LeBronas Jamesas dažnai atakas užbaigia galingais dėjimais
LeBronas Jamesas dažnai atakas užbaigia galingais dėjimais
Nuotr. AP-Scanpix
Dwyane'as Wade'as dėjo visas pastangas, kad krepšinio gerbėjai galėtų išvysti tai, kas dėl susiklosčiusių aplinkybių neįvyko 2004 metais.

Prie kelias dienas Majamio „Heat“ gynėjas buvo paskirtas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Visų žvaigždžių dienos rungtynių Vakarų konferencijos komandos kapitonu ir turėdamas tokį statusą pakvietė savo komandos draugą LeBroną Jamesą dalyvauti dėjimų konkurse.

Jamesas šį pasiūlymą atmetė. Jau anksčiau naudingiausias NBA žaidėjas buvo pareiškęs, kad niekada nebedalyvaus dėjimų konkurse, argumentuodamas savo amžiumi.

Nepaisant neigiamo atsakymo, Wade'as nenuleido rankų ir pateikė dar vieną pasiūlymą – išbandyti jėgas snaiperių konkurse, kadangi Jamesas šį sezoną iš toli atakuoja net 40,3 proc. taiklumu. Tai geriausias rezultatas per visą jo karjerą. 

Tačiau 28 metų 203 cm ūgio krepšininkas pareiškė, jog nenori mėtyti, bet duodamas suprasti, kad ateityje jį dar bus galima išvysti tokiame konkurse.

Jamesas dėjimų konkurse turėjo debiutuoti 2004 m., tačiau tam sutrukdė patirta čiurnos trauma. Tuomet oro karaliumi buvo pripažintas Indianos „Pacers“ gynėjas Fredas Jonesas.

Šiemet NBA visų žvaigždžių savaitgalis bus surengtas vasario 15-17 dienomis.


Rodyti komentarus
Atrinkti (2) Visi (28)
to tgay
Šuolis nėra tikras. Atskirus kadrus peržvelkite, atkreipkite dėmesį į šešėlius, į automobilio padėtį ir žmogaus. Jei šuolis būtų per automobilį tikras, automobilis matytųsi arčiau nei žmogus.
2013-02-03
Atsakyti
čia tik pavyzdys, nieko man neatrodo
2013-02-02
+1
Atsakyti
tgay
jamesas taip niekada neidetu

http://www.youtube.com/watch?v=_Dcv9qzWr...

ir cia ne fake, kaip gali dar tokia mintis kilti
2013-02-02
-1
Atsakyti
ShL
Magelano_ParadoksasDaugiau unikalių dėjimų, kaip išsireiškė TDaY, po nepamenu kurių metų Vinco real show, buvo tik D12 supermeno rolė ir lipduko užklijavimas...Nate'o peršokimas per Spud.. dėjimai užsimerkus ar su raiščiu.. ar nuo baudos linijos.. ar pagavus kamuolį kurį pametė kažkas ir jis atšoko nuo priešingos lentos pusės nei lankas.. nors jie jau buvo, kaip ir BG dėjimas per mašinos kapotą....revoliucija?tarkim toks atvejis arenoje su dėjimu ne tik LBJ tikrai atneštų sėkmę


jeigu tau atrodo, kad cia kobe masina persoko, paziurek video dar keleta kartu :DD masina pro sona pravaziavo :D
2013-02-02
+1
Atsakyti
KareemKaip tau dar nedaeina, kad jeigu žmogus visąlaik taip galvotų, tai gyventume kaip urviniai. Įdėjų, nors ir menkų atsiranda kiekvienais metais, reikia tik nemąstyti kaip tamsta. O šiuo atveju kalba išvis ne apie idėjas, diskusija atsirado iš teiginio, kad nuobodu žiūrėt tą konkursą ir tam, kad sudominti vartotoją nebūtina galvoti naujų dėjimų, užtenka kažką sugalvoti reklamos/konkurso rengimo/eigos procesuose. Sutinku, žmogus neiššoks 3 metrų, bet visąlaik žiūrėt tą patį (turiu omeny ne dėjimus, o apskritai visą dunk contestą kaip renginį) atsibosta. Tuo labiau, kad, kaip pats sakei, susirenka nežinomi žaidėjai.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Vėlgi, reik suprast, ką tu lygini, buities, gyvenimo kokybės ar dar kokį tobulėjimą su dėjimų konkurso, kurį riboja žmogaus fizinės galimybės, tad nėra čia ką daugiau diskutuot šitu klausimu.

