Klaipėdos "Neptūnas" išsaugojo viltis patekti į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį. Penktadienį vienintelėse ketvirtfinalio rungtynės uostamiesčio krepšininkai namuose 71:68 (15:17, 22:9, 16:23, 18:19) įveikė "Šiaulių "Šiaulius" ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Pirmojoje šių ekipų tarpusavio dvikovoje pergalę po pratęsimo 102:96 šventė "Šiauliai".

Svečiai geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 8:3. Iniciatyvos ėmęsis Sheiku Kabba sugebėjo kiek sušvelninti rezultatą (11:14), tačiau per pirmąsias 10 minučių uostamiesčio krepšininkai nesugebėjo persverti rezultato savo naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo įspūdingu šeimininku spurtu - net keturias su puse minutės jie nepraleido nė taško, patys pelnydami 10, ir nutolo - 25:17.

Svečiai netrukus atsigavo (28:24), tačiau Sh.Kabbos ir Antonio Granto taškai padėjo "Neptūnui" įgyti dviženklę persvarą (34:24). Kėlinį Sh.Kabba užbaigė taikliu tritaškiu paskutinę sekundę.

Ilgoji pertrauka į naudą labiau išėjo "Šiaulių" krepšininkams - jie spurtavo 13:2 ir išlygino rezultatą - 39:39. Kėlinio viduryje kojos traumą patyrė "Neptūno" legionierius Aleksandras Savenkovas, o svečių spurtas tęsėsi - jie pirmavo 44:41. Visgi ketvirčio pabaigoje "Neptūnas" atsitiesė ir vėl išsiveržė į priekį - 53:49.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai išlaikė turėtą pranašumą, o po Vaidoto Pridotko taiklaus tritaškio 36-ąją susitikimo minutę pirmavo 8 taškais - 65:57. "Šiauliai" priartėjo iki 5 (65:60) ir likus žaisti pusę minutės Arvydas Čepulis turėjo progą persvarą sumažinti iki dviejų taškų, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

Netrukus Sh.Kabba pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, šiauliečiai prarado kamuolį ir "Neptūnas" šventė kol kas svarbiausią sezono pergalę.

Rezultatyviausiai "Neptūno" komandoje žaidė: Antonio Grantas 24 taškai (5 atkovoti kamuoliai), Sheiku Kabba 14 (13 per pirmuosius du kėlinius), Žydrūnas Stankus ir Mantas Ruikis po 11.

"Šiauliai": Audrius Danusevičius 18 (10 atkovotų kamuolių), Vaidas Pauliukėnas 18 (7 atkovotim kamuoliai), Arvydas Čepulis 12, Artūras Jomantas 9, Darius Pakamanis 7.

2005-04-23 10:37
cha..... patikekit, nerealios rungtynes buvo... :) siauliai, lajkykites pirmadieni :)
2005-04-23 09:51
Storas tas Danuska, tasku tai daug pelne bet ar matei kiek klaidu padare?
2005-04-23 00:16
bl danuska siaust pradejo ant karjeros pabaigos :)))
2005-04-22 23:47