Andrius Užkalnis tvirtina, jog lietuviai per daug didžiuojasi krepšiniu
Andrius Užkalnis tvirtina, jog lietuviai per daug didžiuojasi krepšiniu
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Trys milijonai trenerių – taip dažnai yra vadinami lietuviai, kuriems krepšinis yra antroji, o dažnai ir pirmoji, religija. Tinklalapis „BasketNews.lt“ domisi kokią vietą gyvenime populiariausia sporto šaka užima garsiems Lietuvos žmonėms.

Šįkart rubrikoje „Iš tribūnos“ apie oranžinio kamuolio peripetijas diskutavome su žurnalistu, publicistu, keliautoju, TV laidų vedėju, knygų „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“, „Kelionių istorijos“, „Prijaukintoji Anglija“ autoriumi Andriumi Užkalniu.

Kaune gimęs, o dabar Vilniuje gyvenantis 42 metų vyras dažniau rašo ir kalba apie aktualias Lietuvai temas, tačiau neatsiriboja ir nuo sporto bei krepšinio įvykių. Nuo 1995 m. sausio iki 2011 m. gegužės jis dirbo BBC, o šiuo metu BTV televizijoje turi savo autorinę laidą „Užkalnio 5“.

Rubrika „Iš tribūnos“ su Užkalniu kalbėjosi apie krepšinio sureikšminimą, sporto žurnalistų darbą Didžiojoje Britanijoje, teatrališką Mindaugo Balčiūno suėmimą ir kitus dalykus.

– Ką jums reiškia krepšinis? Kokią vietą jis užima jūsų gyvenime? – tinklalapis „BasketNews.lt“ paklausė Užkalnio.
– Man krepšinis daugiausiai prisiminimų kelia apie tai, koks jis svarbus buvo jaunystėje, prieš 20-25 metus. Dabar labai menkai domiuosi.

Mėtyti į krepšį baisiai patinka, nors dabar neatrodau panašus į sportininką. Kai nuvažiuoju į Palangą, dažniausiai gyvenu Arvydo Sabonio viešbutyje – jei turiu laisvas penkias minutes, griebsiu kamuolį ir mėtysiu. Kamuolio skrydyje į lanką yra kažkoks didelis, paprastas, pirmykštis grožis.

Kai pavasarį, vasarą ir rudenį ateinu dukros pasiimti iš mokyklos, ir kieme prie krepšio yra laisvas kamuolys, aš imsiu ir mėtysiu, jei tik yra minutė.

– Jūsų straipsniuose galima įžvelgti tai, jog krepšinis ir kitos sporto šakos yra tik savo žmogiškojo ego patenkinimas. Kodėl taip kategoriškai žiūrite į tai?
– Ne, visiškai ne. Ego patenkinimas, beje, yra puiku. Kas tik mus džiugina, yra puiku. 

Aš tik prieštarauju prieš juokingą sureikšminimą. Matote, kai mes manome, kad kitiems tai taip pat svarbu, kaip ir mums, mes pripučiame neadekvačius lūkesčius. Iš per didelių lūkesčių ateina dideli nusivylimai.

Man gėda žiūrėti į tautiečius, kai jie pradeda užsieniečiams didžiuodamiesi pasakoti, koks mūsų didis sportas. Na, daugumai tai yra neįdomu, tikrai. Jums palinksės galva, pasakys, „o, kaip puiku“. Bet nepainiokime to su nuoširdžiu įvertinimu.

Nepradėkim svaigti, kad jie grįžę namo sakys: „O, reikia vėl kada nuvažiuoti į Lietuvą, jų toks puikus sportas“. To nebus. 

Lietuvą reikia propaguoti, reikia garsinti ir gerinti jos ir jos žmonių vardą. Sportas nėra naudingas šitam tikslui. Pašalinus apgaulingus veiklos planus, daugiau dėmesio galima sutelkti veikiantiems dalykams.

– Ar krepšinis valstybei, ypač Lietuvoje, tikrai neturi jokios naudos?
– Turi, mums patiems. Bet tik šalies viduje. Jis puikus mūsų nacionaliniam išdidumui, mūsų savijautai. Bet jis nieko bendro neturi su šalies propagavimu.

