Brookas Lopezas visus savo 20 taškų surinko per tris kėlinius
Nuotr. Reuters-Scanpix
Čikagos „Bulls“ (28-18) komanda pataikė tik vieną tritaškį iš keturiolikos šūvių, atkovojo vos 29 kamuolius ir Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė pralaimėjimą.

Tomo Thibodeau auklėtiniai išvykoje 89:93 (14:24, 28:17, 25:22, 22:30) turėjo pripažinti Bruklino „Nets“ (28-19) krepšininkų pranašumą.

Po Joe Johnsono tritaškio iki mačo pabaigos likus žaisti dvi minutes „Nets“ savo rankose turėjo saugų pranašumą (86:80), tačiau „buliai“ neketino nuleisti rankų. Tajus Gibsonas krepšį sudrebino dėjimu, Nate'as Robinsonas realizavo dvi baudas ir komandas teskyrė metimas.

Deronas Williamsas metė sudėtingą dvitaškį tiksint paskutinėms atakos laiko sekundėms, bet jo bandymas buvo netaiklus. Šeimininkus išgelbėjo laiku ir vietoje atsidūręs Geraldas Wallace'as, kuris pataisė komandos draugo metimą ir „Nets“ šventė pergalę (91:86).

Bruklino ekipa ketvirtame kėlinyje pataikė 11 metimų iš 18 bandymų, o net 9 iš jų pataikė nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilę krepšininkai.

„Tai nuostabu, ypač, kai mūsų starto penketo nariams šiąnakt nesisekė, – po rungtynių kalbėjo Williamsas. – Gerai, kad šie vyrukai aikštelėje puikiai pakeitė mus. Be jų nebūtume laimėję šių rungtynių.“

„Nets“: Brookas Lopezas 20, Joe Johnsonas 13, MarShonas Brooksas 13, Deronas Williamsas 11, Andray Blatche 11.

„Bulls“: Marco Belinelli 18 (0/3 trit.), Luolas Dengas 18 (1/6 trit.), Tajus Gibsonas 16 (9 atk. kam.), Jimmy Butleris (0/2 trit.), Nate'as Robinsonas 12 (11 rez. perd., 0/3 trit.), Richardas Hamiltonas 9.

Kitas rungtynes „Bulls“ išvykoje žais su Atlantos „Hawks“ komanda, o „Nets“ savo aikštėje išbandys jėgas su Los Andželo „Lakers“.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Šešt. Minnesota Timberwolves Los Angeles Lakers 100-111 stat »
  Utah Jazz Portland Trail Blazers 86-77 stat »
  Phoenix Suns Dallas Mavericks 99-109 stat »
  Denver Nuggets New Orleans Hornets 113-98 stat »
  Memphis Grizzlies Washington Wizards 85-76 stat »
  Philadelphia 76ers Sacramento Kings 89-80 stat »
  New York Knicks Milwaukee Bucks 96-86 stat »
  Detroit Pistons Cleveland Cavaliers 117-99 stat »
  Brooklyn Nets Chicago Bulls 93-89 stat »
  Boston Celtics Orlando Magic 97-84 stat »
  Toronto Raptors Los Angeles Clippers 98-73 stat »
  Indiana Pacers Miami Heat 102-89 stat »

Atrinkti (0) Visi (5)
kai be Boozerio, Noah ir Kinircho isvykoj gavom tik ant 4 tasku tai cia super sulose :)
2013-02-02
+1
AnonimasKokio velnio Boozeris su Noah nelose, tokius pinigus nunese....... visas vakaro rungtynes sudauginau ir neatspejau tik situ rungtyniu.... 2lt uzmeciau ant 500+ kofo, apmaudu
imesk lapuka jei jau taip giries... 80% fantazuoji
2013-02-02
-3
2013-02-02
wow, Taj Gibson 48min, luol deng 47min, apsolučiai visas rungtynes išlošt, keista, kad deng'as dar pirmas lygoj pagal žaidžiamas minutes. tas tempas bull'iam per PO ir gali pakišt koją, kai gaus kokią traumą.