Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė pasiruošimą pasaulio čempionatui. Draugiškame turnyre Pietų Korėjoje mūsiškiai 88:111 (11:29, 21:25, 21:23, 35:34) nusileido Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšininkams.

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi rungtynių eigos. Amerikiečiai pirmavo didžiąją susitikimo dalį ir vienu metu jų pranašumas siekė 31 tašką.

Lietuviai tik pirmas dvi su puse minutės sugebėjo kaip lygūs su lygiais kautis su amerikiečiais. Po Arvydo Macijausko metimo rezultatas buvo 6:5, tačiau tada mūsiškiai pralaimėjo atkarpą 0:14 ir JAV rinktinė susikrovė dviženklį pranašumą (6:19).

Antano Sireikos auklėtinių žaidimas puolime penki prieš penkis strigo – mūsiškiai prarasdavo kamuolius ir per pirmas penkias minutes pataikė tik vieną metimą iš 11. Amerikiečiai kėlinio pabaigoje darkart spurtavo ir skirtumas šoktelėjo iki 18 taškų (9:27).

Antrojo kėlinio pradžioje brolių Lavrinovičių dėka lietuviai priartėjo (26:37), tačiau pasipylusios klaidos puolime leido JAV krepšininkams organizuoti greitas atakas ir didinti skirtumą, kuris prie didžiąją pertrauką pasiekė 22 taškų ribą (32:54).

Antroje rungtynių dalyje žaidimas nesikeitė. Ketvirtajame kėlinyje po tolimo amerikiečių metimo komandas skyrė 31 taškas (59:90). Kšyštofas Lavrinovičius per ketvirtą kėlinį pelnė 18 taškų ir prieš rungtynių pabaigą sugebėjo kiek sušvelninti skirtumą.

Lietuva: Kšyštofas Lavrinovičius 26 taškai, Darjušas Lavrinovičius 15, Arvydas Macijauskas 12, Darius Songaila 9, Linas Kleiza 8 (2/12 metimų), Simas Jasaitis 6, Giedrius Gustas 4, Mantas Kalnietis ir Robertas Javtokas po 3, Tomas Delininkaitis 2.

JAV: Carmelo Anthony 19, Dwyane'as Wade'as 14, LeBronas Jamesas ir Antawnas Jamisonas po 13, Joe Johnsonas 12, Chrisas Paulas ir Kirkas Hinrichas po 10.

Lietuviai laimmėjo kovą dėl kamuolių (32-29), tačiau žymiai prasčiau atakavo iš trijų taškų zonos (5/17, 29 proc., palyginti su 12/28, 46 proc.).

Tai buvo paskutinės mūsiškių draugiškos rungtynės prieš pasaulio čempionatą Japonijoje.

Lietuviai prelaimejo net 23 tsk bet cia dar ne tragedija jeigu susitiksim su amerikonais dar karta tikrai suraitysim JAV cia manau lietuviai tingejo dar nepriprato prie laiko...tikrai amerikonai visai pamiso labai vaiposi po kiekvieno dejimo ar metimo...paziuresim ar kitose rungtynese jiems kris taip tritaskiai...nou ispanu ar argentinos tikrai gali amerikonai gauti...
2006-08-14
juk skirtumas 14 tasku, o ne cia parasyta kazkokie vejai....
2006-08-14
Na ir sunervino mane tie amerikieciai! Tik ideda koki grazesni dejima, iskart zvengia, maivosi! Manau jiems uz per dideli pasikelima ir varzovu negerbima cempionate bus atlyginta!
2006-08-13
caaprius>>>joa as ir girdejau tai! Bet isesmes tas rezultatas nieko neduoda...
2006-08-13
As taip ir nesuzinojau to rezultato bet tai nesvarbu, svarbiausia kad buvo draugiskos rungtynes o ne PČ :)
2006-08-13
-1
per TV3 sporta labai aiskiai pasake kame reikalas su rezultatu - uz Lavrinoviciaus tritaski uzrase 5, o kelis kartus neuzskaite amerikieciu tasku, kai jie pelne kartu su prazanga. tai buvo ne tik ketvirtam kelini, bet visu rungtyniu metu.
2006-08-13
Koks skirtumas koks rezas? praloshem tai praloshem ir nereikia parintis
2006-08-13
ne nu cia tai nesamone... dabar palyginkite keliniu zezultatus ka raso eurobasket: 88:111 (11:29, 21:27, 21:25, 35:30) ir ka raso basketnews: 88:111 (11:29, 21:25, 21:23, 35:34) !!! ciurkos gal pamriso, kad reikia rungtyniu protokola pildyti!!!
2006-08-13
jeigu nba parashe kad 111:88 , tai mes rashykim 0:150 =D
2006-08-13
Rezultatu tiesiog pasitikima oficialiu Lietuvos rinktinės tinklapiu, t.y. jame pateikiame informacija.
2006-08-13
kas per shuda chia rashot , visai netoks rezultatas buwo 90 : 104 !
2006-08-13
na tikekimes PC viskas bus kitaip! gera pamoka visiem zaidejams ir treneriams!
2006-08-13
jo faktas kad gavom kaip obuoliai siandien...Tikekimes realiose varzybose bus geriau
2006-08-13
+1
Px tas rezasm, nesiparinkit. :D
Lt zaide tikrai blogai vienas dalykas gynyba buwo tragiska kitas dalykas puolime Lt taip pat nezibejo. Lietuvai truksta tokio verzlaus zaidejo. Yra macas jis verziasi kazka bando padaryt, bet ne wisada pavyksta. Reik daugiau tokiu zaideju kaip jis. Aisku reikia geresniu zaideju gynyboje taip pat, nes Gustui apsigint pries wade neymanoma!!! Aisku is kur tu tu gyneju paimsi jei visi atsisako.....
Reikia suprasti kad sios rungtynes yra draugiskos ir jos nieko nereiskia, neiskritm is cempionato......Bet viena aisq taip kaip snd zaide LT cempe nebus galima!
2006-08-13
jei netikit paziurekit NBA.com ( be to pries Lietuviu tritaski jie buvo imete 85 taskus, o po tritaskio jau 90 todel rezultatas 111-88)
2006-08-13
Anthony, Wade Lead USAB Past Lithuania
"An energized Carmelo Anthony had Team USA coach Mike Krzyzewski breathing a little easier," according to a SportsTicker report on ESPN.com. "Anthony scored 19 points and Dwyane Wade added 14 to lead Team USA to its fourth exhibition victory prior to the World Championships, a 104-90 triumph over Lithuania on Sunday."
2006-08-13
90-104 ir ble kas per debelizmas 88:111 :DDD pizeee cia is kur jus gavot toki reza, adminai negalejot patis maca paziureti
2006-08-13
tai bl koks yra normalus rezas???
2006-08-13
Cia viska rode NBA TV, nieko siauraakiai nedare
2006-08-13
+1
Ai, rezas geras 111-88. Tiesiog siauraakiai blogai surase pirminy, tak kur mes matome. Ten kartais buna neatikimu, nors mes priprate kad viskas tikslu butu, taciau siauraakiai tik tenisa gali zaist :D :D bet pagalvokit kas butu buve , jiegu rezas butu apyligis, mum rodo kad mes kokiais 3 laimim, dziaugiames pergale, o paskui pasiskaitom kad visdelto gavom 6 ? :D