Aš žinau, tai labai nepatogi mintis, nes mes įsikalėme kitaip. Suprantate, apsivilkti gražų kostiumą yra gerai. Geriau jautiesi, geriau atrodai, smagiau, net galvą aukščiau iškėlęs esi. Bet neaiškink, kad apsivilkęs geresnį kostiumą, pradėsi geriau vairuoti.

Žaibo klausimai

Mėgstamiausia Lietuvos komanda?
Nacionalinė rinktinė
Mėgstamiausia NBA komanda?
Čikagos „Bulls
Mėgstamiausias Lietuvos krepšininkas?
Šarūnas Marčiulionis
Mėgstamiausias užsienio krepšininkas?
Derrickas Rose'as
Kas triumfuos 2013 m. Europos čempionate?
Ispanija
Įsimintiniausios krepšinio rungtynės?
Europos čempionatas 2011 m. rugsėjo 7 d. Lietuva 100:90 Serbija.

– Pasak Jūsų, sporte negalima puikuotis tuo, kuo iš tiesų nereikėtų puikuotis. Kuo lietuviai per daug džiaugiasi krepšinyje? Ar triumfas iškovojus bronzos medalius Turkijoje vykusiame Pasaulio čempionate taip pat buvo perdėtas?
– 
Aš manau, kad skiriasi džiaugsmas ir puikavimasis. Tas pats ir dėl Rūtos Meilutytės aukso. Lietuva laimėjo? Puiku. Šokinėkime iš džiaugsmo, galų gale, puotaukime ir gerkime ir leiskime į dangų fejerverkus nors ir visą savaitę. Tik nepradėkime įsivaizduoti, kad kam nors, išskyrus mus, tai po savaitės yra įdomu.

– Kuo Vakaruose skiriasi požiūris į krepšinį?
– Anglijoje jo beveik nežino apskritai, Amerikoje jis, be abejo, svarbesnis. Ten į jį žiūri, kaip į sportą. Iš jo uždirbami dideli pinigai. Bet nemačiau dar amerikiečio, kuris pradėtų girtis apie savo krepšinio didybę užsieniečiui.

Anglai irgi, bent jau kiek man teko jų sutikti, nesigiria savo futbolu užsieniečiams. Jie patenkinti ir didžiuojasi, kad jų klubai turtingiausi pasaulyje, bet jie nepradeda to pasakoti kiekvienam sutiktam verslo partneriui iš Korėjos ar Peru, kad šis pradėtų geriau apie jį galvoti.

– Ne vienerius metus dirbote BBC. Ar teko matyti, kaip dirba britų sporto žurnalistai? Ar skiriasi britų ir lietuvių požiūris į sporto žurnalisto darbą?
– Aš susidurdavau su sporto žurnalistais retai, nes mano buvo kita darbo sfera. Pasakyčiau, kad lietuvių sporto žurnalistai niekuo ypatingai nesiskiria nuo anglų: ir vieni, ir kiti labai domisi savo darbu ir labai nuoširdūs. Gal tik Britanijos publika atlaidesnė sporto komentatoriams ir geranoriškesnė. Lietuvoje kiekvieno „marozo“ užduotis yra išsityčioti iš sporto komentatoriaus.

– Ar krepšinis lietuvio gyvenime neužima per daug vietos? Ar britai dėl futbolo dar labiau pametę galvas?
– Manau, kad britai daugiau leidžia pinigų savo futbolo aistrai. Lietuviai juk neperka krepšinio rinktinės uniformų ir sezoninių bilietų, o su savo komanda keliauja tik saujelė.

– Gyvenant Lietuvoje neįmanoma visiškai atsiriboti nuo krepšinio. Ar sekate kokių nors komandų, Lietuvos rinktinės pasirodymus? Ar lankotės krepšinio rungtynėse arenose?
– Ne, nors gal ir galėčiau, bet pristinga laiko.

– Neseniai Lietuvos krepšinio pasaulyje užvirė diskusijos, kad reikėtų natūralizuoti įžaidėją – užsieniečiui suteikti pasą, kad šis galėtų žaisti Lietuvos rinktinėje. Kaip manote, ar pilietybės vardan sporto rezultatų turėtų būti dalijamos lengva ranka?
– 
Aš manau, kad tikrai ne sporto rezultatų vardan, bet pilietybės klausimą reikėtų spręsti apskritai. Kad galėtų dvigubą gauti ir elektrikas, ir krepšininkas, ir baleto šokėjas. Tik ne bedarbis.

– Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas nusprendė nemažą biudžeto dalį surinkti iš komandos gerbėjų ir taip užkamšyti skyles. Koks Jūsų požiūris į šį funkcionierių ir paramos rinkimą iš gerbėjų?
– Ten modelis keistas, bet čia jo komanda, tai ir jo reikalas, kaip ten verstis. Aš galbūt taip nedaryčiau, bet aš ir krepšinio komandos nebūčiau pirkęs.

– 2011 metais Lietuvoje praūžė Europos čempionatas, tačiau jis paliko pustuštes arenas. Ar lietuviai persisotino krepšiniu?
– Gal ir taip. Jis per paprastai ir per gausiai prieinamas, ypač per čempionatą. Matyt, nebeliko troškimo, siekiamybės, mistikos.

– Visa Lietuvos krepšinio bendruomenė palaiko Mindaugą Balčiūną, kuriam yra pareikšti įtarimai korupcija. Ką manote apie visą šią situaciją ir vieną po kito reiškiamus palaikymus?
– Aš galiu pasakyti, kad nieko neigiamo apie p. Balčiūną nesu girdėjęs iki šio incidento. Būtų labai neatsakinga komentuoti, kol nebuvo teismo: jis yra nekaltas, kol teismas neįrodė kitaip.

Tai, kad jo suėmimas buvo gana teatrališkas, man atrodo neįprasta, bet aš ne teisininkas. Žinote, jėgos panaudojimas Garliavoje irgi daug kam nepatiko, bet čia sprendžia teisėsauga, o ne federacija ir ne žmonių susibūrimas. Jei pasirodys, kad jis nekaltas, ir kad jam teko tokie išbandymai, man tikrai bus jo labai gaila.

– Jūsų konkurentas Artūras Račas laisvalaikiu pažaidžia krepšinį. Kaip vertinate jo, kaip krepšininko, perspektyvas?
– Aš nemačiau jo žaidžiant, todėl informuotai negaliu pasakyti. Tikiu, kad būdamas aukšto ūgio, jis turbūt yra naudingas savo komandai; būdamas akylas ir priekabus, manau, į žaidimą žiūri rimtai. Įsivaizduočiau, kad gal nemažai ginčijasi su teisėjais ir ieško teisybės, tačiau visa tai tik mano spėjimas.

– Ar nenorėtumėte jam mesti iššūkio krepšinio aikštelėje?
– Ne, nenorėčiau su juo būti nei krepšinio aikštelėje, nei kitur: mes visai skirtingi žmonės ir aiškintis mums nėra ką, konkuruoti irgi nėra dėl ko. Jam gyvenime nėra lengva, ir bus geriau, jei jis mane matys ir girdės kuo mažiau. Galbūt taip galės atrasti dvasios ramybę, tada pradės geriau sektis ir darbe, ir bendravime su aplinkiniais.

– Turite savo autorinę laidą „Užkalnio 5“. Ar yra galimybę kada joje išvysti krepšininką?
– Galimybė būtų, kelis kartus apie tai galvojome, bet laikas buvo nepatogus.

– Ką rinktumėtės į savo komandą? Joną Valančiūną ar Donatą Motiejūną? Kodėl?
– Valančiūną, jis labiau atrodo kaip nenormalus ir nevaldomas. Tokie laimi.

– Ar pats esate žaidęs krepšinį?
– Tik mokykloje.

Pasivaikščiojimai su Užkalniu (I dalis):

Pasivaikščiojimai su Užkalniu (II dalis):

Saulius Poška apie Užkalnį:


Rodyti komentarus
Atrinkti (1) Visi (49)
g
...tas debilas dar apie krepsini pakomentuos...??? Jau blexa kazkoks durniu laivas.... Rado su kuo pasneket... Jau geriau su arkliu pasikalbek ...asile....
2013-02-08
+2
Atsakyti
Koks tikslas kalbinti žmogų, kuris nieko bendro neturi su sportu, nežino nei vienos sporto šakos taisyklių?

"Tik nepradėkime įsivaizduoti, kad kam nors, išskyrus mus, tai po savaitės yra įdomu."

Negerb. Užkalni, TAU tai jau tą pačią sekundę nėra įdomu, tačiau žmogui, kuriam sportas yra įdomus, 15metės Olimpinis auksas bus įdomus ir po 15 metų.

"Lietuviai juk neperka krepšinio rinktinės uniformų ir sezoninių bilietų.."

