Andrejaus Kirilenkos vedama „Timberwolves“ pranoko „Rockets“
Nuotr. AP-Scanpix
Po penkerių metų pertraukos į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) grįžusiam Mickaeliui Gelabale neprireikė ilgos adaptacijos ir prancūzas iš karto ėmėsi darbo.

Jo atstovaujama Minesotos „Timberwolves“ (17-20) komanda savo žiūrovų akivaizdoje 92:79 (21:16, 23:22, 19:21, 29:20) įveikė Hjustono „Rockets“ (21-21) ekipą, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas.

Gelabale nugalėtojų gretose buvo vienas naudingiausių žaidėjų ir per 21 minutę pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. „Timberwolves“ komandoje taip pat debiutavo 15 taškų surinkęs Chrisas Johnsonas.

Abu krepšininkai net 23 savo taškus surinko ketvirtame kėlinyje, kuomet kiti komandos draugai pridėjo vos 6.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui svečių deficitas tesiekė 3 taškus (62:65), tačiau varžovai pelnė 6 taškus be atsako. Mačo pabaigoje „Timberwolves“ dar kartą spurtavo 10:2 ir padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

„Rockets“ starto penketo nariai „iš žaidimo“ atakavo vos 25,5 proc. tikslumu. Komandos lyderis Jamesas Hardenas prametė visus septynis tritaškius ir tai buvo vos trečias kartas jo karjeroje, kuomet gynėjas metė 7 arba daugiau tolimų metimų, bet tikslo nepasiekė nė vienas.

Motiejūnas susitikimui buvo registruotas, tačiau aikštelėje nepasirodė trenerio sprendimu.

Rungtynes dėl traumų praleido „Timberwolves“ žaidėjas Kevinas Love‘as, Nikola Pekovičius, Chase‘as Budingeris, Dante Cunninghamas, Aleksejus Švedas, Malcolmas Lee ir Brandonas Roy.

„Timberwolves“: Andrejus Kirilenka 21 (11 atk. kam., 8/9 dvit.), Luke'as Ridnouras 16, Chrisas Johnsonas 15 (4/4 dvit.), Mickaelis Gelabale 11, Jose Barea 11, Derrickas Williamsas 11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 18 (0/7 trit.), Carlosas Delfino 15, Gregas Smithas 12 (8 atk. kam.), Jeremy Linas 12 (0/3 trit.).

Kitas rungtynes „Rockets“ išvykoje žais su Šarlotės „Bobcats“ ekipa. Tai bus aštuntas mačas svečiuose per dešimt pastarųjų susitikimų. „Timberwolves“ taip pat išvykoje susitiks su Atlantos „Hawks“ krepšininkais.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (12)
Nustebino, kad gavo žaist Gelabele'ė, o ir Johnson'as iš NBDL, paskraidė vakar. Tikrai abu naudingai sulošė, dabar kai traumų praretinta Wolves, gal ir gaus šansą atsiskleist, ne veltui ir paėmė dėl traumų. O šiaip Wolves'ai be Love žymiau geresnius rezultatus rodo nei su juo, šį sezoną Love'as nelošia kaip vienas geriausių PF NBA, praeitais metais vienas geresnių buvo.
2013-01-20
-1
miamibig3
Kaip ir galvojau, Gelebale Wolwes pritaps.

visa lietuva skamba

--
2013-01-20
-1
Grynuolis15Neblogai, pirmos rungtynės ir Gelebale su Johnson atitinkamai žaidė po 21 ir 18 min, abu naudingai sužaidė, gerai,kad treneris pasitikėjo jais (:

Kur jau nepasitikėsi, kai traumuotų sąrašas toks ilgas.