Gediminas Orelikas buvo netoli dvigubo dublio
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Solidžią pergalę DNB Lietuvos krepšinio federacijos taurės pusfinalio kovas pradėjo „Prienų“ komanda. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 85:73 (22:22, 21:14, 29:8, 13:29) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Tai buvo jau penktoji prieniškių pergalė prieš „Nevėžio“ ekipą šį sezoną. „Prienai“ savo varžovus po dukart įveikė Baltijos bei Lietuvos krepšinio lygose.

Aikštės šeimininkai „Prienų“ ekipai priešinosi beveik du kėlinius. Visgi per trečiąjį ketvirtį surengę galingą spurtą ir praleidę vos 8 taškus, „Prienų“ krepšininkai įgijo net 28 taškų pranašumą (72:44). Atsipalaidavimas ketvirtajame kėlinyje jiems nesutrukdė iškovoti įtikinamos pergalės.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės vasario 26 d. bus žaidžiamos Prienuose.

Abi ekipos prieš metus DNB LKF taurės turnyre kovojo dėl trečiosios vietos. Tuomet „Nevėžio“ komanda kiek netikėtai palaužė varžovus ir paliko juos be apdovanojimų.

„Nevėžis“: Rolandas Jakštas 17, Šarūnas Kulevičius 17, Tomas Černeckis 10.

„Prienai“: Artūras Valeika 20, Artūras Milaknis 17, Gediminas Orelikas 15 (8 atk. kam.), Gintaras Kadžiulis 11, Arminas Urbutis 10.

Atrinkti (0) Visi (7)
Nu nu
Kaip matau BasketNews.lt neikerta savo parasytu klaidu !!! GEDA !!!
2013-02-06
zinovasnu ir kas kad buvo tos pergales, nei cia solidus taskai nei ką krepsinyje 12 t. nieko nereiskia, amzinai tie pavadinimai, gerai kad neparaše sutriuskino, tegu dabar grumiasi su stipresnem jom ir vieta finale, gala kad nevezis nugalejo klaipedą, tai dar neaiskukaip tiem prienam butų finale pasibaige

Po trečio kėlinio buvo 28 taškų persvara, todėl ir solidi pergalė, biatchh. O jei Nevėžis nugalėjo Neptūną, vadinasi jis buvo vertesnis žaisti pusfinalyje.
2013-02-06
-1
zinovas
2013-02-06
+1
Nu nu
Keistas tas straipsnio autorius !!! Lietuvių kalboje ryškiai plaukioja !!! Dar kartą pabandysiu !!! :)

"Solidžią pergalę !!! DNB Lietuvos krepšinio federacijos taurės pusfinalio kovas pradėjo ..." !!!

Atsako į klausimą ne ką? , o kuo? !!! Prie ko čia "ą" !!!
2013-02-05
-1
Nu nu
Kas čia toks beraštis rašė straipsnį !!! Į mokyklos suolą jį !!! :)

"Solidžia pergalę ..." !!!

"Tai buvo jau ketvirtojo prieniškių ..." !!!

Ne 4 , o 5 gaunasi pergalė !!!
2013-02-05
+3
domse99Tai buvo jau ketvirtojo prieniškių pergalė prieš „Nevėžio“ ekipą šį sezoną. „Prienai“ savo varžovus po dukart įveikė Baltijos bei Lietuvos krepšinio lygose.Manau kad jau nebe ketvirtoji o sestoji pergale jei2lkl 2bbl ir 2lkf