Pasaulio čempionų vardą ginantys Serbijos ir Juodkalnijos krepšininkai po dviejų čempionato dienų neturi nė vienos pergalės. Sekmadienį jie turėjo pripažinti prancūzų pranašumą ir atsidūrė A grupės dugne.

Prancūzija – Serbija ir Juodkalnija 65:61 (21:19, 9:11, 18:14, 17:17).

Visas rungtynes lygiai vykusi kova kulminaciją pasiekė paskutinėmis susitikimo sekundėmis. Kaip paaiškėjo, įtampą geriau atlaikė prancūzai. Jų lyderis Borisas Diaw per paskutines 15 sekundžių pataikė 4 baudas, tuo tarpu serbai prametė tris ir prarado viltis kovoti dėl pergalės.

Prancūzija: Borisas Diaw 20 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Frewderickas Weissas 11, Johanas Petro 8.

Serbija ir Juodkalnija: Igoris Rakočevičius 22, Darko Miličičius 14 (9 atk. kam.), Ognjenas Askrabičius 7.

•

Puikia proga užsitikrinti vietą kitame pasaulio čempionato etape nepasinaudojo Nigerijos krepšininkai. Pirmosiose čempionate rungtynėse pateikę didžiausią staigmeną bei nugalėję Serbiją ir Juodkalniją, antrosiose afrikiečiai nusileido Venesuelos krepšininkams.

Nigerija – Venesuela 77:84 (17:16, 10:26, 22:22, 28:20).

Abi rinktinės dabar turi po pergalę ir dalijasi lygiomis galimybėmis patekti į aštuntfinalį. Priminsime, kad į kitą etapą pateks 4 geriausios grupės rinktinės.

Venesuela šiose rungtynėse atitrūko antrajame kėlinyje. Supančioję varžovus gynybos gniaužtuose, Venesuelos atstovai lengvai rinkdavo taškus greitomis atakomis ir taikliais tritaškiais. Sužaidus 20 minučių rinktines skyrė 15 taškų skirtumas ir po didžiosios pertraukos afrikiečiai nebepajėgė pasivyti varžovų.

Nigerija: Ime Udoka 23 taškai (5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Ebi Ere 13, Gabe Muoneke 10.

Venesuela: Victoras Diazas 24 (6/10 tritaškių), Miguelis Marriaga ir Oscaras Torresas po 14, Richardas Lugo 13 (14 atk. kam.).

•

Libanas – Argentina 72:107 (9:29, 23:21, 19:30, 21:27).

Olimpiniai čempionai neturėjo didesnio vargo su Libano rinktine. Rezultatas šiose lygus buvon vos iki trečiosios minutės, kai švieslentėje degė skaičiai 7:7. Tada argentiniečiai spurtavo 10:0 ir daugiau nesižvalgė atgal.

Rezultatas augo nepaisant to, kad Argentinos rinktinės treneris dažnai keitė savo žaidėjus. Trečiajame kėlinyje argentiniečiai pirmavo 67:35, o didžiausią persvarą įgijo po šeštojo Walterio Herrmanno tritaškio ketvirtajame kėlinyje - 96:56.

„Visas 40 minučių žaidėme susikaupę šimtu procentų, o aš negaliu iš savo žaidėjų prašyti nieko daugiau, - kalbėjo Argentinos rinktinės treneris Sergio Hernandezas. Tačiau reikia pagirti ir Libano vyrus, kurie atsilikinėdami 20 ar 30 taškų nenustovė žaisti kietai ir kovoti“.

Libanas: Rony Fahedas 18, Fadi El Khatibas 10, Jeanas Abdel-Nouras ir Husseinas Tawbe’as po 9.

Argentina: Walteris Herrmannas 23 (per 17 min., 6/8 trit.), Luisas Scola 18 (per 17 min.), Carlosas Delfino 14, Fabricio Oberto 12.

Atrinkti (0) Visi (8)
O dabar jis kol kas turi negarantuota sutarti su "Knicks", gali buti, kad ten liks, bet del vietos teks smarkiai pakovoti, nes ir be jo "Knicks" jau 15 zaideju turi.
2006-08-21
to _Hitman_: Udoka "Sixers" zaisti negavo, buvo atleistas sezono pradzioj. O uz "Knicks" suzaide 8 rungtynes balandzio menesi.