Dainiaus Šalengos tolimi metimai skriejo pro šalį
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Ukrainos pirmenybėse pergalę iškovojo Čerkasų „Monkeys“ (15-13) komanda, kurios garbę gina Tomas Delininkaitis. Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 80:71 (20:22, 21:7, 21:18, 18:24) įveikė „Odesos“ (9-18) krepšininkus.

Nuo suolo pakilęs Delininkaitis ant parketo praleido 30 minučių, pelnė 12 taškų (4/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Triuškinantį pralaimėjimą patyrė Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprozeržinsko „Dnipro-Azot“ (11-17) komanda. Ji savo aikštėje 73:96 (18:31, 23:29, 19:15, 13:21) neprilygo Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (18-9) ekipai.

Ukrainos čempionato lyderė Kijevo „Budivelnyk“ (20-7) ekipa pasiekė pergalę. Ainaro Bagatskio auklėtiniai namie 72:62 (19:12, 25:12, 13:17, 15:21) pranoko Kijevo „Kiev“ (6-21) klubą.

Michailas Anisimovas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 13 taškų (6/6 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Dainius Šalenga ant parketo praleido 22 minutes, pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Įtikinamą pergalę iškovojo Dniepropetrovsko „Dnipro“ (9-18) komanda. Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai savo aikštelėje 82:63 (28:9, 18:17, 17:22, 19:15) įrodė pranašumą prieš „Mikolaiv“ (13-15) krepšininkus.

2013-02-04 06:59