Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos nariai išreiškė paramą Mindaugui Balčiūnui
Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos nariai išreiškė paramą Mindaugui Balčiūnui
Nuotr. Fotodiena.lt/K.Kavolėlis
Mūsų šalies sporto visuomenė toliau reiškia palaikymą įtarimų neskaidria veikla sulaukusiam Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generaliniam sekretoriui Mindaugui Balčiūnui. Šįkart pasitikėjimą ir palaikymą Balčiūnui išreiškė Lietuvos krepšinio trenerių asociacija. 

„Mes, daugiau kaip du šimtai trenerių, susirinkę į kasmetinį Lietuvos krepšinio trenerių seminarą, norėtume pareikšti paramą Lietuvos krepšinio federacijos generaliniam sekretoriui Mindaugui Balčiūnui.

Balčiūnas aktyviai ir negailėdamas jėgų įgyvendina šalies krepšiniui svarbius projektus. Lietuvoje surengti aukščiausio lygio įvairių amžiaus grupių Europos ir pasaulio krepšinio čempionatai, kuriuose galėjo atsiskleisti talentingiausi šalies treneriai, o jų pasiekimais didžiuojasi visa Lietuva.

Balčiūnas ne vienerius metus ėjo Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos generalinio sekretoriaus pareigas ir daug dėmesio skyrė trenerių kvalifikacijos kėlimui, naujų idėjų įgyvendinimui, šalies trenerių vardo garsinimui. Balčiūno iniciatyva vyksta įvairūs seminarai, o juos veda ne tik žymiausi Lietuvos, bet ir pasaulio krepšinio specialistai.

Mes vertiname Balčiūno žmogiškąsias savybes: betarpišką bendravimą, atvirumą ir norą išgirsti siūlymus. Tikimės, kad netrukus Balčiūnas galės grįžti prie pradėtų projektų, o Lietuvos krepšinis džiugins įsimintinomis pergalėmis“, – teigiama išplatintame pareiškime.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (3)
vardas
Sakalauskas su Marčiulioniu vieninteliai sąžinės turi
2013-01-29
Atsakyti
Sakalauskas ir Marcela nepasirase... kaip jum tai?
2013-01-29
+1
Atsakyti
Vidmantas
Nu bliamba koks durnių slėnis šioje bananų respublikoje...

...lengviausia, aišku, pasišaipyt... - žiūrėk - o jeigu pačiam taip pat??? Taigi su tokiais kaltinimais, kaip čia pateikti, gali būti teisiamas KIEKVIENAS!!! Tik ne svajakas gal, sakot? ... iš Vilniaus...

...bjauru, kad dar yra tokių, kurie sako "...Vilnius sutvarkys...", kaip anksčiau sakydavo "...Maskva sutvarkys..." - O PARTYS NET NEŽINO - KĄ - KONKREČIAI - TVARKYTI REIKIA!!! Svarbiausia kai-kuriem debiliukam pamatyti, kad valdininkui deda antrankius - tfu...

...žiūrėkite, "teisėjai" - nu prisipažinkit iš širdies: net jei ir žmogus dėjo parašą už kažką kitą; net jei ir pasirašė kur neišsiaiškinęs iki galo (išvis ar tame "d" įstatymų bordelyje kas gali būt aišku iki galo?)

- tai pagalvokime - argi, "teisėjai", mes patys niekad už kitą žmogų niekad nesame pasirašę? Argi nesame dėję parašo, neperskaitę dokumento; argi nesme prisiėmę atsakomybės už tai, ko įstatymas nereglamentuoja (tada sakytume "atsakomybės vengia"?)?

Nu bliamba... nesišaipykime iš savo krepšinio ir iš savo Lietuvos, kad ir kokia jinai panaši į Bananų Respubliką būtų... stenkimės suprasti ir taip tobulėti.
2013-01-29
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 3

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.