Justas Sinica pelnė 18 taškų, bet lemiamu metu nežaidė dėl išnaudoto pražangų limito
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Per paskutinį kėlinį nuolat kvėpavusi varžovams į nugarą, Vilniaus „Sakalų“ ekipa besibaigiant dvikovai atakavo netaikliai ir patyrė nesėkmę.

Penktadienį Baltijos krepšinio lygos (BBL) antrajame etape „Sakalai“ 57:62 (13:24, 21:11, 13:15, 10:12) turėjo pripažinti namie žaidusios „Valmieros“ pranašumą.

„Sakalams“ tai buvo antra nesėkmė BBL turnyre per dvi dienas. Ketvirtadienį vilniečiai Estijoje net 43 taškų skirtumu pralaimėjo Tartu „Rock“ krepšininkams.

„Top 16“ etapo F grupė
Pos Komanda GM W L
1 Tartu TU/Rock 1 1 0
2 Valmieros Valmiera 1 1 0
3 Šiaulių Šiauliai 0 0 0
4 Vilniaus Sakalai 2 0 2
Valmieroje dvikova buvo kur kas įtemptesnė, o po Justo Sinicos dvitaškio ketvirtojo kėlinio viduryje „Sakalai“ netgi pirmavo 57:56.

Tačiau tai buvo vienintelis kartas per lemiamą ketvirtį, kai svečiai buvo priekyje.

Netrukus Sinica prasižengė penktą kartą, o per likusias keturias su puse minutės „Sakalai“ prametė visus septynis metimus ir nepelnę nė taško neturėjo vilčių iškovoti pergalę.

Per paskutines minutes šeimininkai atakavo taip pat prastai – iš septynių metimų jie pataikė tik kartą, tačiau 4 taškus pelnė baudų metimais.

Šį sezoną finansinių sunkumų kamuojami „Sakalai“ vertėsi su septyniais žaidėjais, iš kurių du aikštę paliko anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

„Valmiera“: Raimondas Garbanas 17, Janis Kaufmanis 11, Artjomas Butjankovas 10 (9 atk. kam.).

„Sakalai“: Justas Sinica 18 (4/7 tritaškių, 13 atk. kam.), Žygimantas Šeštokas 13 (4/11 tritaškių), Edvinas Šeškus 10 (9 atk. kam.), Ignas Ramašauskas 8.

BBL „Top 16“ etapo F grupėje „Sakalai“ žengia dugne turintys du pralaimėjimus. Estijos ir Latvijos komandos iškovojo po pergalę, o „Šiauliai“ dar nežaidė.

Atrinkti (0) Visi (12)
a
Tai kada tas Sinica geresnį kontraktą susiras? Jis gi tik laikinai į Sakalus sakėsi einąs, kažkaip viskas krypsta linkt to, kad taip ir neatsiras daugiau jo norinčių komandų. :D

Hariui
Tu teisus, susipainiojau tarp tų visų kalevų:) Tik garbingai priešintis dar ne laimėti, Sakalai garbingai priešinosi Žalgiriui, išleido pergalę su Šiauliais ir Baltais. Pilnai nesukomplektuotoms ir iš jaunų žaidėjų sudarytoms komandoms dažnai neužtenka jėgų žaisti pabaigas.
2013-01-11
-1
Haris
Seip Sakalai ir nei karto nepaeme Kalev /Cromo su kureis Palanga garbingai sulose . Ilgai laukti nereikes pirmi bus paimti Siauliai LKL )
2013-01-11
-2
Juozas
Sakalai Kaleva du kartus sutriuškino, o kada Palanga paims nors pergalę lkl tada ir kalbėsim
2013-01-11
-2
Haris to Vaflius
Palangos forma daug geresne ir paims namie ne viena komanda plius pazek , kaip vakar su Kalev kapojos , kurie tikrai nera levi:P
2013-01-11
-3
tds
seskus 16 metu o komandoj 3 buvo pagal rezultatyvuma lkl komandoj-KIETAI
2013-01-11
Idomiai
Sakalai žiūriu šį sezoną puikiai nusiteikia svarbioms varžyboms, su lyderiais ir tiesioginiais konkurentais. Jiems daug pergalių išslydo iš rankų, šiaip stebina kovingu žaidimu ypač žinant situaciją komandoje.
2013-01-11
Krito? Tai čia tipo zuikį pagavo?
2013-01-11
-2
vaflius
to HARIS

tai, kad Sakalai saugiai jauciasi turedami 3 pergaliu skirtuma nuo Palangos kurie yra zemiau. o kiek zinau tai kris tik viena, paskutine LKL komanda.
2013-01-11
+1
Taip lavoniskai lose Valmiera, kad sunku suvokt, kaip jie Latvijoj 3 vieta vis dar ima. Tritaskiai jei neklystu 2/22, baudos vienu metu buvo apie 50%... Nejau pervertino Sakalus, kaip ir kiti? Kraupios rungtynes - lavonai su lavonais, gerai bent tiek, kad snd dar laukia Eurolyga.