Net neturiu ką pasakyt apie šią citatą.. Nebent paklaust ar negerb. Užkalnis nebuvo girtas per interviu?

Na ir kitos nelogiškos mintys.. Šiam žmogui sportas yra visiškai neįdomus, tai kurių galų jo klausinėti apie sportą? Su juo apie sportą niekas nekalba, nes, kaip jis pats sako, sportu jis nesidomi. Jis neturi jokio pagrindo kalbėti apie viso pasaulio domėjimąsi sportu, kai jis pats tuo nesidomi.

Čia būtų tas pats, kas sakyti "pažįstu 100 žmonių, iš jų vos 2 domisi menu, reiškias visam pasaulyje vos 2% žmonių domisi menu, jis niekam nėra įdomus".

Taigi, šiuo ilgu komentaru galbūt buvo pastaba Jum, gerbiami Basketnews.lt, kitą kartą atidžiau rinkitės pašnekovus.
2013-02-08
-8
Atsakyti
Nu nuomone lieka tik nuomone. Jei tu manai, kad as esu debilas, nes sportuoju ir domiuosi sportu, o tu to nedarai. Tai as ta pati galiu pasakyt, kad tu esi debilas, kad nesportuoji(matosi) ir bandai igrust savo nuomone visiem. Isvis kazkaip keista, visa gyvenima zmones sportuoja ir sportu domisi, bet va ateina kazkoks protingesnis uz visus ir paskelbia, kad 100% zmoniu yra debilai, nes tiek dometis sportu, tiek ziuret tv ir t.t. yra nenaudinga. Zodziu sedi prie pc, pasportuot negali ir kitus moko gyvent taip bandydamas susilaukt demesio. Sakyciau labai jau menkas lygis. Cia panasiai, kaip jei su manim issiskirsi, tai nusizudysiu. Tai rasysiu ko net pats negalvoju(speju), bet kad tik sulaukciau daug demesio/komentaru. Tai ka cia apie dviveidi mokanti visus gyvent ir besneket :)
2013-02-07
+6
Atsakyti
rimtai?????
cia tas kur hipsterius islazdavojo, kitus vadina MAROZAIS? prajuokino
2013-02-07
-2
Atsakyti
Anonimas
Tai o kuo daugiau lietuviams didziuotis? Juk pasauliui mes ir esam zinomi tik del tokiu pavardziu kaip Sabonis, kaip Meilutyte. Ir tikrai ne del Uzkalnio. O krepsinis, tai musu ATOMAS. Ir uzsienieciam tikrai daug suprantamiau bus, jei koks "marozas", jam pristatys Lietuva kaip krepsinio valstybe, nei kad koks Uzkalnis pasigirs, jog parase 3 demesio nevertas knygas, ar kad turi autorine laida, nesurenkancia net 1% auditorijos :D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-02-07
-2
Atsakyti
man tai
jis pats kaip marozas, neskaiciau as to straipsnio bet esu skaites jo knyga, ka as galiu pasakyti kazkada man patiko sis zmogus bet seip po keletos akibrokstu jojo tai galiu pasakyt tvirtai Lopas
2013-02-06
+3
Atsakyti
zmogus
Krc,rubrika-Is tribunos,bet kad Uzkalnis net nebuna tribunoj..jau geriau koki tikra fana,kiekvienas varzybas arenoj ziurinti,paklausinetu..

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-02-06
+4
Atsakyti
eh..
dar vienas superzvaigzde...man net geda, kai tokie ekspertai reikstis pradeda :/ Tikrai neskaiciau viso straipsnio, bet kazkaip uz akies uzkliuvo antraste apie sporto komentatorius ir ju kritika. Be jokios abejones, komentatoriaus darbas yra sunki ir negailestinga profesija, na bet...kokio velnio lyst i TV ir komentuot, jei tu tam paprasciausiai nesi sutvertas??? BUDRAITI!!! NU BUK ZMOGUS, SUSIRASK KOKI KITA UZSIEMIMA!
2013-02-06
-6
Atsakyti
Aye
Neabejoju, kad jis net kašio taisyklių normaliai nemoka
2013-02-06
-3
Atsakyti
Tas pats pasakytina apie pati Uzkalni: ne kiekvienam zurnalistui (jei ji taip galima pavadinti) savo laida kurti.. Lietuviu liaudis byloja - tuscias puodas garsiai barska.
2013-02-06
+1
Atsakyti
Anonimas
Niekada neskaiciau ir neskaitysiu tokiu storuliu interviu :) ka gali zmogus gero pasakyt jeigu neturi valios numest bent antsvorio..
2013-02-06
-7
Atsakyti
Užsikabinau už pavadinimo: „Kiekvieno „morozo“ užduotis yra išsityčioti iš sporto komentatoriaus“, ir kas be abejonės, ką tuo klausymu pasakys gerb. Užkalnis. Tiesa, jo laidų kuo toliau tuo žiūriu mažiau... na, bet vis tiek... įdomu... ką pasakys neeilinis nežinau kokių sričių komentatorius ar laidos vedėjas...

