Mantas Virbalas žaidė universaliai
Nuotr. Vilniaus „Perlas-MRU“
Triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Vilniaus „Perlo-MRU“ (13-16) komanda, namuose 95:65 (25:11, 25:16, 27:21, 18:17) nušlavusi Kauno „Žalgirio-2“ (17-12) ekipą.

Tai buvo tryliktoji vilniečių pergalė per 29 NKL pirmenybių rungtynes. Rytoj „Perlas-MRU“ svečiuose susitiks su Vilniaus „Statyba“.

Vilniaus klubas vertėsi be Vytauto Buzo ir Vaido Kazono. Abu krepšininkai nežaidė dėl sveikatos problemų.

Prieš žalgiriečius vilniečių gretose debiutavo amerikietis Keyronas Sheardas. Įžaidėjas per 22 minutes įmetė 18 taškų (2/4 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 5 ir prasižengė 2 kartus.

Komandiškai žaidęs „Perlas-MRU“ galingai pradėjo rungtynes ir pirmavo 9:0. Per 5 minutes vilniečiai į savo krepšį praleido vos du taškus – 13:2. Įpusėjus kėliniui į aikštę įžengė ir naujokas Sheardas. Žalgiriečiai toliau klimpo šeimininkų gynyboje ir Jono Elvikio bei Antano Udro vedamas „Perlas-MRU“ tolo – 19:4.

Po pertraukos „Perlas-MRU“ tęsė dominavimą aikštėje ir įpusėjus trečiajam kėliniui buvo priekyje 64:32. Vienu metu Eriko Kučiausko kariauna pirmavo net 71:36, tačiau vėl aktyviai ėmęs gintis „Žalgiris-2“ prieš lemiamą mačo dalį kiek sumažino atsilikimą – 77:48. Ketvirtame kėlinyje beliko sutvarkyti formalumus.

„Perlas-MRU“: Keyronas Sheardas 18, Jonas Elvikis 17, Žydrūnas Stankus ir Antanas Udras 16, Mantas Virbalas 15 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Žalgiris-2“: Justas Tamulis 11, Marius Grigonis 11.