Kauno „Žalgirio“ garbę Ibrahimas Jaaberas gynė pusę sezono
Kauno „Žalgirio“ garbę Ibrahimas Jaaberas gynė pusę sezono
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Svarbių Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynių su Berlyno ALBA išvakarėse Kauno „Žalgiris“ sulaukė netikėtos žinios – gynėjas Ibrahimas Jaaberas informavo klubą, kad dėl asmeninių priežasčių palieka komandą.

Klubui atsiųstame laiške amerikietis savo sprendimą motyvavo asmeniniais įsitikinimais.

„Jaaberas pareiškė, kad nesutinka su krepšinyje įprastomis reklamos ant marškinėlių taisyklėmis. Nuo suolelio stebėjęs LKL rungtynes su Panevėžio „Lietkabeliu“, jis pasipiktino palaikymo grupės pasirodymu pertraukėlių metu. Kitą dieną, minėdamas šias priežastis, Ibrahimas parašė laišką klubui, kuriame teigė, kad daugiau nežais tiek mūsų, tiek kitose Europos komandose“, – sakė „Žalgirio“ sporto direktorius Vitoldas Masalskis.

„Toks krepšininko sprendimas mus nustebino. Jeigu jis padengs nuostolius „Žalgiriui“, žaidėjui kliūčių išvykti nedarysime. Vis dėlto keistokai atrodo vienas dalykas. Jaaberas ne pirmus metus žaidžia Europoje, sudarė sutartį su „Žalgiriu“ tarpininkaujant jo agentui, todėl abu puikiai žinojo taisykles ir sąlygas Europos klubuose“, – teigė „Žalgirio“ sporto direktorius.

„Suprantu, kad dėl tokio sprendimo galbūt niekada neuždirbsiu pinigų iš krepšinio, bet dėl savo įsitikinimų esu pasirengęs taip aukotis“, –  teigė Jaaberas.

Jaabero statistika:

  MIN 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF GM
Eurolyga 20.7 51.5% 
17/33
33.3% 
12/36
61.9% 
13/21
2.2 
1.8/0.4
2.2 1.9 1.2 0.1 0.1 2.2 2 5.9 7.4 14 »
LKL 15.5 78.6% 
11/14
37.5% 
3/8
80% 
8/10
1.3 
1.3/0
1.5 3.5 0.8 0 0 1 2.8 9.8 14.5 4 »
VTB VL 16.1 61.5% 
16/26
13.3% 
2/15
57.1% 
8/14
2.1 
1.6/0.6
2.3 1.4 0.8 0 - 2.1 1.3 5.1 6.2 9 »

Rodyti komentarus
Atrinkti (2) Visi (154)
BalboaJūs geriau galvokit apie pamaina vietoj Jaabeero--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Ka siulai?
2013-02-01
Atsakyti
Jūs geriau galvokit apie pamaina vietoj Jaabeero

