LeBronas Jamesas nepataikė 10 metimų
LeBronas Jamesas nepataikė 10 metimų
Nuotr. Reuters-Scanpix
Ketvirtosios pergalės Ray Allenas Majamio „Heat“ komandai neišplėšė. Šį sezoną trejų rungtynių paskutinėmis minutėmis gynėjas pataikydavo po tritaškį, išnešdavusį sveiką NBA čempionų kailį.

Likus 13 sekundžių Portlande Alleno tolimas šūvis skriejo pro šalį, o „Heat“ (23-10) ekipa 90:92 (21:18, 31:21, 16:24, 22:29) pripažino „Trail Blazers“ (20-15) krepšininkų pranašumą.

39 minutę Wesley Matthewsas tritaškiu išlygino rezultatą – 88:88. Svečių vidurio puolėjas Chrisas Boshas atsakė dėjimu (90:88), tačiau Wesley smeigė dar vieną tolimą metimą – 91:90.

„Heat“ lyderis LeBronas Jamesas lemiamomis akimirkomis nesiryžo atakuoti krepšio.

Paskutinėje atakoje jis perdavė kamuolį Boshui, o pastarasis svarbiausią metimą patikėjo prie tritaškio linijos laisvam stovėjusiam Mario Chalmersui.

Tiesa, antrasis šūvis iš toli taip pat tikslo nepasiekė.

Nors Jamesui nedaug trūko iki trigubo dublio – 15 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai, tačiau puolėjas buvo toli nuo sau įprastų rezultatų.

Per paskutinius keturis susitikimus su „Trail Blazers“ jis vidutiniškai pelnydavo po 38,5 taško ir atkovodavo po 11,3 kamuolio.

Namie „Trail Blazers“ iškovojo devintąją pergalę paeiliui. Tai ilgiausia serija nuo 2008-2009 m. sezono, kai Portlando krepšininkai laimėjo dvylika susitikimų.

Portlande Majamio krepšininkai laimėjo paskutinius tris mačus.

„Heat“: Chrisas Boshas 29, Dwyane‘as Wade‘as 18, LeBronas Jamesas 15 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Ray Allenas 15.

„Trail Blazers“: Nicolas Batumas 28 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge‘as 20 (15 atk. kam.),  Wesley Matthewsas 18,  Damianas Lillardas 10 (8 rez. perd.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

http://www.youtube.com/watch?v=UwdVFabQxXA

Visi rezultatai:

Indiana Pacers New York Knicks 81-76   stat »
Sacramento Kings Dallas Mavericks 112-117   stat »
Portland Trail Blazers Miami Heat 92-90   stat »

Rodyti komentarus
Atrinkti (3) Visi (87)
Aš iš tikro nebe suprantu tavęs TDaY. Kažkokias pievas šneki, tai geras sprendimas buvo duoti Mario laisvam mesti ar ne? Ir kodėl buvo blogas perdavimas visiškai laisvam Bosh'ui? Be to, kam duoti perdavimą Wadui, kuris stovi prie tritaškio?
2013-01-12
+1
Atsakyti
Kam nedaėjo,ką gynyboj darė PTB.

Paliko mažą kibesnį/fiziškai silpnesnį Matth ant LBJ kad neišmestų lengvo vidutinio,jei James nusprendžia veržtis jį pasitinka Batumas,puikus shotbloockeris tokiose situacijose.Nusprendus nerizikuot,atiduotas kamuolys puikiai atakavusiam boshu anas irgi pasielgė komandiškai protingaii,pamatytas laisvas chalmersas kuris Heat'ų nelaimei neišnaudoja puikios progos.Jokių ypatingų teorijų nėra reikalo išvedinėt.