Taigi, sutinku su jo mintim, kad tokių, kurie tyčiojasi iš komentatorių nemažai... nemažai jų ir TIESĄ sako, bet toliau...

Ką gerb. o gal jau ir negerbiamas, nebent mano,... ką žmogus norėjo pasakyti lygindamas Didž. Britaniją, JAV ar ten kitas didžiasias valstybes ar jų žmones? Atsieit jiems sportas do lampočki?..

Visų pirma TAIP NĖRA... Tai priklauso nuo to kuo žm domisi, su kuo bendrauja. Kaip prisipažino pats Užkalnis, jis su sportu neturi NIEKO bendro, o daro „pasaulines“ išvadas, kad sportas išvis tipo kas tai yra.?..

Antra, tos šalys turi kuo didžiuotis ir tų šalių žmonės taip pat, todėl sportas gal nėra toks aktualus...

Trečia, mes esame maža šalis ir mums SVARBU PADEMONSTRUOTI PASAULIUI KAS MES TOKIE... jei nesiseka ekonomikoj, politikoj... tai nors sporte, kurioje garbingą vietą užima ir krepšinis, ir plaukimas dėka Meilutytės, ir tenisas dėka Berankio, ir kanojininkų laimėjimai olimpiadoj ir boksininkų ir karatistų... it t.t.

Žodžiu... ką čia šudą malt, su to dalyko specialistu, sprendžiant iš jo laidų...

Kaip žmogaus nepažįstu... todėl atsiprašau už savo nuomonę...
2013-02-06
+2
Atsakyti
– Jūsų straipsniuose galima įžvelgti tai, jog krepšinis ir kitos sporto šakos yra tik savo žmogiškojo ego patenkinimas. Kodėl taip kategoriškai žiūrite į tai?

– Ne, visiškai ne. Ego patenkinimas, beje, yra puiku. Kas tik mus džiugina, yra puiku.

Aš tik prieštarauju prieš juokingą sureikšminimą. Matote, kai mes manome, kad kitiems tai taip pat svarbu, kaip ir mums, mes pripučiame neadekvačius lūkesčius. Iš per didelių lūkesčių ateina dideli nusivylimai.

Man gėda žiūrėti į tautiečius, kai jie pradeda užsieniečiams didžiuodamiesi pasakoti, koks mūsų didis sportas. Na, daugumai tai yra neįdomu, tikrai. Jums palinksės galva, pasakys, „o, kaip puiku“. Bet nepainiokime to su nuoširdžiu įvertinimu.

Nepradėkim svaigti, kad jie grįžę namo sakys: „O, reikia vėl kada nuvažiuoti į Lietuvą, jų toks puikus sportas“. To nebus.

Lietuvą reikia propaguoti, reikia garsinti ir gerinti jos ir jos žmonių vardą. Sportas nėra naudingas šitam tikslui. Pašalinus apgaulingus veiklos planus, daugiau dėmesio galima sutelkti veikiantiems dalykams.

– Ar krepšinis valstybei, ypač Lietuvoje, tikrai neturi jokios naudos?

– Turi, mums patiems. Bet tik šalies viduje. Jis puikus mūsų nacionaliniam išdidumui, mūsų savijautai. Bet jis nieko bendro neturi su šalies propagavimu.

Aš žinau, tai labai nepatogi mintis, nes mes įsikalėme kitaip. Suprantate, apsivilkti gražų kostiumą yra gerai. Geriau jautiesi, geriau atrodai, smagiau, net galvą aukščiau iškėlęs esi. Bet neaiškink, kad apsivilkęs geresnį kostiumą, pradėsi geriau vairuoti.