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-01-30
+3
Atsakyti
Gaudžiantys_būgnaiPlatinaHis_Airnessitalas83palaiminti kurie tiki nemate, zmogui vis reikia irodymu, bet kaip tik ju ir neturim, nes tada jau tai nebutu tikejimas, bet mokslas. Tikinciam irodymai nereikalingi, o netikinciam nepades nei vienas irodymas.Ir būtent todėl tikintys yra idiotai. Puikiai susumuota. Jeigu tau pohui įrodymai, tai kodėl nemeldi Dzeuso atleidimo? Kodėl nestoji į armiją tikėdamasis žūt mūšyje ir kad tave Valkirijos nuneštų į Valhalą pas Odiną? Kuo ta žydų mitologija tokia ypatinga, a? Tai šlovink Perkūną ar baltų pagonių dangaus 'Dievą', vis lietuviškos pasakos ten.Tik dėl vieno nesutikčiau - netikintis patikės, jei jam pateiksi tų įrodymų. Jei miręs išvysiu Šv. Petrą ir Rojaus vartus, ar nugarmėsiu į Pragarą, tada gal ir patikėsiu.Yra du skirtingo dievo supratymai, viena reikšmė Dievas Tėvas, visko Sutverėjas, kaip Jis padarė sužinosime tik susitikus su Juo.Antra reikšmė dievas superžmogus, dabar madinga vadinti sportininkus, oligarchus, daininkus dievais. Akivaizdu, kad dievas superžmogus yra sugalvotas žmonių, nes jam suteikiamas superžmogaus paveikslas su įpatingomis galiomis, pvz. pagonių dievai, Romos dievai, Egipto dievai parodomi kaip superžmonės.Tuo tarpu Tikrojo Dievo nupasakoti neįmanoma, joks tikintis nepasakys koks yra Dievas Tėvas, bet jei jaučia, kad jis yra, širdies kalba, jei tų nemoki matyti tiesos jos tau niekas neparodis.Manau, prieš teigiant, jog visi žinojo, kaip atrodo Perkūnas ar Dzeusas, reikėtų pasidomėti. Lygiai kaip ir jie, krikščionių Dievas, jei vaizduojamas, piešiamas kaip senas tvirtas dėdė. Tai kame čia skirtumas? Galų gale Šventos Trejybės vieno nario išvaizdą juk žinome, o jis pagal bažnytinę teoriją vienodai svarbus, tad neskiesk. Religija yra sukurta žmonėms kontroliuoti, gaila, kad šiais laikais tik musulmonai, afrikiečiai ir vienetiniai asmenys dar neišlipo iš jų maldos namų valdžios, tai, kaip ne kaip, apriboja tave.Man vienintelė reali versija krikščionybės yra tokia: sakykim, egzistavo tas Jėzus, ar ne? Tai jis tebuvo žmogus, kuris buvo fantastiškas oratorius ir apskritai world leaderis , kokių ilgai dar nebus (faktiškai jis man lygus su Napoleonu). Romos varguomenė tuo metu išgyveno itin prastą laikotarpį, mat buvo nemažai sausrų, neracionali imperatoriaus valdžia bei kitos nepalankios stichijos, žodžiu, krizinis laikotarpis. Ir va iš niekur atsiranda Jėzus, kuris gali išgelbėti pasaulį :D Ta prasme toks pat buvo ir Hitleris, juo panašiai kai kurie tikėjo. Religija išvis susikūrė iš žmonių menko pasaulio supratimo ir baimių, kurias mokslas po truputį naikina.


Butent. Ivertinus, kad tais laikas buvo religija=kariuomene=valdzia, ir karstligiskai degindavo visus uz bet kokia elementaria teisybe (kaip pvz. 'zeme sukasi aplink saule'), nieko keisto kad tiek isislaike. Uztat pastaruoju metu ir silpneja, nes vis maziau neprotaujanciu lieka...
2013-01-30
-4
Atsakyti
to Pr0of

Neimanoma gerbti, deja. Uzejo kaip kalei per rujojima ir varo. Neprofesionalu. Jokiam darbe taip nesidaro, tuo labiau pelningame.

Jeigu nepatinka mineti dalykai, galejo isvaryt dar pries top16, arba atzaisti tas pora likusiu rungtyniu, iki kol bus galima naujus zmones registruoti. O dabar... uz nepagarba - tik nepagarba atsilyginti galima.
2013-01-30
-7
Atsakyti
Palikti kluba sitaip,niekas to nesitikejo,bet sis zaidejas savo zaidimu nepaliko amo man,bet ne 1 runtynes jis suzaide gerai,aciu Ibai uz gera darba Zagiryje,sekmes ,ateityje.
2013-01-30
-1
Atsakyti
PlatinaHis_Airnessitalas83palaiminti kurie tiki nemate, zmogui vis reikia irodymu, bet kaip tik ju ir neturim, nes tada jau tai nebutu tikejimas, bet mokslas. Tikinciam irodymai nereikalingi, o netikinciam nepades nei vienas irodymas.Ir būtent todėl tikintys yra idiotai. Puikiai susumuota. Jeigu tau pohui įrodymai, tai kodėl nemeldi Dzeuso atleidimo? Kodėl nestoji į armiją tikėdamasis žūt mūšyje ir kad tave Valkirijos nuneštų į Valhalą pas Odiną? Kuo ta žydų mitologija tokia ypatinga, a? Tai šlovink Perkūną ar baltų pagonių dangaus 'Dievą', vis lietuviškos pasakos ten.Tik dėl vieno nesutikčiau - netikintis patikės, jei jam pateiksi tų įrodymų. Jei miręs išvysiu Šv. Petrą ir Rojaus vartus, ar nugarmėsiu į Pragarą, tada gal ir patikėsiu.Yra du skirtingo dievo supratymai, viena reikšmė Dievas Tėvas, visko Sutverėjas, kaip Jis padarė sužinosime tik susitikus su Juo.Antra reikšmė dievas superžmogus, dabar madinga vadinti sportininkus, oligarchus, daininkus dievais. Akivaizdu, kad dievas superžmogus yra sugalvotas žmonių, nes jam suteikiamas superžmogaus paveikslas su įpatingomis galiomis, pvz. pagonių dievai, Romos dievai, Egipto dievai parodomi kaip superžmonės.Tuo tarpu Tikrojo Dievo nupasakoti neįmanoma, joks tikintis nepasakys koks yra Dievas Tėvas, bet jei jaučia, kad jis yra, širdies kalba, jei tų nemoki matyti tiesos jos tau niekas neparodis.


