Dainius Šalenga buvo naudingiausias nugalėtojų gretose
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Dainius Šalenga sužaidė geriausias rungtynes Europos taurės turnyre šį sezoną, o jo vedama Kijevo „Budivelnik“ (1-0) komanda šventė pergalę. Ukrainos ekipa „Top 16“ etape mače savo aikštėje 76:69 (12:15, 19:24, 26:15, 19:15) pranoko Bandirmos „Banvit“ (0-1) žaidėjus.

Šalenga per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Jo ekipos draugas Michailas Anisimovas ant parketo praleido 23 minutes, pasižymėjo 6 taškais (3/7 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo, užsidirbo 2 blokus, 4 kartus prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.

„Budivelnik“: Leo Lyonsas 15 (9 atk. kam.), Dainius Šalenga 14, George'as Tsintsadze 12, Malcolmas Delaney 11 (1/6 trit.), Sergejus Gorbenka 9.

„Banvit“: Chuckas Davisas, Sammy Mejia 13, Vladimiras Štimacas 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Salenga o ne kazkoks legionierius Salengga

--
2013-01-09
touch down
kur jau cia vede i ta pergale, suprasciau kad butu imetes 20+ tasku, o db tai visa komanda gerai zaide