Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė laimėjo keturių komandų turnyrą Madride, sekmadienį finale 79:67 įveikusi Argentinos nacionalinę komandą.

Ketvirto kėlinio viduryje komandas skyrė vos taškas (62:61), tačiau šeimininkai, vedini Juano Carloso Navarro, spurtavo ir susikrovė dviženklę persvarą. Ispanams šiose rungtynėse neprireikė didesnio Pau Gasolio indėlio – jis aikštėje praleido vos 7 minutes ir pelnė 2 taškus.

Tuo tarpu argentiniečių lyderis Emanuelis Ginobili, šeštadienį laužęs lietuvių gynybos užtvaras, šįkart pelnė vos tašką, nors aikštėje praleido 23 minutes. Jam menkai talkino ir Luisas Scola, surinkęs 5 taškus.

Ispanijai: Juanas Carlosas Navarro 17 taškų, Jorge Garbajosa (9 atkovoti kamuoliai) ir Alexas Mumbru po 14.

Argentinai: Fabricio Oberto 16 (13 atk. kam.), Andresas Nocioni 13.

Bl arba argentinai nesiseke arba labai gerai padenge ginobili ir scola.. tokiu atveju reiketu rinktines treneriams perziurinet vaizdo irasus ir daryt isvadas, nes mums labai truksta siskos kuris galedavo beveik visu komandu lyderius padengt..