Vis geriau,negu bet kokiu atveju mest belenkokią lempą,galvojant,kad kiti neturi atlikt teisės final shot.Žinot apie ką kalba eina.
2013-01-12
+2
Atsakyti
TDI93TDaYJakobBlet TDay, ką čia nusišneki.Nesvarbu, kad ši ataka nebuvo nubraižyta trenerio, bet žaidimas vyksta pagal situaciją, visada ieškai geresnio varianto.Jameso nereikia lyginti su kitom lygos žvaigždėm, nes jis tiesiog kitoks.Ir betkokiu atveju ataka gavosi puikiai, Rio išmetė laisvas trajaką, kaip ir prieš tai atakoj Ray'us laisvas, metė ar dar prieš tai Boshas įdėjo laisvas.Gavos tragiškai ataką, kas meta troicą su klišu rio kai gauna ant dviejų taškų. Bet kuris normalus treneris valandos moralą už tokią ataką atskaitytųJEi tau Rio klisas, tai paziurek i savo Kobe kuris ir sianakt gaus nuo OKC. Beje kam Boshui mest per rankas jei gali atiduot kad ir ne paciam idelaiusiam snaiperiui bet galinciam pataikyt Rio laisvam. Cia tau ne LAL kur visus paskutinius metimus atlieka Kobe nesvarbu ar jis meta laisvas ar per 3 zaidejus, bet svarbu mest.


NAHUI MEST TROICĄ? Jeigu jau susišviečia taip, kad troicą mest nori, tai duok allenui, kuris gal 20 tokių metimų karjeroj turi

BenasKuri situacija yra labiau patrauklesnė?1. Mesti clutch metimą per rankas ir pramesti.2. Atlikti puikų perdavimą laisvam, vienam iš komandos puolimo lyderiu, ir tas nepataiko.Čia jau „skonio“ reikalas, tačiau neabejotinai pasirinkčiau 2 variantą.


Čia xujovas perdavimas, numetė žmogui, kurį spėjo užgint mažiau negu trim sekundėm likus, gerai, kad susigaudė laiku boshas, kad rio už jo. Aišku negali labai dėl to lebrono kaltin, nes du žmonės aikštėj tiesiog stovėjo lebrono pusėj laukdami planuoto lebrono isolationo, tai jei jau matės, kad lebronas pasuos, tai reikėjo wade'ui po kaše kirst, kai lebronas uždvigubintas po screeno ir per bosha gaut laisvą metimą iš po kašės, bet čia jau ne toks dalykas į ką visada sureaguosi greitai ir spėsi įvykdyt.

BenasTDaYBenasTDaYBenasTDaY. Jau trečias įrodymas, kad nežiūrėjau rungtynių.Bosh'as sugaunant kamuolį padarė tokį šuoliuką į priekį. Kaip jis galėjo jį atlikti, jeigu to kamuolio nelaukė?Jis, kaip ir 98 procentai metikų lygoj daro tokį šuoliuką lygoj bent po kelis kartus per rungtynes, juk taip gyriesi, kad žiūri rungtynes heat, bet atrodo apskritai krepšinio nesi matęs.Momentumą pagauni tuo šuoliu, boshas ne durnas yra, žino, kad 2 sekundes turi, supranta, kad tikriausiai teks mest, bet chalmersas garantuotai suriko im free tai atmetė laisvam.Iš bosho pusės pakankamai geras sprendimas, iš LeBrono tragiškas.Tu man nepaaiškinai, kaip įmanoma po PnR nesitikėti paso iš asisterio galima sakyti? Ypač tada, kai tose rungtynėse beveik be klaidų mėtai.Tai aš ir sakau, kad jie visi aikštėj būdami tikisi to paso, tokia lemiamos atakos esmė, nes jei lebronas belekaip į medį įliptų ir turėtų atmest visi turi būt pasiruošę, t.y. sulenkę kelius ir pakėlę rankas gaudyt kamuolį.Tai ko dabar kaip nepatenkinta mergiotė prikibai? LeBronas atidavė visiškai laisvam vienam iš Big 3 nariui, kuris tas rungtynes žaidė fantastiškai. Tai čia jau Bosh'o kaltė, kad jį atidavė šiame sezone ir tose rungtynėse blankiai atrodusiam Mario.Mario klišas? Tai kad jo tritaškių pataikymo procentas už Kobes geresnis atrodo.


