Ispanijoje vykstančiame Europos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) čempionate Lietuvos rinktinei užsitrenkė durys kovai dėl medalių. Lemiamose rungtynėse lietuviai 65:80 (18:13, 9:18, 20:21, 18:28) nusileido Graikijos ekipai. Pergalės atveju mūsų šalies jaunučiai C grupėje būtų užėmę pirmąją vietą, o dabar liko paskutiniai.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, po 8 Karolio Jako pelnytų taškų Lietuvos rinktinė pirmavo 12:3. Dar po 4 minučių lietuviai įgijo dviženklę persvarą (18:8), kurią graikai greitai „nukirpo” perpus.

Sėkmingai gindamiesi Graikijos krepšininkai perėmė iniciatyvą. Iki tol per dvi rungtynes pirmenybėse surinkęs vos 8 taškus Vlantimiras Giankovitsas per antrąjį kėlinį pelnė 14 iš 18 savo komandos taškų ir išvedė graikus į priekį.

Antroje rungtynių pusėje lietuviai dar bandė vytis varžovus ir buvo priartėję 51:54, tačiau Graikijos krepšininkai, kurie jau prieš šį mačą buvo praradę šansus patekti į ketvirtfinalį, vėl sugebėjo padidinti savo pranašumą, šventė pergalę ir grupėje užėmė trečiąją vietą.

Lietuva: Karolis Jakas 21 (12 atk. kam.), Kristijonas Gaška 20 (1/7 trit., 3/10 baudų, 5 kld.), Mindaugas Markevičius 9, Rokas Jukonis 9 (5 kld.), Gediminas Orelikas 2 (1/6 dvit., 0/9 trit., 9 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 2, Gediminas Bertašius 2, Eividas Petrulis, Tautvydas Šležas, Rytis Vaitiekaitis, Matas Sapiega.

Graikija: Vlantimiras Giankovitsas 28 (8 atk. kam.), Evangelos Mantsaris 14, Evangelos Dimou 13.