Darrickas Leonardas skriaudė savo buvusią komandą
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Utenos „Juventus“ (3-0) komanda įpusėjus ketvirtajam kėliniui dar turėjo triuškinamą persvarą, tačiau sugebėjo ją iššvaistyti ir leido varžovams atkurti intrigą.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Top 16“ etapo rungtynėse išvykoje 86:85 (16:26, 34:15, 26:11, 10:33) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-2) ekipą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus keturias minutes „Juventus“ turėjo 22 taškų persvarą (83:61) ir atrodė, jog šiose rungtynėse nugalėtojas jau aiškus. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir spurtavo 21:1 bei sumažino skirtumą iki 2 taškų (84:86).

Saugų pranašumą svečiams atstatė dvitaškį pataikęs Karolis Petrukonis. Netrukus Trevonas Hughesas ir Gytis Sirutavičius prametė po tritaškį, bet kamuolį puolime atsikovojo Pasvalio ekipa. Likus žaisti 19 sekundžių Sirutavičius dar kartą pabandė savo laimę iš toli ir išprovokavo varžovo pražangą.

Gynėjas sumetė visas tris baudas, tačiau „Pieno žvaigždės“ nesugebėjo prasižengti prieš varžovus ir pergalė iškeliavo į Uteną.

Net 56 iš visų 86 „Juventus“ komandos taškų pelnė atsarginių žaidėjų suolelis (65,1 proc.). Tuo tarpu „Pieno žvaigždžių“ gretose ne starto penketo žaidėjai surinko tik 24,7 proc. taškų (21).

„Juventus“ į pergalę vedė buvęs „Pieno žvaigždžių“ legionierius Darrickas Leonardas, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 28 (6/10 trit., 9 išpr. praž.), Gediminas Maceina 18 (6 kld.), Gytis Sirutavičius 15, Yanci Gatesas 12 (8 atk. kam.), Justas Sinica 9.

„Juventus“: Darrickas Leonardas 26, Karolis Petrukonis 15, Darius Gvezdauskas 13, Gintautas Matulis 9.

Kitas rungtynes „Juventus“ penktadienį 18:30 val. namuose žais su Rakverės „Tarvas“ ekipa, o „Pieno žvaigždės“ su estais jėgas išbandys šeštadienį 17 val.

Darricko Leonardo komentaras:

Visi antradienio rezultatai:

Antr. Jelgavos Jelgava Palangos Palanga/Triobet 114-93 stat »
  Ventspilio Ventspils Pernu Parnu 103-76 stat »
  Pasvalio Pieno žvaigždės Utenos Juventus 85-86 stat »

pasvalis-kitciokui
Tu visiskai teisus, 100% garantuoju,kad pas< ppz> zaidzia i koks sunus,arba brolis,del to -jis toks protingas.

-2
Truputį apsiskaičiavau "Pieno žvaigždžių" 2 taškais, bet esmės nekeičia.
2013-02-05
-3
PPŽJus be Leonardo niekas :D

Juventus per rungtynes pelnė 86 taškus, Pieno žvaigždės 85. Leonard "Juventus" pelnė 26 taškus, t.y. 60 taškų surinko kiti "Juventus" žaidėjai. Hughes "Pieno žvaigždėm" pelnė 28 taškus, t.y. 55 taškų surinko kiti "Pieno žvaigždžių" žaidėjai. Dar pridedam Gates 12 taškų, tai lietuviai "Pieno žvaigždėm" pelnė 43 taškus, kai tuo tarpu "Juventus" lietuviai pelnė 60 taškų. Išvada - jūs be Hughes nieko, o be Gates - tada jau gaunasi visiškai tuščia vieta :) Išvada #2: prieš rašydamas, kad "Juventus" be Leonard'o niekas, pasižiūrėk, kas tavo komandai ir kiek taškų pelno, nes dabar "Pieno žvaigždės" be Hughes dar didesnis niekas, nei "Juventus" be Leonard'o :)