Manau, prieš teigiant, jog visi žinojo, kaip atrodo Perkūnas ar Dzeusas, reikėtų pasidomėti. Lygiai kaip ir jie, krikščionių Dievas, jei vaizduojamas, piešiamas kaip senas tvirtas dėdė. Tai kame čia skirtumas? Galų gale Šventos Trejybės vieno nario išvaizdą juk žinome, o jis pagal bažnytinę teoriją vienodai svarbus, tad neskiesk. Religija yra sukurta žmonėms kontroliuoti, gaila, kad šiais laikais tik musulmonai, afrikiečiai ir vienetiniai asmenys dar neišlipo iš jų maldos namų valdžios, tai, kaip ne kaip, apriboja tave.

Man vienintelė reali versija krikščionybės yra tokia: sakykim, egzistavo tas Jėzus, ar ne? Tai jis tebuvo žmogus, kuris buvo fantastiškas oratorius ir apskritai world leaderis , kokių ilgai dar nebus (faktiškai jis man lygus su Napoleonu). Romos varguomenė tuo metu išgyveno itin prastą laikotarpį, mat buvo nemažai sausrų, neracionali imperatoriaus valdžia bei kitos nepalankios stichijos, žodžiu, krizinis laikotarpis. Ir va iš niekur atsiranda Jėzus, kuris gali išgelbėti pasaulį :D Ta prasme toks pat buvo ir Hitleris, juo panašiai kai kurie tikėjo. Religija išvis susikūrė iš žmonių menko pasaulio supratimo ir baimių, kurias mokslas po truputį naikina.
2013-01-30
-6
Atsakyti
His_Airnessitalas83palaiminti kurie tiki nemate, zmogui vis reikia irodymu, bet kaip tik ju ir neturim, nes tada jau tai nebutu tikejimas, bet mokslas. Tikinciam irodymai nereikalingi, o netikinciam nepades nei vienas irodymas.Ir būtent todėl tikintys yra idiotai. Puikiai susumuota. Jeigu tau pohui įrodymai, tai kodėl nemeldi Dzeuso atleidimo? Kodėl nestoji į armiją tikėdamasis žūt mūšyje ir kad tave Valkirijos nuneštų į Valhalą pas Odiną? Kuo ta žydų mitologija tokia ypatinga, a? Tai šlovink Perkūną ar baltų pagonių dangaus 'Dievą', vis lietuviškos pasakos ten.Tik dėl vieno nesutikčiau - netikintis patikės, jei jam pateiksi tų įrodymų. Jei miręs išvysiu Šv. Petrą ir Rojaus vartus, ar nugarmėsiu į Pragarą, tada gal ir patikėsiu.


Yra du skirtingo dievo supratymai, viena reikšmė Dievas Tėvas, visko Sutverėjas, kaip Jis padarė sužinosime tik susitikus su Juo.

Antra reikšmė dievas superžmogus, dabar madinga vadinti sportininkus, oligarchus, daininkus dievais. Akivaizdu, kad dievas superžmogus yra sugalvotas žmonių, nes jam suteikiamas superžmogaus paveikslas su įpatingomis galiomis, pvz. pagonių dievai, Romos dievai, Egipto dievai parodomi kaip superžmonės.

Tuo tarpu Tikrojo Dievo nupasakoti neįmanoma, joks tikintis nepasakys koks yra Dievas Tėvas, bet jei jaučia, kad jis yra, širdies kalba, jei tų nemoki matyti tiesos jos tau niekas neparodis.
2013-01-30
+3
Atsakyti
http://eurobasket.us/?in=1140 KREPSINIO ZAIDIMAS ! GERIAUSIAS LIETUVOJE WAP-WWW ZAIDIMAS!!! NAUJIENOS, VIKTORINOS, TURNYRAI...TUREK SAVO LIETUVOS RYTA AR ZALGIRI IR JI TOBULINK!!! TIKRAI PUIKUS LAIKO PRALEIDIMO BUDAS, TEN SUTIKSI DAUG DRAUGU!! :) LAUKSIME!
2013-01-30
-5
Atsakyti
italas83palaiminti kurie tiki nemate, zmogui vis reikia irodymu, bet kaip tik ju ir neturim, nes tada jau tai nebutu tikejimas, bet mokslas. Tikinciam irodymai nereikalingi, o netikinciam nepades nei vienas irodymas.