Nesuprantu prie ko čia Kobė, heatuose jis nežaidžia lygtais. Bent kol kas, kol nesugalvojo savo talentų į south beachą nusitempt :D

Nu nėra lebronas ant tiek bukas, kad galvotų, jog boshas gaus laisvą metimą, portlando treneris irgi ne debilas, gražiai komanda spėjo rotateintis, kad užgintų boshą tik kažkas sugrybavo rio paliekant laisvą.
2013-01-12
+2
Atsakyti
TDaYJakobBlet TDay, ką čia nusišneki.Nesvarbu, kad ši ataka nebuvo nubraižyta trenerio, bet žaidimas vyksta pagal situaciją, visada ieškai geresnio varianto.Jameso nereikia lyginti su kitom lygos žvaigždėm, nes jis tiesiog kitoks.Ir betkokiu atveju ataka gavosi puikiai, Rio išmetė laisvas trajaką, kaip ir prieš tai atakoj Ray'us laisvas, metė ar dar prieš tai Boshas įdėjo laisvas.Gavos tragiškai ataką, kas meta troicą su klišu rio kai gauna ant dviejų taškų. Bet kuris normalus treneris valandos moralą už tokią ataką atskaitytų


JEi tau Rio klisas, tai paziurek i savo Kobe kuris ir sianakt gaus nuo OKC. Beje kam Boshui mest per rankas jei gali atiduot kad ir ne paciam idelaiusiam snaiperiui bet galinciam pataikyt Rio laisvam. Cia tau ne LAL kur visus paskutinius metimus atlieka Kobe nesvarbu ar jis meta laisvas ar per 3 zaidejus, bet svarbu mest.
2013-01-12
Atsakyti
Kuri situacija yra labiau patrauklesnė?

1. Mesti clutch metimą per rankas ir pramesti.

2. Atlikti puikų perdavimą laisvam, vienam iš komandos puolimo lyderiu, ir tas nepataiko.

Čia jau „skonio“ reikalas, tačiau neabejotinai pasirinkčiau 2 variantą.
2013-01-12
+3
Atsakyti
TDaYBenasTDaYBenasTDaY. Jau trečias įrodymas, kad nežiūrėjau rungtynių.Bosh'as sugaunant kamuolį padarė tokį šuoliuką į priekį. Kaip jis galėjo jį atlikti, jeigu to kamuolio nelaukė?Jis, kaip ir 98 procentai metikų lygoj daro tokį šuoliuką lygoj bent po kelis kartus per rungtynes, juk taip gyriesi, kad žiūri rungtynes heat, bet atrodo apskritai krepšinio nesi matęs.Momentumą pagauni tuo šuoliu, boshas ne durnas yra, žino, kad 2 sekundes turi, supranta, kad tikriausiai teks mest, bet chalmersas garantuotai suriko im free tai atmetė laisvam.Iš bosho pusės pakankamai geras sprendimas, iš LeBrono tragiškas.Tu man nepaaiškinai, kaip įmanoma po PnR nesitikėti paso iš asisterio galima sakyti? Ypač tada, kai tose rungtynėse beveik be klaidų mėtai.Tai aš ir sakau, kad jie visi aikštėj būdami tikisi to paso, tokia lemiamos atakos esmė, nes jei lebronas belekaip į medį įliptų ir turėtų atmest visi turi būt pasiruošę, t.y. sulenkę kelius ir pakėlę rankas gaudyt kamuolį.


Tai ko dabar kaip nepatenkinta mergiotė prikibai? LeBronas atidavė visiškai laisvam vienam iš Big 3 nariui, kuris tas rungtynes žaidė fantastiškai. Tai čia jau Bosh'o kaltė, kad jį atidavė šiame sezone ir tose rungtynėse blankiai atrodusiam Mario.

Mario klišas? Tai kad jo tritaškių pataikymo procentas už Kobes geresnis atrodo.
2013-01-12
-1
Atsakyti
ShL
TDaYChicago BullsVel Tday kabinejas prie Lebrono :D kai Kobe savo komandos lemiamom akimirkom neatveda y pergale tai sedi ir tyliKame aš tyliu, sakiau, kad jis paskutinius du sezonus tragiškai žaidžia clutche. Kaip ginčytinai geriausiam clutch žaidėjui ever tai nėra pateisinama.ShL35 procentai 3 pointeriu , tikrai klisasnu nereik apsimest ir vaidint, kad nežinai kaip jis šiemet žaidžia.Jis tą padorų procentą palaikys visą sezoną, vis tik iš esmės visi jo metimai laisvi. Čia kaip su battieru, procentas geras, bet neduok dieve jam lemiamą metimą patikėt.Jis paskutinėse trijose rungtynėse 2-9 tritaškių, šitose rungtynėse nemetė nei vieno jumpshoto prieš tą troicą, apskritai paleido vieną dvitaškį be to troico. Chalmersas iš visų žmonių aikštėj buvusių prasčiausias pasirinkimas, žinant kaip jis šiemet žaidžia be jokio pasitikėjimo savim.


jis si sezona tragedija yra, bet toli grazu tai nebuvo blogas pasirinkimas
2013-01-11
+3
Atsakyti
Chicago BullsVel Tday kabinejas prie Lebrono :D kai Kobe savo komandos lemiamom akimirkom neatveda y pergale tai sedi ir tyli


Kame aš tyliu, sakiau, kad jis paskutinius du sezonus tragiškai žaidžia clutche. Kaip ginčytinai geriausiam clutch žaidėjui ever tai nėra pateisinama.

