Sunkią pergalę antrajame Ispanijos divizione iškovojo Deivido Bušmos atstovaujama Logronjo „Clavijo“ (7-9) komanda. Ji namie 75:71 (24:24, 17:19, 17:12, 17:16) nugalėjo Orensės „Baloncesto SAD“ (5-11) krepšininkus.

Bušma nugalėtojams per 24 minutes pelnė 13 taškų (5/8 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 3 pražangas, blokavo 3 metimus, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Per kitas rungtynes Gintaro Leonavičiaus atstovaujama Lugo „Breogan“ (8-8) ekipa išvykoje 85:77 (19:14, 17:22, 17:22, 32:19) palaužė vienus pirmenybių lyderių Burgos „Autocid“ (13-3) krepšininkus.

Starto penkete mačą pradėjęs Leonavičius nugalėtojams per 31 minutę pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Nesėkmę patyrė Vaidoto Volkaus atstovaujama Navaros „Planasa“ (7-9) ekipa. Ji išvykoje 80:86 (21:18, 18:12, 16:26, 25:30) turėjo pripažinti Palensijos „Baloncesto“ (10-6) komandos pranašumą.

Volkus pralaimėjusiems per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, tačiau po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Tarp keturiolikos antrajame Ispanijos divizione rungtyniaujančių ekipų Leonavičiaus ekipa žengia penkta, o Bušmos ir Volkaus klubai dalijasi 6-9 vietas.