Ir būtent todėl tikintys yra idiotai. Puikiai susumuota. Jeigu tau pohui įrodymai, tai kodėl nemeldi Dzeuso atleidimo? Kodėl nestoji į armiją tikėdamasis žūt mūšyje ir kad tave Valkirijos nuneštų į Valhalą pas Odiną? Kuo ta žydų mitologija tokia ypatinga, a? Tai šlovink Perkūną ar baltų pagonių dangaus 'Dievą', vis lietuviškos pasakos ten.

Tik dėl vieno nesutikčiau - netikintis patikės, jei jam pateiksi tų įrodymų. Jei miręs išvysiu Šv. Petrą ir Rojaus vartus, ar nugarmėsiu į Pragarą, tada gal ir patikėsiu.
2013-01-30
+8
Atsakyti
Mustafa Shakur 11,5pts 3,4ast 3,3reb 1,9stl.

Jeremy Pargo neseniai Cavs atleido.

Iš šitų kurį nors galėtu pasiimt.
2013-01-30
+3
Atsakyti
Elementaru, kai algos nemokamoS, tai krepšininkai bėga!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-01-30
+3
Atsakyti
Turbūt pirmą kartą Basketnews užplūdo religiniai ginčai. Achievement Unlocked.
2013-01-30
-2
Atsakyti
Kaip jum Mustafa Shakuras? Žiūriu palieka Italijos kluba, ten virš 11tšk. mesdavo ir šiaip žiūrėjau Youtube jo žaidimo momentus, tai lyg ir neblogas atrodo.
2013-01-30
+3
Atsakyti
italas83Zalgiris_4everPlatinaZalgiris_4everReligija ir tikėjimas nėra blogai, bet viskam turi būti ribos, yra daug religinių fanatikų kuriuos tikrai galima pagrįstai vadinti idiotais. Labiausiai tai mane juokina toks dalykas, bendravęs esu tiek su musulmonais, tiek su pasišventusiais katalikais ir vieni ir kiti sako, kad dievulis tai tik vienas yra, musulmonai sako, kad krikščionys klysta ir atvirkščiai, tai taip išeina, kad tik viena religija yra teisinga, o kaip man sužinot kuri? :(Žinai, ką aš tau siulau pasidomėti Krikščionybe, bet domėkis pats, pasiskaityk Šventąjį raštą, pagalvok kas ten parašyta, gali nueiti į mišias, pažiūrėti, kas ten vyksta, kokia to viso prasmė, deja daug krikščionių dažnai tik bando būti krikščioniais, o kadangi silpni krikščionys dažnai pridaro neteisingų sprendimų ir atrodo visai netaip kaip ištikrųjų mokina krikščionybė, bet jug žmonės netirinėja patys, jie žiūri į žmonės, aha tas krikščionis yra blogas krikščionis reiškia krikščionybė yra nesamonė...Nevadinu nieko nesąmone, tiesiog pasimetęs esu... Koraną ir gi tada reikėtų paskaityt ir kitomis religijomis pasidomėt, tada galėčiau gal objektyviau nuspręst kuris gi tas VIENINTELIS dievas yra. Šiaip esu ateistas, bet nesmerkiu religingų žmonių, bet tokių kaip tu minėjai ne apsimetėlių, o nuoširdžiai tikinčių ir išpažįstančių savo tikėjimą, tačiau toks dokumentinis filmas Religulous berods taip rašosi, tai labai mane prajuokino, nors tikintiems galbūt pasirodytų įžeidžiantis ir žeminantis.i klausima> kuris vienintelis, mes atsakymo visuotinio nerasi, tik asmenini. Cia yra zmogaus valios sprendimas pasirinkti kuo tiketi ir ar pagal ta tikejima gyventi. Sis krepsininkas tuo ir vadovaujasi.o kad tamsta ateistas tai nemanau, nes ateistai neigia Dievo buvima ir kovoja pries tikejima, pats i tokia neesate panasus. Beje, pamastymui: kaip galima neigti kazka jei tai neegzistuoja? tikejimas nereiskia zinojimo, tikejimas yra gyvenimo budas ir prasmes gavimas eiti tam tikra kryptimi


