Iki tol daugiausiai taškų Eurolygoje šį sezoną Vassilis Spanoulis buvo pelnęs 23
Nuotr. AFP-Scanpix
Vassilis Spanoulis sužaidė rezultatyviausias šio sezono Eurolygos rungtynes ir išplėšė dramatišką pergalę Pirėjo „Olympiakos“ (2-3) komandai, kuri nutraukė dviejų nesėkmių seriją.

Spanoulio vedini Eurolygos čempionai išvykoje 78:77 (30:19, 14:14, 13:29, 21:15) įrodė pranašumą prieš Tel Avivo „Maccabi“ (1-4) krepšininkus.

Vienu metu „Olympiakos“ buvo susikrovę 13 taškų pranašumą (44:31, 20-ąją min.), bet jau kitame kėlinyje „Maccabi“ persvėrė rezultatą (56:55, 27-ąją min.).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes priekyje vis dar buvo žydai (77:74). Visgi net trys Darko Planiničiaus baudos skriejo pro šalį, Yogevas Ohayonas prametė tris dvitaškius ir tuo pasinaudoję svečiai perėmė iniciatyvą.

Lemiamą dvitaškį likus 51 sekundei smeigė Spanoulis. Pranašumą padidinti galėjo dvi taiklios Kosto Papanikolaou baudos, bet jos tikslo nepasiekė, o „Maccabi“ atakos surengti nebespėjo.

Martynas Gecevičius nugalėtojams per 6 minutes taškų nepelnė (0/2 tritaškių), 1 sykį prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

„Maccabi“: Devinas Smithas 17, Davidas Loganas 15, Shawnas Jamesas 11 (12 atk. kam.), Lioras Eliyahu 8.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 24, Georgios Printezis 16 (0/4 trit.), Giorgi Šermadini 9 (9 atk. kam.), Kyle'as Hinesas 9.

Kitas rungtynes „Olympiakos“ namuose žais su Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa, o „Maccabi“ išvykoje susitiks su Stambulo „Bešiktaš“ komanda.