Tdayz, tai pamėtyk man video dėjimų tų unikalių, kurių nebuvo iki 2003 metų, good luck. Turbūt candle bloweris ar Nate'as? Face it, su pirmuoju J-Rich titulų nieko naujo nerasi, vienetiniai atvejai. Išvis tą konkursą reiktų naikinti :)
2013-02-02
-2
Atsakyti
Daugiau unikalių dėjimų, kaip išsireiškė TDaY, po nepamenu kurių metų Vinco real show, buvo tik D12 supermeno rolė ir lipduko užklijavimas...Nate'o peršokimas per Spud.. dėjimai užsimerkus ar su raiščiu.. ar nuo baudos linijos.. ar pagavus kamuolį kurį pametė kažkas ir jis atšoko nuo priešingos lentos pusės nei lankas.. nors jie jau buvo, kaip ir BG dėjimas per mašinos kapotą....revoliucija?

tarkim toks atvejis arenoje su dėjimu ne tik LBJ tikrai atneštų sėkmę

http://www.youtube.com/watch?v=gtpz_I4PA...
2013-02-02
+2
Atsakyti
Gaudžiantys_būgnaiKareemSutinku, bet aš kalbėjau apie pastarųjų sezonų. Paskutinius du sezonus išjungiau nedažiūrėjęs. Griffinas per mašinos kapotą įdėjo, jau per žmogų dedant reikia aukščiau pašokt. Galėčiau keliasdešimt geresnių jo surasti per rungtynes. Praeitą sezoną tai iš viso patyliu.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltDunk Contestas ir negali keistis, nėra iš kur, ką naujo sugalvot galima? 90-00 dar buvo į ka žiūrėt, o po to jau viskas kartojasi


Nesąmonė, buvo daug unikalių dėjimų po to.

Gaudžiantys_būgnaiTDaYzGaudžiantys_būgnaiTDaYzDominique Wilkins 30ties dalyvavo, amžius ne riba.Esmė, kad jo pralaimėjimo baimė yra didesnė negu noras laimėt, tai matyta jau šimtus kartų jo karjeroj ir manęs nestebina, kad jis bijo pabandyt dėjimų konkursą.Hating at its best. Keista, kad jis kiekvienais metais žaidžia PO, juk turėtų pradėt simuliuot traumas. Dėjimų konkursas pastaraisiais metais tapo galimybe mažiau žinomiems žaidėjams pasireikšti ir pasirodyti, ką jie moka.Kame čia hateinimas, to nemato tik visiškai akli žmonėsAukščiausio lygio argumentas - to nemato tik akli žmonės, kuo čia remiesi? Savo psichologo diplomu? Ar Skipo Baylesso pasvarstymais? Ar dar velniai žino kokio idioto nuomone?


Čia argumentų daug nereikia, tuo paremta jo karjera
2013-02-02
+3
Atsakyti
nba
Lebronas bijo pralaimet nera jis senas.Atletiskas,stiprus galetu sudalyvauti,bet jei zmogus bijo pralaimeti...
2013-02-02
+1
Atsakyti
Kaip tau dar nedaeina, kad jeigu žmogus visąlaik taip galvotų, tai gyventume kaip urviniai. Įdėjų, nors ir menkų atsiranda kiekvienais metais, reikia tik nemąstyti kaip tamsta. O šiuo atveju kalba išvis ne apie idėjas, diskusija atsirado iš teiginio, kad nuobodu žiūrėt tą konkursą ir tam, kad sudominti vartotoją nebūtina galvoti naujų dėjimų, užtenka kažką sugalvoti reklamos/konkurso rengimo/eigos procesuose. Sutinku, žmogus neiššoks 3 metrų, bet visąlaik žiūrėt tą patį (turiu omeny ne dėjimus, o apskritai visą dunk contestą kaip renginį) atsibosta. Tuo labiau, kad, kaip pats sakei, susirenka nežinomi žaidėjai.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-02-02
-2
Atsakyti
Kareem"Nėra iš kur". Jeigu visi pasaulyje taip galvotų, nieko pasaulyje ir nebūtų buvę sugalvota ir gyventume šviesdamiesi balana.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


