Kinijoje vykstančiame Borislavo Stankovičiaus taurės turnyre pirmąją pergalę iškovojo Vokietijos vyrų krepšinio rinktinė. A grupės rungtynėse vokiečiai 82:73 nugalėjo Jono Kazlausko treniruojamos Kinijos krepšininkus.

Vokietija: Dirkas Nowitzki 27, Patrikas Femerlingas 10, Mithatas Demirelis 9, Demondas Greene’as 6, Pascalis Rolleris 6.

Kinija: Zhu Fang Yu 14, Wang Shi Peng 12, Yao Mingas 11, Chen Jiang Hua 10.

B grupės rungtynėse graikai 68:60 (15:10, 20:18, 18:13, 15:19) nugalėjo Australijos rinktinę.

Graikija: Antonis Fotsis 15, Lazaros Papadopoulos 13, Kostas Tsartsaris 9.

Australija: Bradas Newley 21, CJ Brutonas 13, Andrew Bogutas 9.

Šiemet Stankovičiaus taurės turnyre dalyvauja šešios rinktinės. A grupėje, be šiandien žaidusių nacionalinių komandų, jėgas dar išmėgins brazilai, o B grupėje taip pat kausis Prancūzijos krepšininkai.

Pernai pirmą kartą rengtame Stankovičiaus taurės turnyre triumfavo Lietuvos antroji rinktinė.

novickis acigauna.manau kad ir roleris geriau suzais.pc jis jauciu bus labai naudingas.jegu kas ji acimena is europos cempo...o kinams nieko gero.jegu yao nemes po 30 tasku ir dar bent pora zaideju neprisides prie tasku pelnymo jiem pc ragas...