ShL35 procentai 3 pointeriu , tikrai klisas


nu nereik apsimest ir vaidint, kad nežinai kaip jis šiemet žaidžia.

Jis tą padorų procentą palaikys visą sezoną, vis tik iš esmės visi jo metimai laisvi. Čia kaip su battieru, procentas geras, bet neduok dieve jam lemiamą metimą patikėt.

Jis paskutinėse trijose rungtynėse 2-9 tritaškių, šitose rungtynėse nemetė nei vieno jumpshoto prieš tą troicą, apskritai paleido vieną dvitaškį be to troico. Chalmersas iš visų žmonių aikštėj buvusių prasčiausias pasirinkimas, žinant kaip jis šiemet žaidžia be jokio pasitikėjimo savim.
2013-01-11
-2
Atsakyti
ShL
35 procentai 3 pointeriu , tikrai klisas
2013-01-11
Atsakyti
aha
Jau kokius metus laiko vis bandžiau įrodyt, kad TDaY šneka nesąmones, yra fan boy'us ir haeter'is, bet kuo toliau tuo jo komentarai atrodo logiškesni ir protingesni. LBJ gynėjų atsiranda 1-7 mėn ir dingsta vėliau, o TDaY jau kiek metu už savo tiesą stovi ir beveik visad savo komentarais ją apgina. Mldc, pagarba :)
2013-01-11
Atsakyti
Vel Tday kabinejas prie Lebrono :D kai Kobe savo komandos lemiamom akimirkom neatveda y pergale tai sedi ir tyli
2013-01-11
+1
Atsakyti
TDaY
CHOKE
2013-01-11
-3
Atsakyti
JakobBlet TDay, ką čia nusišneki.Nesvarbu, kad ši ataka nebuvo nubraižyta trenerio, bet žaidimas vyksta pagal situaciją, visada ieškai geresnio varianto.Jameso nereikia lyginti su kitom lygos žvaigždėm, nes jis tiesiog kitoks.Ir betkokiu atveju ataka gavosi puikiai, Rio išmetė laisvas trajaką, kaip ir prieš tai atakoj Ray'us laisvas, metė ar dar prieš tai Boshas įdėjo laisvas.


Gavos tragiškai ataką, kas meta troicą su klišu rio kai gauna ant dviejų taškų. Bet kuris normalus treneris valandos moralą už tokią ataką atskaitytų
2013-01-11
-1
Atsakyti
Blet TDay, ką čia nusišneki.Nesvarbu, kad ši ataka nebuvo nubraižyta trenerio, bet žaidimas vyksta pagal situaciją, visada ieškai geresnio varianto.Jameso nereikia lyginti su kitom lygos žvaigždėm, nes jis tiesiog kitoks.Ir betkokiu atveju ataka gavosi puikiai, Rio išmetė laisvas trajaką, kaip ir prieš tai atakoj Ray'us laisvas, metė ar dar prieš tai Boshas įdėjo laisvas.
2013-01-11
+1
Atsakyti
zet
Gerai , kad heat beat elini kart gavo :DDD !! vos i semifinalus siemet isikrapstys ,, cempionai " :D saunuoliai Portland Trail Blazers:P
2013-01-11
Atsakyti
BenasTDaYBenasTDaY. Jau trečias įrodymas, kad nežiūrėjau rungtynių.Bosh'as sugaunant kamuolį padarė tokį šuoliuką į priekį. Kaip jis galėjo jį atlikti, jeigu to kamuolio nelaukė?Jis, kaip ir 98 procentai metikų lygoj daro tokį šuoliuką lygoj bent po kelis kartus per rungtynes, juk taip gyriesi, kad žiūri rungtynes heat, bet atrodo apskritai krepšinio nesi matęs.Momentumą pagauni tuo šuoliu, boshas ne durnas yra, žino, kad 2 sekundes turi, supranta, kad tikriausiai teks mest, bet chalmersas garantuotai suriko im free tai atmetė laisvam.Iš bosho pusės pakankamai geras sprendimas, iš LeBrono tragiškas.Tu man nepaaiškinai, kaip įmanoma po PnR nesitikėti paso iš asisterio galima sakyti? Ypač tada, kai tose rungtynėse beveik be klaidų mėtai.