– Pasak Jūsų, sporte negalima puikuotis tuo, kuo iš tiesų nereikėtų puikuotis. Kuo lietuviai per daug džiaugiasi krepšinyje? Ar triumfas iškovojus bronzos medalius Turkijoje vykusiame Pasaulio čempionate taip pat buvo perdėtas?

– Aš manau, kad skiriasi džiaugsmas ir puikavimasis. Tas pats ir dėl Rūtos Meilutytės aukso. Lietuva laimėjo? Puiku. Šokinėkime iš džiaugsmo, galų gale, puotaukime ir gerkime ir leiskime į dangų fejerverkus nors ir visą savaitę. Tik nepradėkime įsivaizduoti, kad kam nors, išskyrus mus, tai po savaitės yra įdomu.

– Kuo Vakaruose skiriasi požiūris į krepšinį?

– Anglijoje jo beveik nežino apskritai, Amerikoje jis, be abejo, svarbesnis. Ten į jį žiūri, kaip į sportą. Iš jo uždirbami dideli pinigai. Bet nemačiau dar amerikiečio, kuris pradėtų girtis apie savo krepšinio didybę užsieniečiui.

Anglai irgi, bent jau kiek man teko jų sutikti, nesigiria savo futbolu užsieniečiams. Jie patenkinti ir didžiuojasi, kad jų klubai turtingiausi pasaulyje, bet jie nepradeda to pasakoti kiekvienam sutiktam verslo partneriui iš Korėjos ar Peru, kad šis pradėtų geriau apie jį galvoti.

Skaitykite daugiau: http://www.basketnews.lt/news-58664-uzka...

Va čia tai teisingai žmogus paskė, pirma karta matu, kad kas nors taip drasiai pasireikštų, kad pas mus krepšinis per daug sureikšminamas
2013-02-06
-4
Atsakyti
hahaha čia gi šitas runkelis... aš šito idioto su dauno sindromo veidu pradėjau nekęsti po vienos jo rašliavos, kuri pasirodė beveik prieš metus... http://protokolai.com/2012/03/27/sportas... enjoy :)
2013-02-06
Atsakyti
Signs
Meilutytes auksas neidomus niekam? Nuo kada 15 metu Olimpinio aukso medallion laimetoja niekam neidomi? Tegul jis pats ka nors nuveikia, nes kol kas jis niekam neidomus ir bando demesio sulaukti Toklas nesamones kalbedamas
2013-02-06
Atsakyti
?????
ka zinau, kam sita gryba kalbint reikejo? paskaiciau pora eiluciu iki tol kol parasyta, kad nebesidomi kasiu, tai ir nebeskaiciau toliau. kam isvis idomi jo nuomone kazkokia?
2013-02-06
-2
Atsakyti
A
Kunigėlis ir Petrauskas puikūs, Nalivaika neprastas komentatorius.

Geras interviu, su būdinga ironija, patiko mintys apie sportą - iš tiesų,

jis svarbus ir mums, reikia ir žiūrėti, ir sportuoti, tik per daug nesureikšminti
2013-02-06
+5
Atsakyti
.
rado ka paklausinet apie krepsini.
2013-02-06
-5
Atsakyti
Anonimas
Nors Uzkalnio blogu neskautau, ir nesu nei tai fanas nei tai antifanas, taciau tenka sutikti su tuo ka jis pasake. Musu krepsinio pergales, tiktai mums ir tera idomios (gal dar 2 broliam Latviam, bet ir jie jau Lietuviai). Bet cia ne tik kuomet apie krepsini eina kalba. Pasaulyje mes apskritai niekam nesam idomus tik sau. Galim didziuotis aibe dalyku savo salyje, taciau tulam uzsienieciui mes tesam "insignificant".
2013-02-06
-3
Atsakyti
JV17
Aš manau, kad skiriasi džiaugsmas ir puikavimasis. Tas pats ir dėl Rūtos Meilutytės aukso. Lietuva laimėjo? Puiku. Šokinėkime iš džiaugsmo, galų gale, puotaukime ir gerkime ir leiskime į dangų fejerverkus nors ir visą savaitę. Tik nepradėkime įsivaizduoti, kad kam nors, išskyrus mus, tai po savaitės yra įdomu.

Auksine fraze, tiesiog taikliai pasake :)
2013-02-06
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 49

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.