Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) merginų rinktinė nesugebėjo pasiekti revanšo prieš ispanes, kurioms buvo apmaudžiai nusileista pirmenybių starte. Pusfinalyje lietuvės pakartojo nesėkmingą scenarijų ir pralaimėjo 52:54 (12:8, 16:8, 11:17, 13:21).

Pirmojo kėlinio pabaigoje lietuvės buvo priekyje 12:6, bet po kelių minučių ispanės išlygino rezultatą. Tuomet Lietuvos rinktinė laimėjo atkarpą 16:2, kurios metu Giedrė Paugaitė pelnė 7 taškus, ir besibaigiant antrajam ketvirčiui pirmavo 28:14.

Po pertraukos ispanės pradėjo palaipsniui mažinti skirtumą, o iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms, visiškai pasivijo varžoves (40:40).

Likus žaisti minutę ir 19 sekundžių, ispanės įgijo 3 taškų pranašumą (50:47). Realizavusi keturis iš eilės baudos metimus Aurimė Rinkevičiūtė sugrąžino minimalią persvarą Lietuvos ekipai, tačiau ispanės sėkmingiau sužaidė paskutiniąsias pusfinalio sekundes ir šventė pergalę.

Lietuva: Giedrė Paugaitė 18 (11 atk. kam., 5 blk.), Aurimė Rinkevičiūtė 16 (8 kld.), Greta Šniokaitė 10, Gabrielė Narvičiūtė 5, Reda Kontvainytė 3.

Ispanija: Elena Espiau 17, Marta Tudanca 10, Claudio Calvelo 9.

Rungtynėse dėl trečios vietos Lietuvos jaunutės susitiks su Serbijos ir Juodkalnijos krepšininkėmis, kurios 68:81 nusileido bendraamžėms iš Čekijos.

taj kur tie debylaj blet kur sake kad jos neshawnuoles?
2006-08-13
84:72 sveikinimai jaunutems!!! :)))
A.Rinkeviciute lietuvos busimoji zvaigzde!!! 37pts, 8 atkovoti, 5 aisistai, turbut 5 atimti,nu ir klaidos kokios 5,bet px :) JI ZWERIS!!!
2006-08-13
nu ka su bronza :)))
2006-08-13
nesveikai varo rinkeviciute,nors klaidu vel daug daro bet px palyginus pagal kitus statistus
2006-08-13
nu ka jaunutes jau arteja link bronzos :)
74:68 liko dvi minutes
2006-08-13
labai gaila...matot komandos lydere padare tiek klaidu nes ja ziauriai spaude.buvo puikiai isanalizuotas lietuvaiciu zaidimas...vistiek manau kad jus saunuoles :)*
2006-08-13
blet tu durnas.,., joms tixlas buvo patekt i 10tuka, jos jau 4tuke ir dar gali paimt broza ir taw blet mazhai?
2006-08-13
to nedwedas:
eik tu pienburni interneti, banalu komentara parasei,tipo jei drauges tai saunuoles.. :D kai pateks i finala tada galima dziaugtis nesvarbu ar laimes ji ar nea, bet kai nepatenki kai koks pointas bekovoti jei auksciausio nebepasieksi