Švedijos vyrų krepšinio rinktinė laimėjo Baltijos jūros šalių taurę. Malmėje vykusių varžybų finale jie 73:68 įveikė kaimynus iš Suomijos ir pirmą kartą šalies krepšinio istorijoje iškovojo šią taurę.

Baltijos jūros šalių taurės varžybos rengiamos nuo 2002 metų. Iki šiol jose kasmet dalyvaudavo tos pačios rinktinės: Estijos, Suomijos, Švedijos ir Latvijos. Tačiau pastaruosius šiemet pakeitė Didžiosios Britanijos atstovai.

Pirmąją turnyro dieną pusfinalyje suomiai 95:69 sutriuškino Didžiosios Britanijos rinktinę, o Švedija 71:59 įveikė Estiją. Rungtynėse dėl trečiosios vietos estai tik po atkaklios kovos 72:64 palaužė britus.

Suomijos rinktinei atstovavęs naujasis Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Hanno Mottola buvo vienas geriausių turnyro žaidėjų. Pusfinalyje jis per 21 minutę pelnė 15 taškų, o finale surinko 23 taškus ir 7 atkovotus kamuolius.

britai gi los 2012 olimpinese kaip seimininkai, tai jau is anksto suprato, kad reik pradet ruostis. Tik kad tai nieko nepades vistiek :)