Vidas Ginevičius taškus rinko tritaškiais
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Toliau be pergalių VTB Vieningosios lygos B grupėje lieka Minksko „Tsmoki-Minsk“ (0-13) ekipa su Vidu Ginevičiumi. Baltarusijos čempionai išvykoje 66:80 (17:15, 22:15, 7:26, 20:24) nusileido Liubercų „Triumf“ (6-6) krepšininkams ir patyrė 13 pralaimėjimą iš eilės.

Besibaigiant antrajam kėliniui svečiai buvo susikrovę dviženklę persvarą (39:28), tačiau komandos grįžus po ilgosios pertraukos Rusijos ekipa šovė į priekį 11:0 ir atstatė pusiausvyrą (39:39). Netrukus dar kartą spurtavo 18:5 ir visam laikui nutolo (61:48).

Ginevičius per 25 minutes pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 2/6 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 3 sykius prasižengė, 5 kartus suklydo bei surinko -4 naudingumo balus.

„Triumf“: Sergejus Karasevas 18 (7/7 baudų), Tasminas Mitchellas 14, Tywainas McKee 12 (9 rez. perd.), Kyle'as Landry 12 (9 atk. kam.), Evgenijus Valievas 9.

„Tsmoki-Minsk“: Aliaksandras Kudrautsau 22 (6 kld.), Ateris Majokas 12 (8 atk. kam., 6/6 dvit.), Denisas Korshukas 9.