Alytaus komandoje Žydrūnas Kelys debiutavo rungtynėse su buvusia ekipa
Vilniaus „Perlo-MRU“ komanda (12-16) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) 74:91 (18:18, 27:27, 14:24, 15:22) išvykoje nusileido Alytaus „Dzūkijai“ (20-8).

18 Klaipėdos Nafta-Universitetas 28 5 23 4 9 -376
„Dzūkijos“ gretose rungtyniavo tik šią savaitę „Perlą-MRU“ palikęs įžaidėjas Žydrūnas Kelys.

Po šių rungtynių NKL pirmenybėse – nedidelė pertrauka. Kitą susitikimą „Perlas-MRU“ žais tik vasario 8 dieną namuose prieš Kauno „Žalgirį-2“.

Rungtynių pradžioje kova vyko taškas į tašką. Į priekį ketvirčio viduryje „Perlą-MRU“ timptelėjo Udro ir Lekūno tritaškiai, o baudas pataikius Virbalui, vilniečių persvara išaugo iki 12:6. Tiesa, iki kėlinuko pabaigos dzūkai spėjo išlyginti rezultatą (18:18).

Vos 11-ąją minutę ketvirtą asmeninę pražangą užsidirbo „Perlo-MRU“ gynėjas Bičkauskis. Sostinės klubą bandė skriausti visai neseniai jį palikęs Kelys, tačiau šeimininkus baudos aikštelėje baudė Udras – 27:26. „Dzūkiją“ į priekį vedė Šakinis, o „Perlas-MRU“ atrado savo lyderį – penkis taškus iš eilės pelniusį Lekūną (35:32). Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 45:45.

Trečią kėlinį „Perlas-MRU“ pradėjo labai vangiai. Per dvi minutes pelnę 4 taškus ir rezultatą išlyginę vilniečiai (49:49) netrukus tarsi sustojo, o „Dzūkija“ spurtavo 13:0 – 49:62. Tačiau Kučiausko auklėtiniai nepasidavė. Surinkę šešis taškus iš eilės, kurių keturis pelnė po ilgesnės pertraukos ant parketo vėl pasirodęs Bičkauskis, „Perlo-MRU“ krepšininkai sumažino deficitą – 56:62. Tiesa, daugiausiai Brazdauskio pastangomis Alytaus komanda atlaikė svečių bandymą priartėti ir prieš lemiamą mačo dalį „Perlas-MRU“ atsiliko 59:69.

Ketvirtojo kėlinio pradžia Kučiausko kariaunai nieko gero nežadėjo – 61:76. „Perlas-MRU“ kovojo, tačiau dzūkai laikėsi dviženklio pranašumo pernelyg tvirtai ir šventė pergalę.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 21 (7 atk. kam.), Mantas Virbalas 15 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Tomas Lekūnas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Žydrūnas Stankus 7, Augustinas Vitas 5, Jonas Elvikis, Dominykas Domarkas (6 atk. kam.) ir Dovis Bičkauskis – po 4.

„Dzūkija“: Povilas Šakinis 20, Lukas Brazdauskis 19, Cezaris Trybanskis 15 (8 atk. kam.), Mindaugas Reminas 13, Žydrūnas Kelys 11 (6 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (7)
-->to kor23
geras, jis geras. Niekas dėl to nesiginčija. Jis netgi labai geras ir pergeras tokiam NKL, nu bet yra kitas - kelis kartus svarbesnis veiksnys: jo charakteris. Komandos mikroklimato griovejas, visų įmanomų sistemų aikštėje sistemų griovėjas ir rakštis. Pagal ji matyt yra tik viena - Kelio sistema, visos kitos, ten kažkokios, gynybos, puolimo sistemos yra nulis. Kaip ir nulis yra sportinis režimas, disciplina, o kas dar svarbiau pagarba treneriui ir komandos draugams.

Sorry, kad ir kiek tu geras bebūtum, bet visi kiti negerumai tą meistriškumą sunaikina visisškai. Jo karjeros vingiai tą įrodo visu 110%
2013-01-28
+1
atsiputes
sosink bibi kor23.rezultata pazek
2013-01-28
tiesa
Alytaus Dzūkijos žaidėjams ir treneriams .Fizinio parengimo trūkumai ,darbo kryptys .G.Kurtinaitis ,L .Brazdauskis - viršsvoris ,stiprinti kojas ypač šuolio raumenis ;T.Skripkauskas -didinti bėgimo greitį,staigumą ,veiksmų koordinaciją[labai perspektyvus žaidėjas];C.Tribanski - didinti pečių juostos raumenis ,auginti rankų raumenis ,tas iš dalies liečia ir Ž.Kelį bei B .Harrison . Visų žaidėjų arsenale pasigendu metimo šuolyje [M.Jordan stiliumi] ypač tų,kuriems tenka žaisti prieš aukštesnius oponentus.
2013-01-28
+1
alhasas is varenos
Ojezau sumete nesumete koks skirtumas, geriau paziurek kas laimejo rungtynes, blaivynykai matai baisus atsirado, pasiulai vynciaus tai ne mes negiariam tokio...