Paulas George'as pasižymėjo įvairiose statistinėse kategorijose
Nuotr. Reuters – Scanpix
Trylika taškų paeiliui ketvirtajame kėlinyje pelniusi Indianos „Pacers“ (22-14) pratęsė pergalių seriją namie. Nacionalinės krepšinio aosciacijos (NBA) rungtynėse namie „Pacers81:76 (16:14, 23:20, 19:26, 23:16) pranoko Niujorko „Knicks“ (23-12) ir savo aikštėje iškovojo devintą pergalę iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje „Knicks“ pirmavo 62:58, tačiau tada Paulas George'as ėmėsi darbo. Jis pelnė 4 taškus paeiliui ir inicijavo „Pacers“ spurtą 13:0, po kurio šeimininkai įgijo 9 taškų persvarą (71:62).

Per likusį laiką „Knicks“ nebekėlė grėsmės „Pacers“ pranašumui.

Tai antra iš eilės solidi „Pacers“ pergalė. Prieš tai jie nugalėjo „Majamio „Heat“ komandą.

„Norime kovoti dėl dviejų pirmųjų vietų konferencijoje, – po dvikovos sakė George'as. – Greičiausiai jau kvėpuotume į nugaras dviem pirmaujančioms komandoms, jeigu sezoną būtume pradėję taip, kaip žaidžiame dabar.“

Po 21 rungtynių „Pacers“ buvo iškovoję vos 10 pergalių, tačiau per paskutines 15 dvikovų jie laimėjo 12 kartų.

Niujorko komanda vertėsi be Carmelo Anthony, kuris buvo suspenduotas dėl incidento po mačo su Bostono „Celtics“.

„Pacers“: Paulas George'as 24 (11 atk. kam., 6 per. kam., 5 rez. perd.), Ianas Mahinmi 13, Lance'as Stephensonas 9.

„Knicks“: J.R. Smithas 25, Tysonas Chandleris 12 (15 atk. kam.), Amare'as Stoudemire'as 9.