Arronas Afflalo mėgina atimti kamuolį iš Dirko Nowitzki
Nuotr. Scanpix-Sweden
Dalaso „Mavericks“ (18-24) komandos septyni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių ir lėmė pergalę 111:105 (26:24, 31:24, 28:27, 26:30) prieš Orlando „Magic“ (14-26) ekipą.

Paskutinę minutę šeimininkai priartėjo – 102:104, tačiau Darrenas Collisonas smeigė tritaškį – 107:102 ir per likusias 31,9 sek. nepaliko Orlando krepšininkams vilties pasiekti pergalę.

„Tai svarbiausias rungtynių epizodas. Vince‘as Carteris turėjo tris pasirinkimus. Jis perdavė kamuolį Collisonui, kuris atsilaisvino ir, vedamas didelio pasitikėjimo, pataikė. Tai svarbus metimas komandai ir jam pačiam. Mums to labai reikėjo“, – tvirtino „Mavericks“ vyriausiasis treneris Rickas Carlisle‘as.

„Laimėjimas reiškia daug. Neišvengėme prastos atmosferos, kai pralaimėdavome. Nugalėti yra gerokai smagiau. Tai buvo svarbi savaitė, per kurią pasiekėme tris pergales ir pralaimėjome po pratęsimo“, – sakė Dirkas Nowitzki.

„Mavericks“: Shawnas Marionas 20 (10 atk. kam.), Vince‘as Carteris 15 (6 rez. perd.), O.J. Mayo 15, Eltonas Brandas 14.

„Magic“: Glenas Davisas 24 (10/16 dvitaškių, 6 rez. perd.), Jameeras Nelsonas 20, J.J. Redickas 18, Arronas Afflalo 16.