Na taip aš esu ateistas, neesu tikintis, jokios religijos neišpažįstu, bet tai man netrukdo būti tolerantišku ir stengtis suprasti kitokių pažiūrų žmones. :)
2013-01-30
+7
Atsakyti
His_Airnessitalas83kas yra siauresnio mastymo: zmogus kuris priima moksla ir juo domisi ir tiki Dievu is kurio viskas atsirando, ar zmogus kuris tiki mokslu, kuri stipriau paspaudus atsiduria aklavieteje, nes mokslas tiesiogiai priklauso nuo zmogaus proto. Tikejimas virsyja zmogaus prota. Tai kas cia siauro mastymo?Niekas mokslu 'netiki'. Jau sakiau, mokslas VEIKIA. Juo nereikia tikėt, gamtos dėsniai nuo to nesikeičia. Aš gal tikiu, kad galiu skraidyt, tik kai nušoksiu nuo savo namo stogo tikėdamasis pakilt, atsimušiu į realybę. Ir neaišku apie kokią čia aklavietę kalbi. Jei keičiasi turima informacija, reiškia turi keistis ir išvados.Nei tikintis, nei ateistas neturi visiškai tikslaus atsakymo į Dievo egzistavimo klausimą, bet ateistas paprasčiausiai pripažįsta, kad jam nepakanka įrodymų, jeigu jų atsirastų - jis priims Dievą kaip faktą. O tikintys primeta, kad tą atsakymą turi. Kuris čia siauresnio mąstymo, manau akivaizdu. Pats tikėjimas yra neracionalus, idiotiškas dalykas ir su mąstymu nelabai rišasi. O mokslui, kaip jau sakiau, tikėjimo ar priėmimo nereikia. Visatai nusispjaut ant tavęs, manęs ir mūsų jausmų.


palaiminti kurie tiki nemate, zmogui vis reikia irodymu, bet kaip tik ju ir neturim, nes tada jau tai nebutu tikejimas, bet mokslas. Tikinciam irodymai nereikalingi, o netikinciam nepades nei vienas irodymas.
2013-01-30
+1
Atsakyti
Jaberas nusprende kas jam svarbiau jo gyvenime ir toks yra jo sprendimas, mes ji turime gerbti, kad ir koks palankus ar ne jis mum butu. Parodykit bent kazkiek pagarbos zmogui ir jo isitkininimams.
2013-01-30
-4
Atsakyti
DnC
bilkisBega ziurkes is skestancio laivo


pritariu radosevicius su sarmadziskiu jau pabego
2013-01-30
+1
Atsakyti
italas83kas yra siauresnio mastymo: zmogus kuris priima moksla ir juo domisi ir tiki Dievu is kurio viskas atsirando, ar zmogus kuris tiki mokslu, kuri stipriau paspaudus atsiduria aklavieteje, nes mokslas tiesiogiai priklauso nuo zmogaus proto. Tikejimas virsyja zmogaus prota. Tai kas cia siauro mastymo?


Niekas mokslu 'netiki'. Jau sakiau, mokslas VEIKIA. Juo nereikia tikėt, gamtos dėsniai nuo to nesikeičia. Aš gal tikiu, kad galiu skraidyt, tik kai nušoksiu nuo savo namo stogo tikėdamasis pakilt, atsimušiu į realybę. Ir neaišku apie kokią čia aklavietę kalbi. Jei keičiasi turima informacija, reiškia turi keistis ir išvados.

Nei tikintis, nei ateistas neturi visiškai tikslaus atsakymo į Dievo egzistavimo klausimą, bet ateistas paprasčiausiai pripažįsta, kad jam nepakanka įrodymų, jeigu jų atsirastų - jis priims Dievą kaip faktą. O tikintys primeta, kad tą atsakymą turi. Kuris čia siauresnio mąstymo, manau akivaizdu. Pats tikėjimas yra neracionalus, idiotiškas dalykas ir su mąstymu nelabai rišasi. O mokslui, kaip jau sakiau, tikėjimo ar priėmimo nereikia. Visatai nusispjaut ant tavęs, manęs ir mūsų jausmų.
2013-01-30
+15
Atsakyti
Bega ziurkes is skestancio laivo
2013-01-30
+7
Atsakyti
esu
nu blemba nekas
2013-01-30
-3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.