Tai aš ir sakau, kad jie visi aikštėj būdami tikisi to paso, tokia lemiamos atakos esmė, nes jei lebronas belekaip į medį įliptų ir turėtų atmest visi turi būt pasiruošę, t.y. sulenkę kelius ir pakėlę rankas gaudyt kamuolį.
2013-01-11
-1
Atsakyti
BenasTDaYBenashttp://www.part.lt/img/236acaa5c7946e815...http://www.part.lt/img/c4dbd5851d8ae2e1c...Dvi, viena už kitą sukurtos progos. Žinoma, ką čia diskutuoti su tavim, kai tavo krepšinio IQ lygus metimui atsilošdamas, per rankas nuo tritaškio.chalmersas akivaizdžiai nesitikėjo metimo, jis pusmetrį nuo troico atsitraukęs -.-Ar tu tikrai manai, kad spoelstra gaudamas dviem taškais, turėdamas freight trainą lebroną ir red-hot boshą komandoj nupaišytų derinį CHALMERSUI? KAI AIKŠTĖJ TUO PAČIU METU BUVO ALLENAS?Nu c'mon, vadovaukis logikaKetvirtas įrodymas, kad tu nežiūri išviso Heat'u rungtynių. Šiame sezone jau buvo, kad aikštelėje būnant Ray Allen'as, po timeout'o Spoelstra davė mesti LeBronui uždengtam ir atsilošdamas.


Kaip ir šiose rungtynėse.

Ar tu tikrai tiki, kad spoelstra nubraižys derinį pusmetrį už troico esančiam chalmersui mest troicą, kai jo vietoj nesunkiai galėjo būt allenas? Nu mąstyk su galva blemba, jeigu būtų koks derinys troicui, tai būtų weakside'e kažkoks judėjimas, visi likusieji nejuda, nes komanda paruošta lebrono isolationui, tik jis įsiveržia į paintą, visi paniškai ant rebo jei netyčia nepataikytų. Kad Chalmersas gavo laisvą trocią yra portlando gynybos bukumas. Ar tu tikrai manai, kad spoelstra tikis gaudamas dvejais mest tritaškį po paprasto handoffo? Įsivaizduoju jį per time-outą kalbantį "Klausykit, papasuojam boshui po pikenrolo, tada jis vos ne hand-offą chalmersui ir jis meta"

Nėra absoliučiai logikos nei vienam iš tavo pointų, ypač tuose komediniuose kur "kodėl pašoka prieš gaudamas kamuolį metikas"

Ir dar tame, kad LeBronas turėjo mažesnį žaidėją prieš save, daugiausiai tritaškių istorijoj turintis žaidėjas aikštėj, red hot boshas aikštėj ir lemiamą metimą meta tragiškai šiemet žaidžiantis rio. Tadaaaaaa, fuck logic.
2013-01-11
-1
Atsakyti
ShL
TDaYVėlgi - LeBronui ale nekrenta, bet greičiau nemeta visas rungtynes.Ketvirtam kėliny pasidarė penkis asistus, eilinį kartą mano teorija, kad jam labai rūpi all-around numeriai pasitvirtina. Kaip baigsi rungtynes su 4-5 asistais. Niekad nepripažinsiu, kad geriausias traukinys lygoj gali nemest per paskutines 1,20minJis daugiausiai galintis žaidėjas lygoj, viskas ko reikia su tokiu kūnu tai kelis kart prasiveržt ir pabėgsi su tom rungtynėm.Aš neįsivaizduoju kas būtų jei mj ar kobė būtų turėję lebrono kūną :D Total demolishion


Kas butu jei LJ turetu toki metima? kas butu jei Howardas butu puikus metikas? Kas butu jei nowitzki dar turetu ir griffino suoli?
2013-01-11
+5
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 87

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.