Silpniausioje pasaulio čempionato grupėje pirmąją varžybų dieną pergales iškovojo visos favoritėmis laikytos rinktinės.

Vokietija – Japonija 81:70 (34:20, 16:17, 16:19, 15:14).

Dirkas Nowitzkis savo pažadą tesėjo. Vokietis per pasirengimą pasaulio čempionatui nedemonstravo to žaidimo, kurį buvo įpratęs matyti visas pasaulis, tačiau jis žadėjo, kad iki pasaulio pirmenybių formą įgaus. Dallas „Mavericks“ aukštaūgis pataikė 10 metimų iš 19 ir buvo pagrindinis vokiečių pergalės prieš čempionato šeimininkus kalvis.

Vokietijos rinktinė vien per pirmąjį ketvirtį į japonų krepšį įmetė 34 taškus ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 14 taškų pranašumą.

Po rezultatyvaus pirmojo kėlinio vokiečiai aprimo ir žaidimas išsilygino. Paskutiniojoje susitikimo atkarpoje Japonijos rinktinės spurtui sąlygos sudarytos nebuvo ir vokiečiai šventė pirmąją pergalę.

Vokietija: Dirkas Nowitzkis 27, Ademola Okulaja 11, Steffenas Hamannas 9.

Japonija: Kei Igarashi 13, Takehiko Orimo 10, Daiji Yamada 9, Ryota Sakurai 9.

•

Angola – Panama 83:70 (27:15, 10:18, 30:17, 16:20).

Stipriausią komandą per pastaruosius kelerius metus subūrusi Panamos rinktinė neatsilaikė prieš pajėgiausią Afrikos komandą. Ekipos apylygiai rungtyniavo tik iki ilgosios pertraukos, kai skirtumas tebuvo 4 taškai Angolos naudai (37:33).

Angolos krepšininkai į priekį iššovė trečiajame kėlinyje. Apsigindami nuo varžovų atakų ir taikliai atakuodami, trečio ketvirčio pabaigoje afrikiečiai įgijo 17 taškų persvarą (65:48) ir ją išsaugojo iki mačo pabaigos.

Angola: Carlosas Almeida 22 taškai (4/10 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 6 atk.kam.), Miguelis Lutonda ir Olimpio Cipriano po 17, Eduardo Mingas 10.

Panama: Rubenas Douglasas 17 taškų, Rubenas Garcesas 16, Michaelis Hicksas 14 ... Eduardo Cota 7 (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4  baudų, 4 rez. perd.).

•

Ispanija – Naujoji Zelandija 86:70 (25:21, 23:15, 20:12, 18:22)

Įtikinama pergale pasaulio čempionatą pradėjo Ispanijos rinktinė. Visą pirmą kėlinį varžovams nutolti neleidę Naujosios Zelandijos atstovai antrojo ketvirčio pabaigoje atleido vadeles ir ispanai kėlinį baigė spurtu 12:1.

Per pirmas 5 trečiojo ketvirčio minutes po ketvirtą pražangą gavo trys Naujosios Zelandijos krepšininkai Kirkas Penney, Pero Cameronas bei Philipas Jonesas. Netrukus sekė dar vienas Ispanijos rinktinės spurtas (13:2) ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti 10 minučių nugalėtojas jau buvo aiškus.

Ispanija: Jorge Garbajosa 16, Pau Gasolis 16, Juanas - Carlosas Navarro 16, Alexas Mumbru 12.

Naujoji Zelandija: Kirkas Penney 15, Craigas Brandshaw 12, Paulas Henare 11, Casey Frankas 10.

nesuprantu ko Krepsinis.net taip streikuoja???! jau lievas portalas tai negaliu! spaudi ant vienos naujienos tau ismeta kita! cia tai piz.. daugiau ten nebekomentuosiu
2006-08-19
Bet paziurekit pries ka vokietija lose? pries ne pacia stipriausia komanda, ir laimejo ne tiek daug, tad dar jis gali but ir geresnes formos. O as tikejau kad panama laimes pries angola.
2006-08-19
Nowitzki tai jo...kai tik reikia jis lošia nerealiai :) ale vis tiek nelengva ta pergalė, akivaizdu kad reikia daugiau indėlio iš komandos draugų...vos du žaidėjai kurie įmetė daugaiu nei 10 taškų..