Fernando San Emeterio ėmėsi lyderio vaidmens
Nuotr. AFP – Scanpix
Sudėtingas Fernando San Emeterio reidas iš kairiojo krašto Vitorijos „Caja Laboral“ (2-0) ekipai atnešė antrąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etape.

Viena pajėgiausių Ispanijos komandų svečiuose 71:70 (20:23, 24:9, 6:24, 21:14) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (0-2) krepšininkų pasipriešinimą ir Eurolygoje iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Itin permainingose rungtynėse iki paskutiniojo kėlinio dominavo gynyba. Šeimininkai antrajame ketvirtyje pelnė tik 9 taškus, tačiau po didžiosios pertraukos Davido Blatto auklėtiniai sustygavo gynybą ir trečiajame kėlinyje praleido viso labo 6 taškus.

Likus žaisti mažiau nei 5 minutes „Maccabi“ buvo įgiję 5 taškų pranašumą (65:60). Tačiau tuomet Nemanja Bjelica dukart pataikė iš toli, taip pat tritaškį pridėjo Bradas Olesonas. Į tritaškių seriją šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu (67:69).

Pavykus sėkmingai apsiginti „Maccabi“ atstovas Ricky Hickmanas stojo prie baudų metimo linijos, tačiau pataikė tik pirmąją. Nepaisant to, šeimininkai dar kartą sėkmingai apsigynė, o į priekį juos aštriu reidu išvedė Yogevas Ohayonas (70:69).

Per likusias 30 sekundžių „Caja Laboral“ treneris surengė ataką, tačiau jo auklėtiniams teko improvizuoti. Nepavykus atlikti derinio, San Emeterio veržėsi link krepšio ir pataikė sudėtingą dvitaškį.

Šeimininkai savo atakai dar turėjo 8 sekundes, tačiau per Ohayono reidas link krepšio nepavyko.

„Caja Laboral“: Nemanja Bjelica 17, Bradas Olesonas 10, Milko Bjelica 8.

„Maccabi“: Ricky Hickmanas 18, Darko Planiničius 11, Devinas Smithas ir Sylvenas Landesbergas po 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (10)
Sensacija? Jum gal ir taip. Mane ne.

Man buvo sensacija, kaip jie prastai eurolygoj lose pirmoj pusej. ACB jie ten isvis tik Realui nusileidzia kuris turi 13/0...
2013-01-04
-3
anonimas
Kas čia dabar per nesąmonė. Maccabi pralosė .Ko gero caja laboral D grupės rungtynėse neparodė visu savo sugebėjimu .Arba nebe įstengia žaisti aukščiausiu lygiu.
2013-01-04
-2
vaflius
matyt Kaune Caja atsimuse i dugna
2013-01-04
-3
Ž.Tai db po kiekvienos pergalės rašykit, kad stebina caja. Tai pažėkit kad atsigavus jau seniai ir ispanijoj ir eurolygoj. Tai kuo dar stebina jus, nesuprantu.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

stebina savo zaidimu. gerai kad pakeite treneri, nes su senu treneriu butu neiseje net i top 16. o stebina kad laimi pries tokius europos grandus. oi butu juoko jei caja laboral laimetu eurolyga siemet. pernai is olympiakos niekas nesitikejo, tai dabar is laboral
2013-01-04
+2
kaip viskas apsiverte top16uke. Neina taip lengvai prognozuot. Tikiuosi zali nepaves kaip macabis

--
2013-01-03
-1
Tai db po kiekvienos pergalės rašykit, kad stebina caja. Tai pažėkit kad atsigavus jau seniai ir ispanijoj ir eurolygoj. Tai kuo dar stebina jus, nesuprantu.

--
2013-01-03
Ž.Žiūrėjau 3 ir 4 kėlinius tai 3k tragiškai atrodė caja taj nesuprantau kaip jie dar po dvieju k galėjo ant 12 taškų pirmaut, o jau 4 truputi vaizdas pagerėjo bet jej ne tie fuksiški tritaškiai būt tikraj pralaimėja. na nk įpatingo aišku ir Maccabi, bet man lbiau patiko ju spurtas, gaila nelaimėjo. Beje nk caja nestebina.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

kaip nestebina. ka cia nusisneki. kai tik pakeite treneri, tai pradejo visus europos grandus sluoti. ir olimpiakos ir dabar makabi patvarke. tu gal akinius uzsidek jei nematai. tikrai stebina caja laboral. ir manau kad pateks i top8