Po poilsio dienos Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų čempionate komandos vėl grįžo į aikšteles. Lietuvos rinktinė, vadovaujama Gintaro Pociaus, deja, kovą tęsia tik dėl 9-16 vietų ir teisės išlikti A divizione. Pirmosiose H grupės rungtynėse lietuviai 87:67 (16:18, 24:9, 30:30, 15:12) įveikė Vokietijos bendraamžius.

Mačą sėkmingiau pradėjo vokiečiai, kurie vedami savo lyderio Roberto Hulsewede'o, surinkusio 9 taškus, pirmavo 14:4. Mūsiškiai netruko susikaupti ir pelnę 10 taškų be atsako išlygino rezultatą.

Dar kartą lietuviai spurtavo prieš ilgąją pertrauką, paskutiniąsias 5 antrojo kėlinio minutes laimėdami 15:0 ir susikraudami 17 taškų pranašumą.

Trečiasis ketvirtis baigėsi kiek neįprastu rezultatu 30:30, o ketvirtajame abi komandos kartu sudėjus pelnė tik 27 taškus, tačiau tai neturėjo didesnės įtakos įtikinamai Lietuvos ekipos pergalei.

Lietuva: Mindaugas Markevičius 19, Karolis Jakas 14 (8 atk. kam.), Gediminas Orelikas 11, Rytis Vaitiekaitis 11, Donatas Motiejūnas 10, Kristijonas Gaška 8 (8 kld.), Tautvydas Šležas 6 (7 atk. kam.), Eividas Petrulis 4, Marius Meilūnas 4, Rokas Jukonis 0, Gediminas Bertašius 0 (9 atk. kam.), Matas Sapiega 0.

Vokietija: Robertas Hulsewede'as 20, Maurice'as Stuckey 9, Marvinas Kruchenas 8, Johannesas von Schoenfeldtas 8.

Rytoj (08.16) Lietuvos rinktinė susitiks su Portugalijos jaunučiais, šiandien 71:90 nusileidusiais Ukrainos krepšininkams, kurie lietuvių varžovais bus poryt.