How stupid can you get? Žmogus ne koks automobilis, ratų kaip jam, nepakeisi. Neatsiras trečia koja ar antra galva, o ir nepradės šokinėt po 3 metrus į viršų, pamąstyk, ką kalbi. Jau 10 metų kaip naujų dėjimų praktiškai neatsiranda, o jis skiedžia
2013-02-02
-3
Atsakyti
"Nėra iš kur". Jeigu visi pasaulyje taip galvotų, nieko pasaulyje ir nebūtų buvę sugalvota ir gyventume šviesdamiesi balana.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-02-02
-1
Atsakyti
KareemSutinku, bet aš kalbėjau apie pastarųjų sezonų. Paskutinius du sezonus išjungiau nedažiūrėjęs. Griffinas per mašinos kapotą įdėjo, jau per žmogų dedant reikia aukščiau pašokt. Galėčiau keliasdešimt geresnių jo surasti per rungtynes. Praeitą sezoną tai iš viso patyliu.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Dunk Contestas ir negali keistis, nėra iš kur, ką naujo sugalvot galima? 90-00 dar buvo į ka žiūrėt, o po to jau viskas kartojasi
2013-02-02
Atsakyti
TDaYzGaudžiantys_būgnaiTDaYzDominique Wilkins 30ties dalyvavo, amžius ne riba.Esmė, kad jo pralaimėjimo baimė yra didesnė negu noras laimėt, tai matyta jau šimtus kartų jo karjeroj ir manęs nestebina, kad jis bijo pabandyt dėjimų konkursą.Hating at its best. Keista, kad jis kiekvienais metais žaidžia PO, juk turėtų pradėt simuliuot traumas. Dėjimų konkursas pastaraisiais metais tapo galimybe mažiau žinomiems žaidėjams pasireikšti ir pasirodyti, ką jie moka.Kame čia hateinimas, to nemato tik visiškai akli žmonės


Aukščiausio lygio argumentas - to nemato tik akli žmonės, kuo čia remiesi? Savo psichologo diplomu? Ar Skipo Baylesso pasvarstymais? Ar dar velniai žino kokio idioto nuomone?
2013-02-02
+2
Atsakyti
Sutinku, bet aš kalbėjau apie pastarųjų sezonų. Paskutinius du sezonus išjungiau nedažiūrėjęs. Griffinas per mašinos kapotą įdėjo, jau per žmogų dedant reikia aukščiau pašokt. Galėčiau keliasdešimt geresnių jo surasti per rungtynes. Praeitą sezoną tai iš viso patyliu.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-02-02
Atsakyti
Kareem...ir kaip tik dėl to, kad dunk contestas tampa mažiau žinomiems žaidėjams galimybe pasireikšti, jis tampa mažiausiai susidomėjimo sulaukiantis turnyras visam All star weekende. Bent jau man net skillsų ar Shaq vs Barkley geriau, negu kažkokie benchwarmeriai dėlioja.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Šiemet dėjimų konkurse dalyvaus James White ir Gerald Green, gali būt geriausias dėjimų konkursas nuo jricho laikų
2013-02-02
+1
Atsakyti
...ir kaip tik dėl to, kad dunk contestas tampa mažiau žinomiems žaidėjams galimybe pasireikšti, jis tampa mažiausiai susidomėjimo sulaukiantis turnyras visam All star weekende. Bent jau man net skillsų ar Shaq vs Barkley geriau, negu kažkokie benchwarmeriai dėlioja.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-02-02
+3
Atsakyti
Gaudžiantys_būgnaiTDaYzDominique Wilkins 30ties dalyvavo, amžius ne riba.Esmė, kad jo pralaimėjimo baimė yra didesnė negu noras laimėt, tai matyta jau šimtus kartų jo karjeroj ir manęs nestebina, kad jis bijo pabandyt dėjimų konkursą.Hating at its best. Keista, kad jis kiekvienais metais žaidžia PO, juk turėtų pradėt simuliuot traumas. Dėjimų konkursas pastaraisiais metais tapo galimybe mažiau žinomiems žaidėjams pasireikšti ir pasirodyti, ką jie moka.


Kame čia hateinimas, to nemato tik visiškai akli žmonės
2013-02-02
-1
Atsakyti
TDaYzDominique Wilkins 30ties dalyvavo, amžius ne riba.Esmė, kad jo pralaimėjimo baimė yra didesnė negu noras laimėt, tai matyta jau šimtus kartų jo karjeroj ir manęs nestebina, kad jis bijo pabandyt dėjimų konkursą.


Hating at its best. Keista, kad jis kiekvienais metais žaidžia PO, juk turėtų pradėt simuliuot traumas. Dėjimų konkursas pastaraisiais metais tapo galimybe mažiau žinomiems žaidėjams pasireikšti ir pasirodyti, ką jie moka.
2013-02-02
+1
Atsakyti
Wade
Nuo kada wade'as vakarų konfericijos kapitonas?:D Gal mainus darė su kokiais thunder?:DDD Bnews čia gal į ateitį nusikėlė ir pamatė kad jis žaidžia už vakarus.bet nemanau kad jis kada nors paliks heat :).o james tai galėtų į tritaškius eit o pats wade į dėjimus :)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-02-02
+2
Atsakyti
Anonimas
Nuo kada wade'as vakarų konfericijos kapitonas?:D Gal mainus darė su kokiais thunder?:DDD Bnews čia gal į ateitį nusikėlė ir pamatė kad jis žaidžia už vakarus.bet nemanau kad jis kada nors paliks heat :).o james tai galėtų į tritaškius eit o pats wade į dėjimus :)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-02-02
-2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 28

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.