Jonas Elvikis svariai prisidėjo prie pergalės
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Daugiau nei trečdalį taškų baudos metimais surinkusi Vilniaus „Perlo-MRU“ (12-15) komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo antrą pergalę iš eilės. Sostinės ekipa namuose 87:78 (21:10, 21:23, 24:20, 21:25) įveikė Šakių „Zanavyko“ (15-10) krepšininkus.

Jau prabėgus septynioms pirmo kėlinio minutėms „Perlas-MRU“ buvo susikrovęs dviženklį pranašumą (17:5). Toliau skirtumas tik augo (63:44, 27-ąją min.), o priartėti svečiai sugebėjo tik paskutiniame ketvirtyje (64:71, 33-ąją min.). Visgi vilniečiai pelnė 8 taškus be atsako ir neišleido pergalės iš rankų.

Šeimininkai metė net 41 baudą ir realizavo 31 metimą (76 proc.). Tuo tarpu varžovai nuo baudų metimo linijos atakavo 68 proc. tikslumu (17/25 proc.).

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 17 (11 atk. kam., 3/3 trit.), Jonas Elvikis 14, Augustinas Vitas 12, Vytautas Bruzas 12, Dovis Bičkauskis 9.

„Zanavykas“: Edgaras Stanionis 23 (7 atk. kam., 8 išpr. praž.), Arturas Pelšas 12 (7 rez. perd.), Liudas Valantinas 11, Marijus Užupis 11 (10 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Perlas-MRU“ sekmadienį išvykoje žais su Alytaus „Dzūkija“, o „Zanavykas“ šeštadienį savo aikštėje susitiks su Pakruojo „Meresta“.