškus, o jų vedama Oklahomos „Thunder“ iškovojo vienuoliktą pergalę savo aikštėje iš eilės.

„Thunder“ (22-6) namie per pratęsimą 111:105 (21:29, 22:16, 30:36, 25:17, 13:7) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (12-17) krepšininkus.

„Thunder“ per paskutines septynias minutes panaikino 10 taškų deficitą ir išvengė antro pralaimėjimo iš eilės.

Šeimininkai buvo arčiau pergalės besibaigiant ketvirtajam kėliniui, bet pratęsimą išplėšė itin sudėtingą tritaškį metimą aidint ketvirtojo kėlinio sirenai pataikęs Darrenas Collisonas.

Vis dėlto per pratęsimą spindėjo Westbrookas. Jis pelnė šešis taškus iš eilės ir „Thunder“ atitrūko nepavejamai.

Antras rungtynes po traumos žaidęs „Mavericks“ lyderis Dirkas Nowitzki dvikovą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Per 26minutes vokietis pelnė 9 taškus.

„Thunder“: Kevinas Durantas 40 (13/28 metimų, 8 atk. kam.), Serge Ibaka 19 (17 atk. kam., 5 blk.), Kevinas Martinas 18, Russellas Westbrookas 16 (10 rez. perd.).

„Mavericks“: DarrenasCollisonas 32 (4/4 tritaškių), Chrisas Kamanas 17 (8 atk. kam.), Shawnas Marionas 14 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Dirkas Nowitzki 9, Vince‘as Carteris 9.

Pratęsimą išplėšęs Collisono metimas:

Atrinkti (0) Visi (7)
zymka
saunuoliai thunder patvarke ir stebukladarius, serija pergaliu tesiasi!!:O :DDD go GO THUNDER, and knicks!!:)
2012-12-28
Darius
Kaunas.> pats tu fuksas, jei tu mestum taip tai ir butum tuo fuksu. O cia meta profesionalai, jie normalius metimus laisvi turi visus sumest, jei sudetinga ismeta ir pataiko, patikek tai ne fuksas. Fuksas ju butu per visa aikste imest ar nusisukus nuo krepsio imest..

Butent toki metima koki ismete, manau, jis is 10 kart maziausiai tris kart imestu.
2012-12-28
-1
Collinsas tai grazu ysove :) blemba gaila, kad Dirkas dar neatsigaves, bet reikia tiketis, kad dar atsigaus.
2012-12-28
+1
Ko čia tam video kažkokį "skelbimą" rodo? Nesuprantu aš angliškai, taj kokia proga ten? O beje metimas, tai fuxas :)

--
2012-12-28
+2
to A.Reikėjo anksčiau įeit į bnews ir būtum matęs...Žurnaliūgos jau paredagavo savo straipsnį